18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Praca zdalna nie zawsze spoko
Nikt_nie • 2020-03-18, 20:17
Chyba nie muszę tłumaczyć co?

Ale w razie czego :

"Pierdolony muzułmański brudas zdecydował się pracować z domu i zajebał siebie i 78 kóz z którymi mieszkał i je ruchał a potem zjadał. Bomba pierdolła i nic nie zostało z niego i jego rodziny"

Zgłoś
Avatar
żmij 2020-03-18, 21:08 1
No i proszę,śmierdzący piaskowy bambus też może być produktywny i pożyteczny.
Szach-mat, rasiści
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-03-18, 21:11 1
zajebisty materiał

czy Duda juz widział?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-03-18, 21:25 1
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-19, 0:04 7
Kurwa jakie to suche.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2020-03-19, 1:10 2
Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich rucha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpierdoli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.
Zgłoś
Avatar
Rogrog 2020-03-19, 7:49 1
Miles87 napisał/a:

Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich rucha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpierdoli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.



Yyyy niech zgadnę, mówisz o Polsce? Masz rację, polska to durny naród i jak dla mnie to bagno może zniknąć z mapy.
Zgłoś
Avatar
D................2 2020-03-19, 8:20 3
Rogrog napisał/a:

Yyyy niech zgadnę, mówisz o Polsce? Masz rację, polska to durny naród i jak dla mnie to bagno może zniknąć z mapy.



Nie on mówi o tobie i twojej zjebanej rodzinie.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-19, 8:39 1
Rogrog napisał/a:

Yyyy niech zgadnę, mówisz o Polsce? Masz rację, polska to durny naród i jak dla mnie to bagno może zniknąć z mapy.



Pierdol się brudasie, mam nadzieję że Cię muzułmańskie kozy zgwałcą w ryj...

Nie pozdrawiam , chuj Ci w pizde men.

Admin, wez go wyjebaj !!

Tzn. usuń z portalu.
( Sprostowanie dla Rogrog: bo na bank myślałeś o pedalskim ruchaniu w dupeczke które uwielbiasz, wiem bo słyszałem od znajomych twojego starego co ma niebieska kartę , nie tym razem cioto... )
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-03-19, 8:40 2
Miles87 napisał/a:

Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich rucha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpierdoli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.



to spierdalaj z tego kraju jak ci tak w nim zle, nikt nie bedzie tesknil za toba
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-19, 8:44
Miles87 napisał/a:

Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich rucha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpierdoli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.



i Ty też się pierdol brudasie no. 2
Zgłoś
Avatar
Miles87 2020-03-19, 10:39
Rogrog oczywiście tak mówię o pl. A zera pokroju Nikt_nie , IOI muszą się bardziej postarać bo takie szczekanie do którego są przyzwyczajenia jak ich ojciec w pupę kundli na mnie wrażenia nie robią. "to spierdalaj z tego kraju jak ci tak w nim zle, nikt nie bedzie tesknil za toba" ten to się popisał co za idiotyczny tekst.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-19, 11:14 1
Miles87 napisał/a:

Rogrog oczywiście tak mówię o pl. A zera pokroju Nikt_nie , IOI muszą się bardziej postarać bo takie szczekanie do którego są przyzwyczajenia jak ich ojciec w pupę kundli na mnie wrażenia nie robią. "to spierdalaj z tego kraju jak ci tak w nim zle, nikt nie bedzie tesknil za toba" ten to się popisał co za idiotyczny tekst.



Widzę że Polski język ciężka dla twoja mózg, chyba musi się douczyć, bo ma ciężka pisownia jak palą twojego starego co Cię zapina z rana.

Nie dziwię się że ciężko Ci się żyje w Polsce skoro nie opanowałeś podstaw komunikacji. Chujowo być obcym w swoim kraju co ?
Zgłoś
Avatar
Miles87 2020-03-19, 13:33
@Nikt_nie
ok już przynajmniej wiem z jakim poziomem mam do czynienia. Czyli jesteś na etapie powtarzania tego co inni wymyślili. Może za kilka lat uda ci się coś wymyślić samemu. Musisz sporo trenować ale proponuje zmienić kierunek zainteresowań bo z malowaniem kotwiczki na piździe w xxi w. nie wiele osiągniesz.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-19, 16:43 1
Miles87 napisał/a:

@Nikt_nie
ok już przynajmniej wiem z jakim poziomem mam do czynienia. Czyli jesteś na etapie powtarzania tego co inni wymyślili. Może za kilka lat uda ci się coś wymyślić samemu. Musisz sporo trenować ale proponuje zmienić kierunek zainteresowań bo z malowaniem kotwiczki na piździe w xxi w. nie wiele osiągniesz.



Kurwa mać ... To jest takie słabe że nawet nie wiem co napisać :/

Ja proponuję żebyś nasmarował rowa i wypiął się staremu bo pewnie już czeka na męski sex z Synem

Miles87 napisał/a:

@Nikt_nie
ok już przynajmniej wiem z jakim poziomem mam do czynienia. Czyli jesteś na etapie powtarzania tego co inni wymyślili. Może za kilka lat uda ci się coś wymyślić samemu. Musisz sporo trenować ale proponuje zmienić kierunek zainteresowań bo z malowaniem kotwiczki na piździe w xxi w. nie wiele osiągniesz.



Ja pierdole co za głąb xD

Ma do czynienia z Poziomem xD

Hahahaha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie