18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Przemoc w Poznaniu zgłoszony przez Zulu-Gula
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Poznań pobicie 14-latki
Tetrix • 2024-06-07, 10:00
Wiem, że bylo ale mam nowe info!
A wszystko co jest na stronie 3 lub dalej jest w niebycie i nikt by tego nie zobaczyl jakbym dal w komentarzu.

1 czerwca w Poznaniu przy ul. Krakowskiej doszło do pobicia 14-letniej dziewczyny. Nagranie trafiło do sieci w środę, 5 czerwca.
Sprawczynie to Marysia Dzieginska, Maja i Oliwia (wszystkich nazwisk jeszcze nie ustalilem )

Na filmiku każą jej przepraszac za cos co powiedziala o chlopaku jednej z dziewczyn. Co jest istotne bo pozniej zaslanialy sie nieby ze ona costam im ukradła i to mialo niby byc powodem calego zajcia wg jednej z nich, tylko czemu nie mowia o tym podczas napierdalania jej? Jakos sensu to niema.



Inne ujecie tej samej akcji



A to nasza bohaterka w innej akcji a ma ich zdecydowanie wiecej na koncie:



Nie udalo mi sie ustalic nazwisk ale znalazlem ojczulka tej calej Mai, wczesniej mial na stronie swoje nazwisko z tego co ustalilem ale szybciutko je usunal



A to jakies socjal media tych szonow, zapraszam:







Zgłoś