18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
salmonellas 2012-07-31, 18:19 13
Uwielbiam American Dad i Family Guy
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-07-31, 22:24 21
Kurwa, prawda w każdym calu. Już nawet nie kryją się z tym że gra ma być dojną krową. 5 płatnych DLC, ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
smartboy 2012-07-31, 22:45 8
cod2 najlepsza część ever.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-07-31, 23:03
Mam wszystkie CoDy do 4 (dla mnie na tym zakończyła się seria). Co z tego że ponownie dostaną ten sam silnik bydło i tak kupi.

Z PB zrezygnowali bo ludzie zaczęli narzekać że przestaną kupować jak anty heaty będą. Tak zajebanej syfami gry jeszcze nie widziałem. Od MW2 gra dla haterów
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-07-31, 23:06
grałem chyba tylko w V WaW. może i niezła, gdyby tylko nie śmieszny system a'la pudzian - "cały czas do przodu". no ale pewnie chcieli się czymś odróżnić od 'kill all' serii MoH.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-07-31, 23:10
@smartboy

high five! odnośnie gier: brak dobrego shootera. jeszcze bf3 jest spoko, ale również jest to marka idąca na dojenie, a nie jakość. wystarczy spojrzeć jak szybko po sobie wyszły bfbc2, moh i bf3. z kolei cod (co pewnie każdy wie) nie zmienił silnika graficznego przez całą serię modern warfare. a black ops i jego następca black ops II (nie wiem nawet czy już wyszedł, czy jeszcze nie) to pomyłka. cody nigdy nie przypominały "prawdziwej wojny", tylko film akcji. miało się dziać. i activision robił to nieźle, choć mógłby postarać się w końcu o lepszą grafikę. ale treyarch... tylko jeden cod im wyszedł: world at war. usprawniona, unowocześniona i przede wszystkim krwawa (żaden inny cod nie był tak "brutalny" jeśli chodzi o zniszczenia modelu postaci) wersja cod2. nie wszystkim przypadł do gustu, miał swoje minusy, ale mimo wszystko był zajebisty.

dla ludzi, którzy nie wiedzą:
activision: cod1, cod united offensive, cod2, cod:mw, mw2, mw3 (głównie PC)
treyarch: cod2 big red one (konsole), cod3 (konsole), cod:waw, cod:bo, cod:boII (ostatnie trzy na większość platform)
Zgłoś
Avatar
u................k 2012-08-01, 0:03 1
COD 4 - najlepsza część z ostatnio wydanych. Reszta to czysta kpina...
Zgłoś
Avatar
Abakan 2012-08-01, 1:55
Lubie cody (nawet te nowe) ale filmik jest niestety w 100% prawdziwy (i mega zabawny) i tylko człowiek głupi może zaprzeczać natomiast nie lubię ciągłego jęczenia że nie zmienili silnika bo wszyscy to powtarzają, o "nowych silnikach" wypowiedział się moim zdaniem całkiem ciekawie bodajże prezes treyarch słowami mniej więcej takimi "Niema nowych silników wszystko jest tylko ulepszonym poprzednikiem a mówienie o zupełnie nowym silniku to głównie chwyt marketingowy" (szło to jakoś inaczej ale główna myśl była taka) Oczywiście że powinni coś zrobić w tej kwestii ale moim zdaniem nie jest to rzecz której warto się bezustannie łapać za każdym razem kiedy tylko dochodzi do oczerniania call of duty. Przy okazji pragnę przypomnieć jak to wiele ludzi jest zniesmaczonych tym "że teraz wszystkim chodzi tylko o tą grafikę i nic głębszego się dla nich nie liczy" (gówno w pozłacanym pudełku prędzej sprzedasz niż diament w worku po ziemniakach, jeśli wiecie o co mi chodzi.)
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-08-01, 3:21
A mysleliscie że po co się robi gry ? to nie obraz że chodzi o sztukę, tu chodzi tylko o zarabianie, zwlaszcza w tych nowych grach.
Zgłoś
Avatar
Majkeliusz 2012-08-01, 9:19
Nie wiem co macie do serii Black Ops. Może ta gra nie ma takiego poziomu jak misja snajperska w 4 (kocham tą misje i chyba z 20 razy już ją robiłem) ale BO też jest świetny. Ciekawa fabuła, Fajne odnośniki do przeszłości. Dla mnie MW skończył się na 4 ale tak czy siak każda część mi się podobała i powiem, że najbardziej podoba mi się 1 cześć MW i 3 część. 2 była fajna, lecz trochę zniszczył wszystko shepard, bardzo, bardzo łatwy single na weteranie oraz debilne misje poboczne.
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2012-08-01, 9:59 1
wudun napisał/a:

Mam wszystkie CoDy do 4 (dla mnie na tym zakończyła się seria). Co z tego że ponownie dostaną ten sam silnik bydło i tak kupi.

Z PB zrezygnowali bo ludzie zaczęli narzekać że przestaną kupować jak anty heaty będą. Tak zajebanej syfami gry jeszcze nie widziałem. Od MW2 gra dla haterów



jak dla mnie to Ty jestes pierdolonym gimbusem ktory nie uzyje zadnych konrketnych argumentow tylko cisnie innych za to, ze nie uwazaja tak jak Ty
Zgłoś
Avatar
Adrian1005 2012-08-01, 10:31
Co za kurwa jebane reklamy mi wyskakują?
Kryzysik dotkną?
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-08-01, 11:09
Adrian1005 napisał/a:

Co za kurwa jebane reklamy mi wyskakują?
Kryzysik dotkną?

Ja nie mam żadnych reklam.Adblock i po problemie.
Zgłoś
Avatar
chocolatepope 2012-08-01, 13:38
battlefield.com/battlefield3/1/all-bf3-dlc-expansion-packs

Battlefield niedaleko w tyle. 4 DLC, jeszcze jedno w drodze, a poza tym jeszcze "premium", które jest tym samym co COD "Elyte".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie