18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Poznańskie ogródki
Pogrom • 2014-03-09, 21:58
Bujamy się dziś z dziewczyną i naszym dzieckiem śpiącym w wózku po Poznaniu, trafiliśmy na rynek. Południe, koziołki, w kurwę ludzi, akordeonista etc. Ciepło się zrobiło, więc od jakiegoś już czasu otwierają się pierwsze ogródki piwne, jakieś stoliki przed knajpkami. Przed jedną z kawiarni stoi kilka stolików, pusto, tylko przy jednym z nich siedzi czarny.

- Patrz, nie wpuścili go... - kwituje moja dziewczyna.

Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-11, 18:34 2
tteraz wszyscy będą lizać dupę autorowi bo ma dziewczynę,dziecko i jest rasistą.
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-03-11, 19:16 1
@Pogrom. No i super ciesze sie Waszym szczesciem, ale ja mowie ogolnie, nietety ale sporo ludzi tak robi specjalnie (nie mowie ze Wy) tylko po to zeby dymac system.
Zgłoś
Avatar
Pogrom 2014-03-12, 9:26
IOI napisał/a:

@Pogrom. No i super ciesze sie Waszym szczesciem, ale ja mowie ogolnie, nietety ale sporo ludzi tak robi specjalnie (nie mowie ze Wy) tylko po to zeby dymac system.



Luz. Masz rację. Ale wystarczy wejść na stronę któregokolwiek z urzędów i poczytać, jakie to kwoty - gdyby się choć trochę opłacało walić państwo po kieszeni na wyłudzoną socjalkę, drugim po "kurwa mać" najpopularniejszym słowem na polskich ulicach byłoby "allahu akbar".

ulifont napisał/a:

tteraz wszyscy będą lizać dupę autorowi bo ma dziewczynę,dziecko i jest rasistą.



To Ona jest rasistką, nie ja
Zgłoś