18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Poznańskie ogródki
Pogrom • 2014-03-09, 21:58
Bujamy się dziś z dziewczyną i naszym dzieckiem śpiącym w wózku po Poznaniu, trafiliśmy na rynek. Południe, koziołki, w kurwę ludzi, akordeonista etc. Ciepło się zrobiło, więc od jakiegoś już czasu otwierają się pierwsze ogródki piwne, jakieś stoliki przed knajpkami. Przed jedną z kawiarni stoi kilka stolików, pusto, tylko przy jednym z nich siedzi czarny.

- Patrz, nie wpuścili go... - kwituje moja dziewczyna.

Zgłoś
Avatar
blizniak 2014-03-09, 22:28 10
spoko masz kobitke, ale dziecko bez ślubu? shame on you
Zgłoś
Avatar
Biniu90 2014-03-09, 23:25 15
A nie pomyślałeś, że dziewczyna może mieć na imię Roman a dziecko to tak naprawdę lalka zrobiona z kolby kukurydzy?! Pewnie, po co ! Lepiej od razu łatkę "pary żyjącej na kocią łapę" przylepiać ! shame on you
Zgłoś
Avatar
gimi84pl 2014-03-10, 0:17 18
Ja z kobietą wbijamy ostatnio do szkockiego tesco a tam murzyn taki wysoki i chudy, elegancko ubrany, marynarka, koszula, krawat. Mówię do mojej zobacz jaki elegancki, pewnie z wystawy uciekł.
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2014-03-10, 1:16 3
za taki tekst zasluguje juz na miano bycia żoną nie dziewczyną. to skarb!
Zgłoś
Avatar
BrunoL 2014-03-10, 1:35 1
Za to ona nie raz wpuszczała listonosza pod Twoją nieobecność.
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2014-03-10, 2:45
nie mogliscie zrobic skrobanki, kolo ?
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-03-10, 9:45 8
Cytat:

Bujamy się dziś z dziewczyną



Cytat:

Ja z kobietą wbijamy ostatnio



Buja się i wbija to gimbaza na imprezę albo na dyskotekę.

baby już mają, dzieci też ale mówić normalnie w ojczystym języku dalej nie potrafią.
Zgłoś
Avatar
organadministracji 2014-03-10, 10:40
nie pierdol, żadna żona. bez ślubu żyjecie i wam wstyd, że w takiej sytuacji macie dziecko- dlatego nazywasz ją ŻONĄ. trochę żałosne
Zgłoś
Avatar
Pogrom 2014-03-10, 11:23 11
crossdressphyxia napisał/a:



Buja się i wbija to gimbaza na imprezę albo na dyskotekę.

baby już mają, dzieci też ale mówić normalnie w ojczystym języku dalej nie potrafią.



Pierdolnąłeś trzy błędy w tej swojej dojebce Panie, kurwa, purysto pożal się Diable.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2014-03-10, 11:51
Z reguły nie czytam tekstówek, przeczytałem, emocje jak na grzybach!
Zgłoś
Avatar
dlwar 2014-03-10, 11:56
Typowy polak rasista.
Zgłoś
Avatar
przem85 2014-03-10, 11:56
po chwili obudziłeś się w zmoczonym łóżku. coś za dużo sadolowych panienek ostatnio wymyślacie miśki.
Zgłoś
Avatar
rantanplan 2014-03-10, 11:59 1
Plot twist : dziecko jest czarne.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-03-10, 12:02 51
Ale się dojebaliście do tego dziecka bez ślubu jak cyganka do kubła na śmieci :/ Może wpadli i co, udawać mają że nie, szybko ślub po kryjomu brać i udawać że planowane? Skoro są dorośli, to pokochali swoje dziecko i je wychowują, a Wam chuj do tego czy mają ślub czy nie. Może chcą sobie odłożyć kupę forsy na ładne, wystawne wesele i to też Was nie powinno obchodzić. Z drugiej strony jakby wyskrobali, bo nie mają ślubu to dopiero zacząłby się ból dupy i sranie ogniem, że jego dziewczyna taka i owaka, bo dziecko usunęła blebleble... szkoda aż czytać te Wasze głupkowate wypowiedzi czasami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie