18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Praca w Polsce.
ivra • 2014-01-11, 0:46
Jedna z ciekawych ofert znaleziona podczas dzisiejszych poszukiwań. Jak się okazuje, w naszej kochanej ojczyźnie należy mieć rok doświadczenia żeby być zatrudnionym do zmywania naczyń.
Absurd w czystej postaci. Jedynie pensja stosunkowo wysoka, jak na nasze warunki, chociaż realnie pewnie będzie o połowę niższa...

Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2014-01-11, 1:11 73
I już ta oferta pracy jest zjebana- potrzebują pracownika do mycia naczyń a tymczasem... Zakres obowiązków: zmywanie (ok), magazynowanie, wydawanie produktów. Na drugi dzień dojdzie do tego mycie podług, krojenie warzyw, przygotowywanie sałatek i surówek, zamawianie produktów z hurtowni, układanie menu, etc, etc... JEBAĆ TAKICH PRACODAWCÓW!
Zgłoś
Avatar
Bubble 2014-01-11, 1:55 7
Salieri16000 napisał/a:

I już ta oferta pracy jest zjebana- potrzebują pracownika do mycia naczyń a tymczasem... Zakres obowiązków: zmywanie (ok), magazynowanie, wydawanie produktów. Na drugi dzień dojdzie do tego mycie podług, krojenie warzyw, przygotowywanie sałatek i surówek, zamawianie produktów z hurtowni, układanie menu, etc, etc... JEBAĆ TAKICH PRACODAWCÓW!



zgadzam się... masz piwo..
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2014-01-11, 3:09
stawka podana w brutto dlatego tak wysoka
Zgłoś
Avatar
drzewko_banzai 2014-01-11, 4:31
ivra napisał/a:

Jedna z ciekawych ofert znaleziona podczas dzisiejszych poszukiwań. Jak się okazuje, w naszej kochanej ojczyźnie należy mieć rok doświadczenia żeby być zatrudnionym do zmywania naczyń.
Absurd w czystej postaci. Jedynie pensja stosunkowo wysoka, jak na nasze warunki, chociaż realnie pewnie będzie o połowę niższa...

Obrazek

Ktoś mi wyjaśni czy nie ma zmywarek przemysłowych? bo skoro te domowe oszczędzają, czas, wodę, energie? to czemu w lokalach się ich nie używa?
Zgłoś
Avatar
adminek 2014-01-11, 5:18
Polsko jak żyć!?
Zgłoś
Avatar
r................a 2014-01-11, 9:29
drzewko_banzai, Mycie w zmywarce jest dosyć długie, w miejscu, gdzie potrzebne są na bieżąco czyste naczynia trzeba by mieć ich bardzo dużo, tak jest szybciej.
Zgłoś
Avatar
RuBu 2014-01-11, 9:43
@Rebelka - te przemysłowe które są w knajpach myją szybko - tj z max 2 minuty na jeden cykl.
Zgłoś
Avatar
r................a 2014-01-11, 10:12 1
RuBu, być może, ale podejrzewam, że i tak naczynia trzeba chociaż opłukać z resztek, więc jakaś postać musi to robić
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-01-11, 10:29
1 rok doświadczenia... już odpadłem z CV.
Zgłoś
Avatar
siemien 2014-01-11, 10:55
I wszędzie tak jest, rok, pół roku, pięć lat. Gdzie ja mam to doświadczenie zdobyć kurwa ? Chyba że mam jechać do anglii rok na zmywaku, wrócić i pływać w bogactwie gówna jaki oferuje ta i wiele jej podobnych ofert. Pięknie.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-01-11, 11:54 2
te przemysłowe to są bardziej wyparzarki, wg wymagań sanepidu, i do nich talerze już muszą wylądować czyste

a co do oferty pracy to tak jak pisze Salieri16000, zaraz do tego dojdą kolejne obowiązki, a ty dostaniesz w ryj hasłem "jak się nie podoba to się zwolnij, za bramą jeszcze 100 czeka", bo w Polsce to szukają pracownika do wszystkiego za pensję minimalną i jeszcze musisz podpisać odpowiedzialność za kasę najlepiej...
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2014-01-11, 12:45 6
zmywanie naczyń - wymagane wykształcenie zawodowe gastronomiczne
teoretycznie po zasadniczym zawodowym w gastronomii człowiek powinien jako kucharz ew. na początek pomocnik pracować, ale w tym zjebanym kraju żeby kotleta smażyć trzeba mieć wyższe wykształcenie

co do samej oferty jest jaka jest jak komuś nie pasuje niech nie podpisuje umowy i tyle
Zgłoś
Avatar
slaiter 2014-01-12, 0:33
@~Mr.Hardistic - już odpadłeś, bo nigdy nie pracowałęś, widać, że nie wiesz o co chodzi, każdy ściemnia w CV aby tylko robotę dostać...
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-13, 0:56
zapomnieli dodac ze potrzebne zaswiadczenie o ilosci uszkodzonych naczyn w poprzedniej pracy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie