18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
SzabelTzn 2012-02-10, 9:52
No to już jest prawdziwy Sadistic
Zgłoś
Avatar
stas5072 2012-02-10, 17:46
do tej pory nie miałem nic do policji, nie interesowałem sie tym co robią ale widze, że pora zmienić zdanie...
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2012-02-11, 11:44
Cytat:

Nie uwierzyli, że jest chory. Szokujące zachowanie policji
huffingtonpost.com
Cierpiący na cukrzycę 38-letni Adam Greene walczył o odszkodowanie od 2009 roku. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji w Henderson w stanie Nevada i brutalnie obezwładniony przez funkcjonariuszy, którzy wzięli go za nietrzeźwego.

Podczas zatrzymania 38-latek poczuł się źle, informując policjantów, że cierpi na cukrzycę. Mundurowi nie dali wiary kierowcy i siłą wyciągnęli go z samochodu. Mężczyzna został pobity i obezwładniony. Dopiero, gdy został przewieziony na komisariat została mu udzielona pomoc lekarska.

Sprawa była niezwykle kontrowersyjna, bowiem do mediów przedostał się film przedstawiający brutalne działanie policji. 300 tys. dolarów, to suma odszkodowań od miasta i stanu, jakie wywalczył przed sądem.

Zgłoś
Avatar
vakos 2012-02-11, 14:23
To się dzieje i w Polsce, tylko polaka nie stać na to by chodzić po ulicy z kamera, bo ktoś prędzej mu ja zajebie niż nakręci akcje z udziałem policji.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 14:25
vakos napisał/a:

tylko polaka nie stać na to by chodzić po ulicy z kamera



To wina Tuska!
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-02-13, 13:51
saimon133 napisał/a:

W polsce policja to zło? ale dresy jp i inne pojeby są ok? idioci którzy pobiją cie bez przyczyny też są ok? Bo sie popatrzysz ? bo im nie pasujesz ? Bo nie masz fajki? bo wygladasz inaczej inny kolor skóry inne poglądy? Sami sie zastanówcie co mówicie banda matołów



ta ale dresom nie placisz za to, ze cie gnebia to raz. po drugie przed dresem sie mozesz samodzielnie obronic najczesciej(jak sie policja do ciebie dopierdoli to duzo do gadania nie ma), ci co mogli by ci rzeczywiscie zrobic krzywde, najczesciej nie wyzywaja sie na przypadkowych osobach. inna sprawa, ze wielu bananow sie zachowuje publicznie jakby byli niewiadomo kim, a sa scierwem, tylko zgrywaja fajnych. potem dostaja wpierdol jak sie komus cierpliwosc skonczy i maja pretensje do innych. efekty bezstresowego wychowania:p
Zgłoś