18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Pragnienie Adama...
aaaaaaaaaaaaaa • 2018-07-17, 11:03
33-letni Adam z Poznania rozpoczął swoją metamorfozę w wieku 21 lat. Początkowo tatuował sobie tylko postaci z kreskówek, ale z czasem pokrył tuszem 85 proc. ciała. Później mężczyzna postanowił zgłosić się do programu "Druga twarz" Karoliny Gilon. Na wizji pierwszy raz wyznał, że specyficzny wygląd utrudnia mu funkcjonowanie w społeczeństwie. Jednak determinacja do osiągnięcia "upragnionego" wizerunku nie powstrzymała go, żeby pójść o krok dalej. Adam przeszedł zabieg usunięcia penisa i jąder.



spoiler


Polacy nie gęsi, też swoich degeneratów mają.

https://teleshow.wp.pl/adam-z-drugiej-twarzy-nie-chcial-pozbyc-sie-tatuazy-poszedl-o-krok-dalej-poddal-sie-drastycznej-operacji-6274300562355841g

2018-07-17, 20:13
Jestem Adam
z ch*jem nie gadam.

2018-07-17, 20:34
@Stewie - cierpi na atopowe zapalenie skóry BO się tatuował, jego "choroba" i sposób leczenia ma tyle wspólnego z prawdziwą chorobą co "bielactwo" Michała Jacksona z prawdziwym bielactwem - fanaberia bogatych.

2018-07-17, 21:04
Slatojesos napisał/a:

No dobra już wiem,
Biedny Adam głównie zajmuje się żaleniem nad swoim losem,poza tym dużo fotografuje(przede wszystkim siebie)poz tym chodzi po różnych programach i ma fajną "dziewczynę"
Adam zarabia na celebrowaniu
Występuje jako Adam Curlykale




2018-07-17, 21:58
Pojebus roku. Jaki lekarz go wykastrowal. Powinien go zamknąć w kobierzynie bo ten człowiek jest ciężko chory a nie ucinac czubkowi jaja.

2018-07-17, 22:01
Ten xronix jest z mojego miasta. Znałem chłopacka i muszę wam powiedzieć, że kiedyś był normalny.Chciałem się rozpisać, ale co tu pisać o wariatach. Każdy widzi jak wariat wygląda.

do...........ka
2018-07-17, 22:05
Up, nie znam gościa osobiście, ale pamiętam, że jeszcze przed operacjami prowadził bloga, którego czasami odwiedzałam.

Zaczął od dredów.

2018-07-17, 22:13
Spiderowski napisał/a:

Ja tam nie mam problemu że jakiś Adam z Poznania czuje się inny i co robi ze swoim ciałem...



Ja w sumie też nie mam... ale k***a on nie jest normalny, więc wrzuciłem jako ciekawostkę, co dzieje się z ludźmi i ze światem.
h*j z tatuażami. Ale po jakiego h*ja... upie**olił sobie h*ja (i jaja)??
Ciążył mu? Zawadzał? No ni w p*zdu nie rozumiem.

Mam taką teorię, ta jego dziewczyna ma ku*asa, on jest bierny. Ale ta jego "dziewczyna" powiedziała, że nikogo z ku*asem dymać nie będzie.
Wiem, konfabuluję... ale k***a może mam rację :mrgreen:

2018-07-18, 00:15
dobra.wróżka napisał/a:

Up, nie znam gościa osobiście, ale pamiętam, że jeszcze przed operacjami prowadził bloga, którego czasami odwiedzałam.

Zaczął od dredów.



I wszy-stko jasne...

2018-07-18, 00:36
Wiecie że on będzie zarabiał więcej niż my razem wzięci na miecha?! Widzicie czarny + bez jajec ale za to z dziurą a nawet dwiema = rarytasik i to w dodatku exzotic :D Da dupy raz albo zrobi loda i ifone albo jakieś inne gówno będzie, a mało czarnych pederastów w naszym katolickim białym kraju jest, więc wzięcie będzie miał a co za tym idzie i cena :( a może :)

Przyznać się panowie ilu z was chętnych w kolejce :D

2018-07-18, 01:42
Mam szczerą nadzieję, że to coś umrze.

2018-07-18, 01:54
Cóż, dobra wiadomość jest taka, że się nie rozmnoży.

2018-07-18, 05:09
A jak dla mnie to wygląda nawet zajebiście, szczególnie cały wydziabany łeb w kombinacji z czarnymi soczewkami i białymi wąsami. Dla społeczeństwa, jak na razie, nie do zaakceptowania ale za jakiś czas to będzie norma. Całe wydziabane ciała i tatuaże na twarzach już nie wywierają praktycznie żadnego wrażenia a jeszcze stosunkowo niedawno to był dla ludzi szok. Nastał taki czas że ludzie mają odwagę robić to na co mają ochotę i w ch*ju mają co przedstawiciele tak zwanego socjum (który jest niczym innym jak wilczym stadem) o tym myślą. Dla mnie to jest zjawisko pozytywne dopóki nikomu nie dzieje się żadna krzywda. Chciało by się wierzyć że w końcu dojdziemy do totalnej wolności (tej właśnie pozytywnej) nie skrępowanej przez poj***ne purytańskie "normy" i zakazy które robią z człowieka niewolnika i hamują jego rozwój na wszystkich płaszczyznach.

2018-07-18, 08:29
ciekawe gdzie pracuje :)

2018-07-18, 08:36
A gdzie etyka lekarska?! Gość miał trafić nie pod nóż, a do psychiatryka. Za spowodowanie nieodwracalnego kalectwa lekarz powinien otrzymać zakaz wykonywania zawodu, a najlepiej pójść do pierdla...
dobra.wróżka napisał/a:

nie znam gościa osobiście, ale pamiętam, że jeszcze przed operacjami prowadził bloga, którego czasami odwiedzałam.

Zaczął od dredów.


Czyli pierwszym sygnałem dla rodziców jest gdy dzieciak zaczyna słuchać Bednarka.

2018-07-18, 09:34
Mom and Death napisał/a:

A jak dla mnie to wygląda nawet zajebiście, szczególnie cały wydziabany łeb w kombinacji z czarnymi soczewkami i białymi wąsami. Dla społeczeństwa, jak na razie, nie do zaakceptowania ale za jakiś czas to będzie norma. Całe wydziabane ciała i tatuaże na twarzach już nie wywierają praktycznie żadnego wrażenia a jeszcze stosunkowo niedawno to był dla ludzi szok. Nastał taki czas że ludzie mają odwagę robić to na co mają ochotę i w ch*ju mają co przedstawiciele tak zwanego socjum (który jest niczym innym jak wilczym stadem) o tym myślą. Dla mnie to jest zjawisko pozytywne dopóki nikomu nie dzieje się żadna krzywda. Chciało by się wierzyć że w końcu dojdziemy do totalnej wolności (tej właśnie pozytywnej) nie skrępowanej przez poj***ne purytańskie "normy" i zakazy które robią z człowieka niewolnika i hamują jego rozwój na wszystkich płaszczyznach.


Wszystko fajne, fajne ale to co piszesz to marksistowska utopia.
Nie da się tego przełożyć na społeczeństwo. Chyba że za pomocą tyranii i mordu co już każdy marksista próbował.
Społeczeństwo jest jak stado, żeby dobrze funkcjonowało i szło do przodu to potrzebuje przywódcy, autorytetów, hierarchii, norm i zasad.

Jeśli ktoś się z tym niezgadza bo czuje się uciskany przez poj***ne purytańskie normy to zawsze może sprzedać smartfona, oddać ciuchy szyte przez dzieci w Tajlandii i żyć po swojemu w lesie, srać do dziury i jeść korzonki i borówki.