18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
panar3 2018-10-17, 14:56 26
Młody ma zawsze przejebane, takie życie.
Zgłoś
Avatar
biosone 2018-10-17, 15:35 3
Praktyki sa zawsze przejebane
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-10-17, 15:45 22
Stara chata wiejska.Gość ma życzenie odnowienia starej (grubo przedwojennej) stolarki okiennej i drzwi wszelakich. Mała firma 3 pracowników,działkujemy się po równo,plus jeden uczeń. Opalarki 3 razy 750W. Instalacja nie dała rady (aluminiowa taka w oplocie takim jak taśma izolacyjna,szmaciana,Ta instalacja) .Konsternacja chwila ciszy. Uczeń na to
- I co tera?? (jego pierwsze godziny praktyki)
Koleś w jednej sekundzie...
-Weź to wiaderko wypłucz dokładnie i skocz na CPN ( jakiś kilometr od nas) I skocz po fazę.Powiedź że tu robisz dziś się tankowaliśmy i faza wyszła. Oni ci tam dadzą.
- I wiecie co Panowie i Panie??
- Nie,mylicie się . On Kurwa Poszedł.
Wrócił trochę poddenerwowany,nie odzywał się do końca dnia,ale fazy nie przyniósł.
Taka oto historyja mnie się przypomniała.
A śmiechom nie było końca.
Zgłoś
Avatar
l................3 2018-10-17, 15:49 3
up może chodziło mu o alkohol ja nigdy bez fazy nie idę w gości u mnie faza znaczy tylko jedno
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-10-17, 17:35 4
Następnym razem niech go wyślą do narzędziowni po wygiętą tarczę do cięcia łuków
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-10-17, 18:25 18
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Lepiej się dać zrobić w chuja przez współpracowników, nawet na taki numer, niż dać się zrobić w chuja marksistom i uwierzyć im, że ich ideologia działa ergo lepiej być debilem robolem niż lewakiem, debil robol zawsze mądrzejszy, no chyba, że też lewak



Musisz mieć piękny umysł i być zdrowy na umyśle, że udało ci się dojść do takich wniosków po obejrzeniu tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
jawox 2018-10-17, 18:54 1
A potem jeszcze niech skoczy po "ścisk do trocin" albo "podkładkę sprężynową z gwintem lewym"
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-10-17, 19:05 7
Rozumiem, gdyby śmiali się z kogoś kto by 20 lat na takich maszynach przepracował i tak by się zachowywał, ale z młodego? Śmieją się z czego? Że się z tą wiedzą nie urodził? To chyba jakaś żałosna próba dowartościowania się. Pewnie matka się z nich śmiała jak uczyli się mówić, potem nauczycielka jak uczyli się czytać i pisać, itd. i stąd kompleksy
Zgłoś
Avatar
Roboturner 2018-10-17, 19:17
I co tak bez maski? Tyle tam tego pyłu jest i to wszystko wdychają. No... zdrowo, zdrowo.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2018-10-17, 19:29 4
zwierzak30- to opowiadanie jest stare jak prąd -tak samo gdzie nie pracowałem zawsze było ze był taki jeden co codziennie miał schabowe w kanapce a to były placki ziemniaczane
Zgłoś
Avatar
Halibut 2018-10-17, 19:57
Pewnie polaczek. A jak przyjedzie do PL na wakacje to będzie się woził niczym król.
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2018-10-17, 21:03 1
Roboturner,
Jaki pył? Przecież łapie wszystko w miche
Zgłoś
Avatar
charakternik 2018-10-17, 23:05 1
Prawda jest taka, że łapanie iskier nie jest bez sensu. No może po za tym wyjątkiem, gdzie robota jest na warsztacie i można mieć wyjebane. Czasami coś się tnie przy garażu blisko auta, lub na taranie przy oknach, gdzie iskry powżerały się w tafle szkła i widać czarne kropki.
Zgłoś
Avatar
VabankO 2018-10-19, 13:22
Mi na praktykach kazali mąkę ciąć nożem, żeby ją napowietrzyć. Pierdoleni piekarze alkoholicy i nic więcej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie