18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pracownik Lady Gagi
nisanosa • 2012-08-17, 17:59
Ochroniarz Lady Gagi obezwładnia gościa, który chciał autograf piosenkarki...



...oczywiście mógłby to być jakiś szaleniec.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-08-17, 22:33
też mi obezwładnienie ...
myślałem że będzie jakieś sprowadzenie do parteru czy kopniak z półobrotu ...
Zgłoś
Avatar
mofat6666 2012-08-17, 22:35 1
a mógł zabić...
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-08-17, 22:42 2
ci ochroniarze mają większe uprawnienia niz nasza policja
Zgłoś
Avatar
Insaner 2012-08-17, 22:44 4
Akurat ona to jest chyba jedyną "artystką 21go wieku" , która nie jedzie z playbacku na koncertach i ma na dodatek całkiem niezły głos, wystarczy na youtubie sobie poszukać jak śpiewa coś acapella, więc nie wiem co się czepiacie

edit: rozwalił mnie tag filmu "AÓTOGRAF"
Zgłoś
Avatar
A................n 2012-08-17, 22:45 4
Gówno się znacie. Zajebiście śpiewa, wystarczy cokolwiek z live, tańczy nawet na 15 cm obcasie, więc pewnie uderza w co poniektórych słabo obdarzonych, i robi w życiu co jej się podoba, bo jest wolna. W dupie byliście gówno widzieliście.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-08-17, 22:58 5
@rockface123

Nie mam pojecia skad masz tyle piw ale to tylko swiadczy o coraz mniejszym poziomie tego portalu. Lady Gaga to zdecydownie nie moj repertuar ale potrafie jeszcze odroznic syf od nie syfu. Ma wspanialy glos, akustycznie swietnie sie jej slucha. Odjechana pozytywnie. W dodatku ma w ksywie "Ga Ga" co kojarzy mi sie z jedna z ulubionych moich kapel z lat mlodosci. Kto wie ten wie o kogo chodzi. Chuj w dupe hejterom.
Zgłoś
Avatar
widlow 2012-08-17, 23:05 4
rockface123 napisał/a:

skoro prosi o autograf takiego beztalencia to pewnie jest pojebany



pojebany to ty jesteś, Lady Gada jest Madonną naszego pokolenia- identycznie zaczynała ta starsza a teraz jest ikoną.
Jeśli wątpisz w umiejętności wokalne Gagi polecam piosenkę z Tonym Bennettem.
Jak widzę lubujesz się w typowym hatingu i pisaniu o "gimbusiadzie". To, że masz 22 latka, źle o Tobie świadczy, bo prezentujesz poziom chłopca po pierwszej polucji.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-17, 23:34
Dobrze mu tak! Bo Lejdi Gagaa to stara kurwa a nie piosenkarka.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-17, 23:37 9
mateusz1923 napisał/a:

@kpaxian
Ojojojoj, czyżby się pan zdenerwował?



No to ba Jakby mnie jakiś ochroniarz byle pierdolonej gwiazdeczki dotknął, to bym taki proces wytoczył, że by pół świata zobaczyło publiczne przeprosiny, nie jest kurwa kimś więcej niż my, czy jakieś głodujące dzieci z afryki.

OneTime napisał/a:

Pojebanym to trzeba być, żeby twierdzić że ona jest beztalenciem. Nagraj coś i osiągnij choć 1/100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 swoimi piosenkami tego co ona, to wtedy będziesz mógł zabrać głos ! Tak pozostaje wam, tylko morda w kubeł i dalej zazdrościć, że dziewczynie udało się osiągnąć szczyt. Jebana polska się nigdy nie zmieni



Cytaty Lejdi Gagi:

"Dziś każdy może być gwiazdą."

"Bez moich stylistów byłabym nikim."

"Podstawą sztuki, a więc i muzyki jest prowokacja," patrz kurwa, a ja myślałem, że dobre śpiewanie, muzyka i tekst

Podsumowując... Wykonawcy i zespoły kiedyś, to przez większość kariery, jeden tekściarz, jeden producent i mozolna praca ku doskonałości.

Dziś komercyjna maszyna wybiera kandydata bez osiągnięć, byleby nie fałszował i zgodził się tańczyć jak mu zagrają i układana jest sztucznie cała kariera, począwszy od stylu, poprzez teksty, 10 producentów, napompowana machina reklamująca wielkie hity, kture są kultowe już w dniu premiery, trudno żeby nie były, skoro włączam mtv - gaga, vive - gaga, radio - gaga, w sklepie - gaga, w necie - co drugi artykuł gaga, boję się potem otworzyć lodówkę, a gawiedź chętnie łyka takie umcyk umcyk z wywijaniem obertasa dupą i cyckami.

Potem to już tylko przemielić piosenkę przez kilka programów do obróbki dźwięku, teledysk z masą obertasów, wymyślne stroje, zmyślone historie na temat "gwiazdy"

I kręci się maszyna,
I kręci się, kręci się koło za kołem,
I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
I dudni, i stuka, łomoce i pędzi.
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
Po torze, po torze, po torze, przez most,
Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las
I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas...

Na koniec ostatni cytat:

"Nie zamierzam być kolejną gwiazdką, która na okładkach własnych płyt wije się w piasku i dotyka swojego seksownego ciała."

OH REALLY?


Case dismissed.
Zgłoś
Avatar
b00mba 2012-08-17, 23:49 1
Myślałem, że tego gówna słuchają tylko małe dziewczynki. Wspaniały przykład deekolucji społeczeństwa- kobieta ubierająca się w mięso jest celebrytą . Po prostu kurwa mać...
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-08-17, 23:55
moze jeszcze Keenediego zabila?
Zgłoś
Avatar
gieno1 2012-08-17, 23:57
a kto to jest lady gaga ?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-17, 23:58
adiemus36 napisał/a:

Ale tak serio, dziwne to jest, że mogą Ci dopierdolić itd bo myśleli, że niby chciałeś coś zrobić - bo to gwiazda. Jakim prawem pytam się ?



Koleś biegł jak obłąkaniec, mógł mieć coś ostrego w ręce, reakcja jak najbardziej wskazana.
Zgłoś
Avatar
Ravager 2012-08-18, 0:00
Miałem kiedyś podobnie, tylko koleś nie chciał mojego autografu, a portfel i telefon komórkowy. Nie było też żadnego ochroniarza, który by mu wpierdolił, więc on wpierdolił mi... Ale reszta jak na filmiku.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-08-18, 0:00
OH REALLY? Case dismissed.
Nauczylo sie wiesniactwo pare slow po ang i szpanuje. Dlugo nad tem swoim opwiadaniem siedzales?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie