18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
donwasyle 2011-06-26, 19:27
o ja pierdole jaki fake a wy tu piwa stawiacie
Zgłoś
Avatar
Bejker 2011-06-26, 20:41
No kurwa typ czołem drzwi otwiera żeby tego nie widzieć
Zgłoś
Avatar
Angevil 2011-06-26, 22:01 1
To nagranie dostało tyle piw że powinno się wprowadzić jakieś testy na inteligencję przy rejestracji na sadistic...
Zgłoś
Avatar
c................a 2011-06-26, 22:23
ja pierdole... przecież wszyscy wiedzą, że to fake! a piwa stawiają za wrzucenie filmiku DEBILI, którzy byli na tyle popierdoleni, że to nagrali -.-
Zgłoś
Avatar
sid89 2011-06-27, 9:51
jonek00 napisał/a:

czy już nie ma polskich słów? kawał, żarcik, figiel, psota, psikus. trzeba pisać prank? niedługo zamiast przyjacielu ludzie zaczną mówić do siebie "mój friendsie"



napisał to koleś, który ma w podpisie "LOL"
Zgłoś
Avatar
jonek00 2011-06-27, 17:38
są pewne skróty/wyrazy które się w internecie przyjęły, typu lol, rofl, own, facepalm i których tłumaczenie brzmiało by zwyczajnie głupio, są jednak zwyczajne słowa. jeśli ktoś nie widzi różnicy to jest debilem.
Zgłoś
Avatar
kolejny 2011-06-27, 20:09
A jeśli koleś co siedzi pod tortem myśli ze bierze udział w wykręceniu psikusa (pozdrowienia jonek00) panu który wchodzi drzwiami, lecz ten jednak o tym tajemniczym dowcipie wie, więc też ma pełne usta jakiegoś specyfiku i gdy tylko dochodzi do numeru wypluwa wszystko na nieświadomego pana z pod stołu? Wtedy ofiarą żarciku zostałby koleś z zielonym t-shirtem i to nie byłby fake (przepraszam jonek00), aczkolwiek nadal jest to gówniany dowcip i kurwa niewiedzieć dlaczego znajduje się na sadist.pl a nie jułtub!
Zgłoś