18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kielek 2010-12-23, 16:51
pakicito napisał/a:

koles naprawde ma leb - moze ktos mnie zgnoi, ale porownam go do rydzyka - zarabia na tepych



I na nielegalnej marihuanie, na pewno żeby byłą legalna grono wielbicieli dopalaczy by się mocno zmniejszyło .
Zgłoś
Avatar
feranos 2010-12-23, 17:10 1
Według mnie dopalacze to była zajebista idea, alternatywa na legalne psychotropy, łatwiej dostępne, tańsze i w dodatku nie tak niszczące jak np. trawa sprzedawana przez dealerów (normalna jest mało szkodliwa), no niestety wyszło jak wyszło, ale i tak popieram dopalacze, może i mają ze 20 szkodliwych substancji w sobie, ale zwykły papieros ma ich ze 4000.
Zgłoś
Avatar
zakopuje_ludzi 2010-12-23, 18:32
hmm, ogolnie jestem anty dopalaczowy, ale czemu nikt nie wpadl na pomysl ze moze forma ktora osiagnely jest spowodowana przez rzad? z tego co pamietam, nasi kochani politycy wynajdywali nowe sposoby zakazu poprzez wycofywanie lub zabranianie obrotu substancjami ktore byly skladnikami dopalaczy. w skrocie brak czasu na badania = wielkie gowno... Ktos napisal drobinki szkla, nawet do furania sie dodaje, a czemu? kto z was wie? nie po to by zwiekszyc objetosc a by mocniej kopalo... wiec prosze was mega znawcy puknijcie sie w glowe. nikt nie wciskal nikomu do reki, nie kazal kupowac, bylo to dobrowolne i co wazne legalne, chcecie psujcie sobie zycie. mam to w dupie, wasza sprawa. i tak powinno byc. zaostryzc prawo w przypadku wykroczen pod wplywem, a nie zakazywac tego co sami zalegalizowali. pozdro
Zgłoś
Avatar
malackone 2010-12-23, 18:32
Ja tam lubiłem zajebać sobie kreskę, moje zdrowie moja sprawa. Przeciwnicy niech wypierdalają bo chuj im do tego. Każdy robi to co lubi. Ale te pseudomarichuaniny to był syf. Chujowy smak i łeb po tym bolał.
Zgłoś
Avatar
aukuuu 2010-12-23, 20:24
feranos
" dopalacze - łatwiej dostępne , tańsze i mniej niszczące niż trawa? "
co za kurwa idiotka...
Zgłoś
Avatar
sierra 2010-12-23, 20:37
melzo napisał/a:

@up
chyba kurwa nie wiesz co to są dopalacze (w dużym skrócie: rozdrobnione szkło, polane rozpuszczalnikiem z dodatkiem trutki na szczury oraz szczyptą kleju)



Szkło? kurwa ja nie mialem szkła ,poszukam na pewno mam gdzieś paragon...
Zgłoś
Avatar
arus19914 2010-12-23, 21:41
Jak juz to " Mowili w RADIO"...
Zgłoś
Avatar
TajemniczyDaun 2010-12-23, 21:45
aukuuu napisał/a:

feranos
" dopalacze - łatwiej dostępne , tańsze i mniej niszczące niż trawa? "
co za kurwa idiotka...


Bo przecież plantacje konopi nie są niczym opryskiwane, niczym wzbogacane, nie przeszło przez ręce, żołądek i odbyt wielu osób oraz diler nie dodaje "od siebie" żeby było mocniejsze.
Zgłoś
Avatar
Metylator 2010-12-24, 9:19 1
arus19914 napisał/a:

Jak juz to " Mowili w RADIO"...


W chuju chyba. "Radio" już od wielu lat normalnie się odmienia. Poza tym, to nie demotywatory, żebyś nas ortografii uczył. Albo przynajmniej kup sobie nowy słownik.
A i jeszcze jedno:
"Na poparcie moich słów Siłacz jebnie pięścią w stół!" => pl.wiktionary.org/wiki/radio
Zgłoś