18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Pozorant uciął sobie noge, a na poważnie, znajomy podesłał mi i dorzucił opis:

"ziomek stracił noge pare lat temu w wypadku ale nie załamał sie , za to odrazu szukał plusów z sytuacji w jakiej sie znalazł. Ziom z wielkim dystansem do siebie tu jako pozorant akcji ratowniczej."

link do youtube, moderacje proszę o przerobienie na okno

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2015-06-24, 21:26 ]
Proszę bardzo:

Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2015-06-24, 21:31 24
Może odpierdalać takie pranki, że ten Wzdręga przy nim to psikutas bez "s"
Zgłoś
Avatar
cveljan 2015-06-24, 21:57 50
widziałem kiedyś filmik jak ziomek zapinał takim kikutem typiare
Zgłoś
Avatar
sard 2015-06-24, 21:58 1
I to jest prawidłowe użycie inwalidy!!!
Więcej takich potrzeba!!!
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2015-06-25, 0:06 5
Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"...
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2015-06-25, 0:21 1
sard napisał/a:

I to jest prawidłowe użycie inwalidy!!!
Więcej takich potrzeba!!!



Przy nim to raczej ty byś wyglądał jak inwalida.
Zgłoś
Avatar
tmadara 2015-06-25, 0:31 3
"Użycie inwalidy"? A co On jest kurwa narzędziem, zabawką? Mam nadzieje że zdechniesz w jak najgorszy sposób jeśli napisałeś to z tą myślą którą ja odebrałem
Zgłoś
Avatar
Gollum 2015-06-25, 0:40 2
@sard
Zauważyłem, że poziom patologii jest wprost proporcjonalny do ilości wykrzykników w komentarzach itp.
Zgłoś
Avatar
kszan 2015-06-25, 0:42 6
@cveljan podeslij chlopie linka
Zgłoś
Avatar
kapitanstefan 2015-06-25, 0:48 4
@Jab7kO Ty tak na poważnie?
Zgłoś
Avatar
s8n 2015-06-25, 1:43 24
Jab7kO napisał/a:

Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"...



ahahahaha
Zgłoś
Avatar
cannonn 2015-06-25, 2:12 1
Co dalej? Profilaktycznie ujebali mu drugą?
Zgłoś
Avatar
dozek 2015-06-25, 9:33 1
Jab7kO napisał/a:

Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"...



Jak widac jest to impreza masowa którą służby ratownicze zabezpieczają. Zamiast stać bezczynnie to zrobili pokaz ratownictwa.
Zgłoś
Avatar
majkelina 2015-06-25, 11:07
ja pierdacze serio? kur*Wa komuś na tej imprezie naprawde mogło się coś stać i lipa, karetka leciałaby z szpitala. A potem krzyczycie na tuska i każdy rząd, który jest u władzy, że nie ma lekarzy. Że nie ma pieniędzy na służbe zdrowia. Wiecie ile hajsu takie coś generuje? Dodajcie sobie do tego jeżdżenie do każdego takiego żartu plus jeżdżenie do alkoholików, bo sie zachlali. A potem nie ma kto na SORze przyjmować. Dla mnie dno, bo kurwa lekarze sie stresują, ziomek niby krwawi niby nie i kurwa dostają głupa, bo wszystko w normie, a ziomek ze ma noge ucięta. pozdro.
Zgłoś
Avatar
Riazek 2015-06-25, 11:37 1
Jab7kO napisał/a:

Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"...


Zjeb wyzywa innych od zjebów.
To była idioto pokazówka na jakimś festynie etc. Pokazywali jak powinno się zachowywać podczas akcji ratunkowych.

No nic, nawet nie chce mi się po tobie jechać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie