18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne


Chicago dotknięte plagą morderstw, których liczba wyniosła 769 w 2020 roku, co oznacza wzrost o 50%, w porównaniu do 2019, obecnie najniebezpieczniejsze miasto w USA. Około 71% morderstw jest popełnianych przez Afro-amerykanów, a także 75% zamordowanych to Afro-amerykanie.

ukryta treść

Zgłoś
Avatar
filipedia2 2021-01-27, 13:06 2
trimix82 napisał/a:

"Po co się wpierdalać między wódkę a zakąskę?
Jak ktoś chce być bandziorem to niech się bandzioruje z kolegami i niekolegami a jak ktoś chce mieć gnata do obrony bądź rekreacji to niech się broni bądź poddaje rekreacji"
Może tylko zapominasz albo nie wiesz bądź nie chcesz przyjąć do świadomości, ale dzisiejsze przepisy upoważniają do posiadania broni, na szczęście nie w tak łatwy sposób jak w USA. Bo jak uzbroisz naszych kochanych rodaków, te wszystkie Sebiksy , te wszystkie troglodyty stadionowe i pozostała cześć idioto-obywateli to zapomni o jakimkolwiek bezpieczeństwie.
Tacy ludzie nie patyczkowaliby się z normalną częścią społeczeństwa a bandziorowanie miedzy bandziorami to mógłbyś włożyć sobie między bajki. Wyszedłbyś np. po chleb i bez łba byś wrócił bo Sebuś akurat zbierał na wino!!!



W Polsce każdy obywatel może sobie kupić broń rozdzielnego ładowania, która może zabić jednym strzałem, może mieć magazynek na 5-6 pocisków, nie trzeba żadnych zezwoleń, badań lekarskich ani zaświadczeń o niekaralności. Gdzie te sebixy? Gdzie trupy na ulicach?
Zgłoś
Avatar
trimix82 2021-01-27, 13:06
@aaaaaaaaaaaaaa
"A ja widzę, że lubisz murzyńskie pały."

Jak narazie to ty myślisz, piszesz, o "murzyńskich pałach", "Majkelu Dżeksonie". I w ogóle nawet nie dociera do ciebie, że na filmiku widać białego mordercę, ty usilnie widzisz murzynów i ich przyrodzenia! HAHAHAHA
Zgłoś
Avatar
RickLafleur 2021-01-27, 13:11
Nowe zoo w USA. Największe na świecie, nazywa się chicago
Zgłoś
Avatar
trimix82 2021-01-27, 13:18 1
@filipedia2

Moze dlatego że obsługa takiej broni oraz koszt zakupu przekracza kompetencje Sebiksa. Plus co najważniejsze trzeba mieć Europejska Karte Broni aby zakupić proch. A bez prochu to raczej się nie postrzela.

Ale poza tym jak już pisałem nawet zwykłą broń palną można w PL zakupić, każdy ma dostęp pod warunkiem określonych wytycznych.

Mnie chodzi aby nie był taki rodzaj dostępu jak jest np. W USA, tam byle débil može bez fatygi, trudu stać się posiadaczem broni za niewielkie pieniądze. Jaki tego rezultat to widać na powyższym filmiku.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2021-01-27, 14:17
Gdyby się odsunął to by żył. Nie odsunął się więc nie żyje
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-01-27, 15:18
Macx83wwww napisał/a:

Około 71% morderstw jest popełnianych przez Afro-amerykanów, a także 75% zamordowanych to Afro-amerykanie.


Hmm 71%... czyli pozostałe 29% to pewnie Polacy, bo to w końcu polskie miasto. Pocieszające te 75%, wygląda na to że wygrywamy.
Zgłoś
Avatar
p.kudlaty91 2021-01-27, 16:33 1
filipedia2 napisał/a:

W Polsce każdy obywatel może sobie kupić broń rozdzielnego ładowania, która może zabić jednym strzałem, może mieć magazynek na 5-6 pocisków, nie trzeba żadnych zezwoleń, badań lekarskich ani zaświadczeń o niekaralności. Gdzie te sebixy? Gdzie trupy na ulicach?



Ale ludziom tego nie przetłumaczysz że broń ma bronić bo wyjadą z sebixami, menelami, dziećmi i innymi zarzutami przeciw.
Polacy mają niestety wryte niewolnictwo tak głęboko w świadomość że nie dociera do nich że mogą się bronić i walczyć o siebie.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-01-27, 17:34
willoo napisał/a:

Gdzie zwolennicy posiadania broni? Ciekaw jestem waszego zdania



gdyby koleś miał kalacha tam za kratą, to by do niego nikt z pukawką nie podchodził. Poza tym jak Historia udowodniła odebranie ludziom broni nie zmniejsza ilości przestępstw, a zwiększa brutalność policji, i bezkarność rządu.
jak każdy a broń i każdy może z niej strzelać u siebie w domu, to może nie sprzyja statystykom o uzywaniu broni, ale poprawia bezpieczeństwo domów.
No i lepiej jak każdy ma broń a nie tylko przestepcy, bo tym drugim jest akurat wszystko jedno co jest legalne a co nie.
Zgłoś
Avatar
trimix82 2021-01-27, 18:07
Gdyby ci dostrzelili dzieciaka, matkę, ojca, żonę to zapewne byś inaczej śpiewał.

I argument typu, jak uzbroimy obywateli w broń palną to będziemy się bronić, ja się pytam przed czym? Przed samymi sobą.
Z dupy argument.

Poza tym jak jesteś ogarnięty to wcale nie powinieneś mieć trudności z pozyskaniem zezwolenia na broń, oczywiście palną.
Natomiast lajtowe podejście do tematu spowoduje tylko tyle, że byle przygłup dostanie w ręce rzecz, która w takich rękach poprostu być nie powinna.
Zgłoś