18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
Praca w Polsce.
ivra • 2014-01-11, 0:46
Jedna z ciekawych ofert znaleziona podczas dzisiejszych poszukiwań. Jak się okazuje, w naszej kochanej ojczyźnie należy mieć rok doświadczenia żeby być zatrudnionym do zmywania naczyń.
Absurd w czystej postaci. Jedynie pensja stosunkowo wysoka, jak na nasze warunki, chociaż realnie pewnie będzie o połowę niższa...

Zgłoś
Avatar
AlexanderDeLarge 2014-01-13, 1:02
Ej ja jestem po technologii żywności, to może przymkną oko na ten rok doświadczenia, APLIKUJĘ !!!
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-01-13, 1:12
ciągnie kobietę do kuchni:)
Zgłoś
Avatar
misiek8522 2014-01-13, 2:17
doświadczenie zawodowe "ogólnie" salier1600 głupcze
Zgłoś
Avatar
A................h 2014-01-13, 2:19
Salieri16000 napisał/a:

I już ta oferta pracy jest zjebana- potrzebują pracownika do mycia naczyń a tymczasem... Zakres obowiązków: zmywanie (ok), magazynowanie, wydawanie produktów. Na drugi dzień dojdzie do tego mycie podług, krojenie warzyw, przygotowywanie sałatek i surówek, zamawianie produktów z hurtowni, układanie menu, etc, etc... JEBAĆ TAKICH PRACODAWCÓW!



kurwa, AMEN!
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-01-13, 8:54 3
Salieri16000 napisał/a:

I już ta oferta pracy jest zjebana- potrzebują pracownika do mycia naczyń a tymczasem... Zakres obowiązków: zmywanie (ok), magazynowanie, wydawanie produktów. Na drugi dzień dojdzie do tego mycie podług, krojenie warzyw, przygotowywanie sałatek i surówek, zamawianie produktów z hurtowni, układanie menu, etc, etc... JEBAĆ TAKICH PRACODAWCÓW!



I nie dziwię się, że stanowisko wciąż wolne, skoro nawet poprawnie hejtować naród nie potrafi...
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-01-13, 10:55
z tym doświadczeniem to chodzi o to żeby poprostu było mniej zgłoszeń, sam pracowałem w rekrutacji to wiem z czym to sie je. Także panowie jak szukacie pracy i są mega wymagania i tak wyślijcie cv bo chodzi tylko o to żeby odsiać tych mniej ambitnych przedstawicieli naszego gatunku.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2014-01-13, 11:20
@browaryt
no masz rację, na zmywak to trzeba ludzi ambitnych w chuj zatrudniać
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-01-13, 12:05 5
Jeszcze listu motywacyjnego brakuje: "Od kad pamietam, zawsze chcialem zmywac naczynia. W klasie inne dzieci chcialy zostac strazakami, doktorami, policjantami - Ja zawsze chcialem zmywac. Uwazam, ze jestem urodzony na te stanowisko".

Ogolnie list motywacyjny to najwieksze gowno, kto to wymyslil?!
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-01-13, 20:29
Salieri16000 napisał/a:

I już ta oferta pracy jest zjebana- potrzebują pracownika do mycia naczyń a tymczasem... Zakres obowiązków: zmywanie (ok), magazynowanie, wydawanie produktów. Na drugi dzień dojdzie do tego mycie podług, krojenie warzyw, przygotowywanie sałatek i surówek, zamawianie produktów z hurtowni, układanie menu, etc, etc... JEBAĆ TAKICH PRACODAWCÓW!



Na innych nie zasługujesz.
Zgłoś
Avatar
zaq85 2014-01-13, 20:43
tak bez wymaganego CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego?
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2014-01-13, 22:11
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że mój komentarz wybije się spośród innych... Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem ten straszny błąd ortograficzny! Nie wiem jak to się stało wysoki sądzie- bardzo mi głupio i jeszcze bardziej żałuję, że zobaczy(ło) tę gafę cała masa sadoli... Przepraszam Was! Wybaczycie? Nie to nie... Zapytać nie wolno?!
Zgłoś