18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
g................l 2013-07-20, 22:02 2
SZAJBAAA napisał/a:

@gregirol
Jak już pisałem (albo i nie) nie oceniam go bo nie ja od tego jestem.
Nie mam 100% pewności że bronił pedofili czy tuszował sprawy.
Również nie oceniam go pod kątem posługi kapłańskiej gdyż zwyczajnie nie mam pojęcia co on tam mówił i co robił.



Aha... czyli ty nic nie wiesz ale popierdolić to se lubisz. Moim skromnym zdaniem szare masy, tępaki, dziwki bez szkoły, niedouczone buractwo takie jak ty nie powinno miec możliwości wypowiadania się gdziekolwiek na jakikolwiek temat. Mało tego, prawa wyborcze tez bym takim zabrał. O i kastrował żeby kurwa ta zaraza się kiedyś skończyła a nie dzieci naruchać i wpierdalać im w te małe niewinne główki "racje" tatuśia.

SZCZEŹNIJ!!!
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 22:26 1
quartz75 napisał/a:

@McMenel - tych co mi się kazali uczyć. Z jakiej księgi czy po jakiej modyfikacji? Nie wiem, mam to w dupie;P


AA w takim razie żryj to co ci propaganda kościelna serwuje. Poczytaj, poszukaj a znajdziesz wiele ciekawych rzeczy które propaganda Watykańska skrzętnie ukrywa. Jak np umieszczenie Biblii na indeksie ksiąg zakazanych.
Zgłoś
Avatar
kociq 2013-07-20, 22:34
Doczytałem do 2 strony komentarze, dalej pewnie jest to samo. Do rzeczy jednak, każdy, bez wyjątków ma plusy i minusy w swoim życiorysie i każdemu można coś wyciągnąć. Odbijając od tematu jaki nie jest ten polski kler, to dobrze, że jest taki silny bo inaczej na każdym rogu by stał kebab i wokoło niego cała rodzinka właściciela, aczkolwiek tą kasę to bym im upierdolił i przymusowo na sierocińce itp tak z 50 % datków a za 2gie 50 to wystarczy na "nowy dach" a i, moim zdaniem czepianie się doboru słów typu "jak to fakt może być nieprawdziwy" jest śmieszne, meritum komentarza się liczy.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-07-20, 22:45 2
No kurwa będzie rekord stron
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-07-20, 22:58 2
ależ kuźwa, daleko gdzieś mam religię, ale właśnie kurwa dzięki Karolowi świat dowiedział się więcej o Polsce, ale widzę że debile i "katofaszyzm" (!) idą na wojne, bo boli ich widocznie tyłek na myśl że nigdy w życiu nie osiągną niczego i szczezną jako szary obywatel. Dziękuje.
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2013-07-20, 23:29
@AJKS i temu podobni: ''ciemnogród'', ''katodebile'' itp. CHUJ WAS TO OBCHODZI W CO KTO WIERZY I JAK ŻYJE ! dobrze, że Wy inteligentni, wykształceni, oczytani i w ogóle zajebiści jesteście tutaj i możecie wyznaczać granice dobra i zła!

BTW: walka z Kościołem trwa w najlepsze, a wnioskując po artykułach w mediach to 99,9% pedofili w Polsce to księża żeby nie było pedofil to pedofil czy to ksiądz czy nauczyciel czy inna osoba i powinno takie zachowania piętnować i to bardzo ale tylko pedofilia wśród księży jest tak nagłaśniana przez media wiadomo dlaczego
Zgłoś
Avatar
konek3 2013-07-20, 23:46
SZAJBAAA napisał/a:



Ale czy ty nie kumasz że nas to CHUJ obchodzi?
Nie wierzysz, nie podoba ci się KK? Ok, twoja sprawa!
Ja nie chodzę po ulicy i nie mówię każdemu napotkanemu że ksiądz to chuj.
A ty wrzucając takie obrazki to własnie robisz.
Zachowujesz jak typowy gimbus.



Nie, nie wolimy żyć w zakłamaniu. Nas to po prostu nie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-07-20, 23:53
Dorquba napisał/a:

ależ kuźwa, daleko gdzieś mam religię, ale właśnie kurwa dzięki Karolowi świat dowiedział się więcej o Polsce, ale widzę że debile i "katofaszyzm" (!) idą na wojne, bo boli ich widocznie tyłek na myśl że nigdy w życiu nie osiągną niczego i szczezną jako szary obywatel. Dziękuje.


dobrze, że są jednak ludzie którzy potrafią myśleć a nie tylko zagryzać się nawzajem bo ktoś rzucił kość i śmieje się z psów które sie o nią zabijają.
Zgłoś
Avatar
urielpp 2013-07-21, 0:17
Osobiście jestem niewierzący, ale takie obrażanie człowieka, którego czyny jednak doprowadziły do tego co się dzieje dziś w kościele mnie wnerwiają. Jak myślisz co by było jakby w tamtych czasach JP II odrazu wyskoczył z takimi informacjami? Przecież były już tajemnicze śmierci papieży, więc kolejna to nie byłby problem, poza tym za czasów, kiedy został papieżem inaczej się patrzyło na takie sprawy, wielu ludzi przymykało na to oczy. Poza tym jego działania, które w pewien sposób "otworzyły" Watykan dla ludzi, doprowadziły do tego co teraz robi Franciszek. Gdyby nie JPII to do tej pory gówno byśmy wiedzieli co tam się dzieje i Franciszek w ogóle by nie miał posłuchu wśród ludzi.
Zgłoś
Avatar
ryzu 2013-07-21, 0:51
jak temat o lewakach czy pedałach to admin zamyka, a w tym przypadku widać...
Zgłoś
Avatar
jac_89 2013-07-21, 1:18
I to mi się kurwa podoba! Więcej piw za komentarz niż temat.
A i chuj ci w dupę AbesM
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-07-21, 2:02
Chciałbym zobaczyć nasze miny jakby Jezus w końcu wjechał na sąd ostateczny

Zgłoś
Avatar
Wazzi 2013-07-21, 3:48 1
To tak: jestem młody, mam 18 lat i gówno wiem o świecie, ale: Wydaje mi się, że Wałęsa był tylko pionkiem w procesie odkomuchowania Polski, kierował tym wszystkim JP2, nie dosłownie a w przenośni. Człowiek ma taką naturę, że wszystko aby na złość. Władza zabraniała religii, to my będziemy wierzyć w Boga jeszcze bardziej. To wiara pomogła nam przetrwać wojny, zabory i komuchów. Wydaje mi się, że gdyby nie nasz papież to bylibyśmy w jeszcze większej dupie, niż teraz, a o Polsce nikt by nie słyszał bo nie mamy zbyt wiele rzeczy, którymi możemy się pochwalić w świecie.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-21, 7:15 1
Po tych wszystkich odpowiedziach nasuwa się jedna rzecz. Większość ludzi tu wypowiadających się to debile. Krytykę mylą z obrażaniem. Na obrazku nie ma żadnego zdania sugerującego obrazę. Jedynie niezaprzeczalne fakty. Widać jak ludzie potrafią mieć wyprane mózgi przez indoktrynację.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-07-21, 11:12
Wazzi, przecież nadal jesteśmy "komuchowi"...więc, więc...o czym Ty właściwie pierdolisz?

A w kosciele już był?
Zgłoś