18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
malwa321 2012-11-07, 20:10 1
ktoś im wjazd na chatę zrobił
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2012-11-07, 20:18 1
myślicie, że jego chodzenie po tym czymś brzydzi? pomyślcie co musi czuć ten pies kiedy jego węch jest kilkaset lepszy niż ludzki
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-11-07, 20:37
przynajmniej nie muszą zapierdalać do 67 lat
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2012-11-07, 20:49 1
Odłamkowym ładuj!
Zgłoś
Avatar
Cheetosi 2012-11-07, 20:51 1
A myślicie że dlaczego kiedyś można było na nich legalnie polować?
Zgłoś
Avatar
DevlinFriz 2012-11-07, 20:58
To chyba Twoi Bracia! Bo nasi na pewno nie!
Zgłoś
Avatar
patrix997 2012-11-07, 21:03
No chyba kurwa twoi bracia...
Zgłoś
Avatar
swir150 2012-11-07, 21:33 1
Społeczność sadistica!
Nie wkurwia Was ten syf?
Takie kurwy jebia nasz kraj, oni to pierdolą bo to zwierzęta!
Wyjeżdżają za granice z Polskim passem, kradna, syf robia sraja gdzie popadnie kurwa i jak ich złapia to oczywiście Polak.
Chuj że brudny skurwiel, każdy widzi że to zwierze chuj wie skąd ale w statystykach Polskie obywatelstwo wpisują.
Mam propozycje dla każdego sadola, każdy idzie na stacje benzynową, kupuje pół litra benzyny, wlewa do butelki po wódce, wsadza skarpetke lub co tam tylko kurwa chcecie, podpala i jebać w te nowiutkie darmowe cygańskie mieszkania które przecież wybudowali za nasze podatki kurwa!
Oczywiście o zabezpieczeniu nie zapominać. Ryj schować, alibi załatwić, tankowanie na koktajla najlepiej w sąsiednim mieście nalać, nikomu sie nie chwalić, jeszcze jakiś bogobojny, dobrotliwy sąsad pójdzie podjebać patriote, filmik z akcji na sadola póżniej wrzucić, 1000 piw kurwa murowane.
(Oczywiście filmik z jakiejś kurwa kafejki w sąsiednim mieście żeby przypału nie było)
Pewnie mi posta chuje wyjebiecie za podżeganie do bunty.
Spierdalać scierwa!!!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-07, 22:05
Jakie kurwa pozostałości???
przecież oni tylko do sklepu wyskoczyli coś zajebać i zaraz do domu wrócą Spierdalaj stamtąd póki jeszcze nie wrócili !!!
Zgłoś
Avatar
przejebka 2012-11-07, 22:15
ten filmik jest ze Słowacji i pokazuje obóz po 9 miesiącach od przepędzenia cyganów, ponoć siłą.... więc aaaa chuj brudasy winne
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-11-07, 22:16
do oceanu z kamieniem u szyi nalezy wrzucac
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2012-11-07, 23:14
Gdyby to byli cyganie, to zjedli by tego psa.
Zgłoś
Avatar
Gracu1111 2012-11-07, 23:15
Taki sam "widok" zostawili po sobie te brudasy w Koszalinie vis a vis jednego z dyskontów (Ci co z Koszalina to pewnie wiedzą, że za Netto przy Rondzie Solidarności w tych krzakach po fabryce bombek). Mieszkało ich tam bodajże 7 w jednej, małej przyczepie kempingowej przez całe wakacje, a jedna z tych brudasek łaziła po pobliskim osiedlu i prosiła o drobne.

A co najlepsze, w czasie ich "pobytu" na pobliskim osiedlu (na którym mieszkam) były próby włamań do mieszkań, w tym i do mojego. Przyłazili w tym czasie kiedy 3/4 mieszkańców w pracy było i próbowali wyłamywać futryny. A wraz z ich odjazdem włamania ustały. Oczywiście policja do dzisiaj szuka sprawcy/sprawców.
Zgłoś
Avatar
meier 2012-11-07, 23:30
trzeba było to wszystko spalić póki jeszcze tam siedzieli..
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-07, 23:36
Ja mam tylko jedno pytanie, czy pies ci po tej wycieczce ryj wylizał, bo wiadomo że pieski czasami coś do pyska wezmą niezbyt jadalnego. Jeśli tak to jedź od razu na zakaźny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie