18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Ardnas 2013-12-30, 3:16 29
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-12-30, 3:38 2
Ardnas napisał/a:

Obrazek

Zaraz zaraz, po tym gifie i płci w Twym profilu... cholera... kobita sadola...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-30, 5:23
Obie ponoć mają po 15 lat. Więc lekko pedo
Zgłoś
Avatar
Ucholski 2013-12-30, 5:43 4
Twarze nie skalane inteligencją, to widać na kilometr. Zresztą co taka może Ci zaoferować, wyłącznie dać dupy i kolbę ojebać. Do ruchania to spoko ale do życia wątpię. Ktoś tam napisał że porządne dziewczyny nie upubliczniają takich zdjęć i koleś ma racje. Co mi z worka na spermę? Jak nie będę mógł z nią porozmawiać
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-12-30, 6:18 1
@Byt
6 godzina a ja rodzinkę obudziłem śmiechem
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-12-30, 7:26
Wylizałby cipuszkę jednej i drugiej
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-12-30, 9:10 2
lizałby im sraki
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-30, 9:59
Alwaro napisał/a:

@Attero132 to że ładnie ubrana, nie znaczy że ściera...



zgadza sie jak laska jest ladnie ubrana to nie musi byc sciera, ale ta akurat jest ubrana jak kurwisko z burdelu, w dodatku to malolata wiec mamy tu kurwisko do kwadratu. przyszlosc narodu
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-30, 10:18 1
Mom and Death napisał/a:



odezwał się don juan co rucha swoją starą.



rucham tylko twoją stara,siostrę a czasami i brat opierdoli mi kabana,ciebie tez czasem wyjebie w rowa moja ty świnko
Zgłoś
Avatar
morstern 2013-12-30, 11:17
Polak88 napisał/a:


czasami i brat opierdoli mi kabana,ciebie tez czasem wyjebie w rowa moja ty świnko



Pomyliłeś strony. To nie jest strona dla pedałów. Nie wiem co tu jeszcze robisz.
Zgłoś
Avatar
włóczykijskc 2013-12-30, 12:21
Zdjęcie już jest na kompie:)
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-30, 12:59
Ruchałem obie, ta z mojej prawej ciaśniejsza.
Zgłoś
Avatar
golonko 2013-12-30, 14:45
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-12-30, 15:23
Wyruchają je jacyś frajerzy z mocną gadką i dobrym ryjem. Juz ja takich znam. Charyzmatyczni kłamcy którzy potrafią tak omotać dziewczynę że ta się aż rumieni i chętnie się oddaje nawet jeśli normalnie by tego nie zrobiła. Manipulacja to czyste zło. Jak tylko to potrafisz to możesz zerżną każdą, jaką tylko chcesz. Czasami nawet nie musisz być przystojny bo zdarza się że stare pryki po czterdziestce wyrywają młode dwudziestki i bynajmniej nie na szmal a własnie na taką manipulację. Wiedzą co powiedzieć i potrafią wykorzystać każdą informację, nawet jesli pojawi się w formie odmowy. Gdybyś chciał taką wyrwać na szczerość to musisz mieć farta że akurat lubisz to samo co ona.

Poza tym... wybieram lewą. Jakoś bardziej "dojrzalszą" ma twarz
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-12-30, 15:28
Seboolek napisał/a:

Wyruchają je jacyś frajerzy z mocną gadką i dobrym ryjem. Juz ja takich znam. Charyzmatyczni kłamcy którzy potrafią tak omotać dziewczynę że ta się aż rumieni i chętnie się oddaje nawet jeśli normalnie by tego nie zrobiła. Manipulacja to czyste zło. Jak tylko to potrafisz to możesz zerżną każdą, jaką tylko chcesz. Czasami nawet nie musisz być przystojny bo zdarza się że stare pryki po czterdziestce wyrywają młode dwudziestki i bynajmniej nie na szmal a własnie na taką manipulację. Wiedzą co powiedzieć i potrafią wykorzystać każdą informację, nawet jesli pojawi się w formie odmowy. Gdybyś chciał taką wyrwać na szczerość to musisz mieć farta że akurat lubisz to samo co ona.

Poza tym... wybieram lewą. Jakoś bardziej "dojrzalszą" ma twarz



Ktoś tu dostał kosza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie