18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Praca u cyganów
pawel55 • 2013-11-01, 23:24
Sytuacja z mojego zycia.

To trzeba mieć szczęście, 4 lata temu wyjechałem do niemiec do pracy, co prawda pracuje u polaka ale daje zarobić i wyplacalny jest.

Ostatnia robota przerosła wszystko. pracuje w niemczech u cyganów remontuje im mieszkanie. Na własnej skórze przekonałem sie ze wszystko co do tej pory wyczytałem na temat cyganow to prawda. typowe świnie, zero kultury i niesamowici brudasy. Wchodząc do nich do domu zero odzewu, ani dziendobry ani pocałuj mnie w dupe. wytykają wszystko palcami, stoją i patrzą na rece, a co najlepsze w calym domu powyciągali klamki ze wszystkich drzwi zebyśmy czasem nie weszli, zostawiają po kątach różne rzeczy i po kilka euro jako podpuche. Masakra, patrzą z góry na czlowieka jak na złodzieja a sami zapominają ze są jebanymi brudasami.

Jeszcze ok. tygodnia nam tam zejdzie, mam nadzieję ze to ostatnia taka robota i nikomu nie życze bo naprawde nie chce sie az tam pracowac
Zgłoś
Avatar
wojtessky 2013-11-02, 9:44
Jest prawda w powiedzeniu, że "każdy mierzy swoją miarą"
Zgłoś
Avatar
Kaskader_Mike 2013-11-02, 10:22 2
Błagam cie zrób to dla nas i zamuruj im jajko w jakiejś ścianie
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-11-02, 10:59 1
A ty myślisz że dlaczego pozostawiali te drobne na widoku. A dlatego że jak zginie jeden euro cent to twój szef nie dostanie nic bo przecież oni zostali okradzeni.
Zgłoś
Avatar
Deejw 2013-11-02, 11:02 1
Jak mu patrzą na ręce to jak ma to jebane jajko zamurować w ścianie. Poza tym by jeszcze zadzwonili do szefa i podziękowali za odświeżacz zapachowy.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-11-02, 11:10
Mógłbyś im rybe zamurować.
Zgłoś
Avatar
Hemoglobina24 2013-11-02, 11:12
dawaj jakies foto jak oni tam mieszkaja? co z tymi klamkami? mówic to kazdy potrafi
Zgłoś
Avatar
pawel55 2013-11-02, 11:17 2
Długi weekend jest, obiecuje ze w pn fotki porobie i wstawie. Może uda mi sie machnąc starej z tajniaka. Fajne ma brudas pejsy " ala elwis"
Zgłoś
Avatar
gregor87 2013-11-02, 14:59
jezus maria ! Pracujesz u cyganów ???
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-11-02, 16:01
czym wam płacą? gruzem?
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-11-02, 16:43 1
proponuje sprawdzony patent
na odchodne rozbić w jakimś niedostępnym miejscu jajko (lub najlepiej kilka)
będzie jebało latami
chociaż w sumie na nich to może zadzialać jak drzewko zapachowe...
Zgłoś
Avatar
srakapaka 2013-11-02, 17:14
W ostatni dzień roboty postaw im kloca na środku dywanu.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2013-11-02, 18:25
pawel55 napisał/a:

dr_dex. czytaj ze zrozumieniem pajacu



kamilp9314 napisał/a:


Odezwał się debil, którego jedyną robotą jest dłubanie w nosie i walenie konia, a po tym zastanawianie się jak wyciągnąc kolejny hajs od rodziców i babci



pawel55 napisał/a:

@up co drugi taki mądry przed komputerem, a jakby nie mama to by nawet internetu nie mial



hehe - możesz mi nawrzucac (ogólnie kolo chuja mi to lata) ale i tak to nie ja pracuje u cyganów, wiec:



ps: praca u cyganów: ludzie ludziom zgotowali ten los
Zgłoś
Avatar
Pallar_Anders_Visa 2013-11-02, 21:48
Bierz przykład!
Zgłoś
Avatar
pawel55 2013-11-03, 3:17
dr_dex napisał/a:



hehe - możesz mi nawrzucac (ogólnie kolo chuja mi to lata) ale i tak to nie ja pracuje u cyganów, wiec:

Obrazek

ps: praca u cyganów: ludzie ludziom zgotowali ten los



no właśnie, chuj wie gdzie i chuj wie dla kogo ale pracuję. Coś ze swojego pojebanego życia mam. a ty walisz konia przed kompem i od mamy wołasz kasę cukierki. Cwaniaczku przed komputerem.A w realu podejrzewam pizda taka co boi sie po ulicy chodzić zeby za wygląd nie wylapać w mordę
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2013-11-03, 13:23
pawel55 napisał/a:


A w realu podejrzewam pizda taka co boi sie po ulicy chodzić zeby za wygląd nie wylapać w mordę



mocne słowa jak na cygańskiego parobka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie