18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
david_122 2012-02-09, 12:20
Dzięki nim czuję się niesamowicie bezpiecznie.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2012-02-09, 12:37 14
Zgłoś
Avatar
Giacore 2012-02-09, 12:56
napierdalanie bambo rozumiem. Ale kobietę to już trochę przesada
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-02-09, 13:05 23
angel to nie to, tylko sie zaczyna tak samo:P

a swoja droga to wlasnie dlatego, nalezy jebac kurwy z policji. wiadomo, ze w telewizji to zawsze pokazuja, jak to policja dzielnie walczy z agresywnymi bandytami. ale jak chwile wczesniej napierdalali ich kolege pala w 10 bez powodu to juz nie pokaza. a jak sie widzi cos takiego to, az sie noz w kieszeni otwiera

jak na przyklad tutaj:

z huliganami sobie nie poradzili to sie wzieli za ojca co dziecko przytulil zeby sie nie balo
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-02-09, 16:45 1
lapps napisał/a:

angel to nie to, tylko sie zaczyna tak samo:P




Mój błąd. W ramach rekompensaty leci na główną.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-02-09, 17:32 1
Dlaczego te wszystkie filmiki sa z ameryki ? bo tylko tam sa takie smiecie... w polsce moze tez napierdalaja ale napewno nie tak jak tam... a pierodlicie ze polska policja to takie scierwo... szkoda mi takich ludzi
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-02-09, 17:37 2
tacy policjanci powinni iść do więzienia z ludźmi którzy by ich tam zgnoili, wyruchali itp A na dodatek nikt by nie stanął w ich obronie.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-02-09, 17:42 7
up
Polska policja ma ręce skrępowane durnymi przepisami dotyczącymi użycia środków przymusu bezpośredniego.

A poza tym (pomijając zasadność lub bezzasadność używania szeroko pojętej przemocy i nadużywania siły przez policjantów) zastanawia mnie jedno: co kieruje osobami nagrywającymi policjantów w trakcie interwencji? Troska o wolność, sprawiedliwość i prawo? Czy może chęć skasowania setek/tysięcy dolców za prawo do emisji w wiadomościach na CNN gdzie miliony tępych tłustych hamburgerów obejrzą 'shocking raw footage' w przerwach między reklamami?

Oprócz tego jaki ma sens pokazywanie fragmentów nagrań wyrwanych z kontekstu, bez komentarza i potwierdzenia kim jest i co zrobił rzekomo 'pokrzywdzony' przez policjantów? To jest czysta manipulacja i sztuczne nabijanie oglądalności, przerabianie bandziora, ćpuna lub pijanego agresywnego kierowcy na biedną ofiarę policyjnego nadużycia.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-02-09, 17:57 1
To samo dzieje się w Polsce. Także miej odwagę gdy widzisz kontrolę bądź zatrzymanie kogoś i kręć to bo te skurwysyny się wyżywają. Mojemu bratu rozjebali łeb pałą za to, że był niewinny
Zgłoś
Avatar
abrams90 2012-02-09, 18:09 1
4:20 ej bez przesady... tam koleżki nie biją tylko próbują obudzić
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-02-09, 18:32
Cytat:

angel to nie to, tylko sie zaczyna tak samo:P

a swoja droga to wlasnie dlatego, nalezy jebac kurwy z policji. wiadomo, ze w telewizji to zawsze pokazuja, jak to policja dzielnie walczy z agresywnymi bandytami. ale jak chwile wczesniej napierdalali ich kolege pala w 10 bez powodu to juz nie pokaza. a jak sie widzi cos takiego to, az sie noz w kieszeni otwiera

jak na przyklad tutaj:

z huliganami sobie nie poradzili to sie wzieli za ojca co dziecko przytulil zeby sie nie balo


Drugi Biedroń się pojawił kurwa jego mać.

a do tematu,
Większość urywków to nie z Polska tylko z Reszta Świata.
Zgłoś
Avatar
tinaijuz 2012-02-09, 18:42
nie możemy też wszystkich do jednego wora wsadzać, ale jak to widzę to normalnie mi się scyzoryk w kieszeni otwiera...
Zgłoś
Avatar
boruta77 2012-02-09, 18:57
Niby policja powinna mieć możliwość użycia siły itd, ale na tym filmiku widać, że się zwyczajnie wyżywają zamiast raz pałą zdzielić, skuć i zwinąć na dołek. Oni tam mogą wszystko bezkarnie z człowiekiem zrobić. 0:18 zamiast raz strzelić do gościa to cały magazynek wpakuje taki... Nieprzytomnych butują... Paranoja
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-02-09, 18:58
Jeden huj czy ma takie możliwości czy ich nie ma. Jeżeli koleś jest zakuty w kajdankach, oklepywanie go nawet w pojedynkę, to jest pierdolone kurestwo. Trzeba być jebaną ciotą żeby w kilku klepać jednego, w dodatku kiedy ten jeden jest zakuty, lub w inny sposób unieruchomiony.

Jesteś takim pierdolonym kozakiem? To kurwa dawaj solo. Jak srasz w majty, kiedy jesteś sam, to się kurwa w grupie nie udzielaj. Bydło pierdolone.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie