18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Praca u cyganów
pawel55 • 2013-11-01, 23:24
Sytuacja z mojego zycia.

To trzeba mieć szczęście, 4 lata temu wyjechałem do niemiec do pracy, co prawda pracuje u polaka ale daje zarobić i wyplacalny jest.

Ostatnia robota przerosła wszystko. pracuje w niemczech u cyganów remontuje im mieszkanie. Na własnej skórze przekonałem sie ze wszystko co do tej pory wyczytałem na temat cyganow to prawda. typowe świnie, zero kultury i niesamowici brudasy. Wchodząc do nich do domu zero odzewu, ani dziendobry ani pocałuj mnie w dupe. wytykają wszystko palcami, stoją i patrzą na rece, a co najlepsze w calym domu powyciągali klamki ze wszystkich drzwi zebyśmy czasem nie weszli, zostawiają po kątach różne rzeczy i po kilka euro jako podpuche. Masakra, patrzą z góry na czlowieka jak na złodzieja a sami zapominają ze są jebanymi brudasami.

Jeszcze ok. tygodnia nam tam zejdzie, mam nadzieję ze to ostatnia taka robota i nikomu nie życze bo naprawde nie chce sie az tam pracowac
Zgłoś
Avatar
pawel55 2013-11-03, 16:26
dr_dex napisał/a:



mocne słowa jak na cygańskiego parobka



twoj stary to cygański parobek czego ty jesteś niestety efektem
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2013-11-03, 21:54
pawel55 napisał/a:



twoj stary to cygański parobek czego ty jesteś niestety efektem



Ale juz sie Pawelku nie denerwuj. Idz juz spac - jutro musisz byc wypoczety i pelny sil - w koncu idziesz do pracy do panow cyganow
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-11-06, 9:51
Zawsze twierdziłem że żadna praca nie hańbi,ale są kurwa pewne granice.
Zgłoś