18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
wciazszukam 2013-07-20, 19:56 4
"Olaboga, jak tak można o papieżu!?"

Tak wam mózgi wyprali, żebyście nawet nie chcieli skierować swoich myśli w tą stronę, tylko od razu zatykali uszy i krzyczeli: "Nie, nie, nie! Tak nie jest!"

Ja dodam od siebie. Karol Wojtyła przepchnął konkordat (zaślubiny) Polski z Watykanem, dzięki czemu kler w naszym kraju w dupie ma podatki i inne przepisy fiskalne. Mogą transmitować w radio i TV co im się żywnie zapragnie i generalnie mają w Polsce Raj na Ziemi.

Druga rzecz, do tych co krzyczą, że z czerwonymi walczył. Tylko że nie walczył w imię Polski, a Banku Watykańskiego, który jest ściśle związany z Jewropejskim Sajuzem. Dzięki Wojtyle w Polsce nie rządzą Ruscy, tylko Niemcy. Rzeczywiście bohater narodowy Kurwa Jego Mać!.

Co za zaścianek zahukany w zabobon wierzący i tabu się bojący. Boże ratuj przed idiotami.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-20, 20:01
@Michal2006 - tylko w niedzielę, w kościele. W poniedziałek zostaje tylko jeden procent moherów z zapędami gorszymi od kiboli. Obudź się człowieku. A skoro taki chrześcijanizm ci odpowiada to równie dobrze możesz jechać do Afganu. Szerzyć swoją, jedyną prawdę z karabinem.
Zgłoś
Avatar
simonq92 2013-07-20, 20:22 2
Żałosny autor zjebanej wstawki. Gdybym cie gdzieś spotkał to byś dostał buta w mordę, jaśnie "oświecony" baranie.
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-07-20, 20:28 2
Debile. Księży nie ma w 10 zawodów, z największym procentowym udziałem pedofilów. No cóż, ale trzeba jechać na kościół, bo w niedziele mama na godzinę odrywa od komputera.
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-07-20, 20:36 2
Najzabawniejsze jest to, że ci co mają z kościołem najmniej wspólnego, najwięcej się o nim wypowiadają.
Jakbym był protestantem, to bym się przejmował swoją wspólnotą.
Jakbym był prawosławiem, to też miałbym gdzieś religię chrześcijańską i przejmowałbym się sprawami mojego kościoła.
Ateiści w nic nie wierzą, więc powinna im być rybka, co robi kościół, ale chyba mają jakąś misje do wypełnienia, że tak walczą i chcą areligijnego społeczeństwa. Chyba świat zapomniał o takim szczególiku, jakim jest Diabeł i tylko skupiają uwagę na Bogu i tym samy ów zły duch robi burdel w waszych głowach.

Tak bardzo też nie wiem, dlaczego walczycie z kościołem? Kościół nakazuje wam wierzyć w Boga, a jak nie to wasze głowy gdzieś zawistną? Chyba nie...
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-07-20, 20:59 2
o kurwa walka mnie ominęła hujowo 7 strony itak już prawie nikt nie czyta więc nie ma sensu pisać rozprawki. niech sobie każdy wierzy w co chce ale niech nie kwestionuje faktów a faktem jest że On nic z tymi sprawami nie robił. Drugim faktem jest że w innych ważnych kwestiach zrobił wiele. Więc obie strony zarazem mają jak i nie mają racji. na huj drążyć temat ??
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 21:01 3
WolfManGoth napisał/a:

Najzabawniejsze jest to, że ci co mają z kościołem najmniej wspólnego, najwięcej się o nim wypowiadają.
Jakbym był protestantem, to bym się przejmował swoją wspólnotą.
Jakbym był prawosławiem, to też miałbym gdzieś religię chrześcijańską i przejmowałbym się sprawami mojego kościoła.
Ateiści w nic nie wierzą, więc powinna im być rybka, co robi kościół, ale chyba mają jakąś misje do wypełnienia, że tak walczą i chcą areligijnego społeczeństwa. Chyba świat zapomniał o takim szczególiku, jakim jest Diabeł i tylko skupiają uwagę na Bogu i tym samy ów zły duch robi burdel w waszych głowach.

Tak bardzo też nie wiem, dlaczego walczycie z kościołem? Kościół nakazuje wam wierzyć w Boga, a jak nie to wasze głowy gdzieś zawistną? Chyba nie...


Widzisz gdyby kościół rzymskokatolicki nie wpierdalał się jak najęty do ustawodawstwa nie komentowałbym, jako ateista, niczego związanego z Episkopatem Polski. Gdyby Wojtyła nie krytykował dualizmu moralnego, czyli życia według podwójnych standardów moralnych, i jednocześnie sam uprawiał take moralne bagno nie krytykowałbym Watykanu. Problem w tym że zarówno Episkopat jak i Watykan wpierdalają się w moje życie więc to mi daje prawo do krytykowania ich. Gdyby odpierdolili się od ateistów i antyklerykałów i prowadzili ów kościół drogą zborów mormońskich, czyli tworzyli zamknięty krąg wiary, nie miałbym nic przeciwko. A tak mamy kościół który wpiernicza się do ustawodawstwa , "autorytety moralne" które mają w dupie ofiary księży pedofilów i zboczeńców. Poczytaj sobie o Marcial Maciel Degollado i jego znajomości z Wojtyłą. Poczytaj sobie o zwalczaniu przez JP2 "teologi wyzwolenia". Dopóki choćby jedna złotówka z moich podatków idzie na kościół dopóty mam prawo wypowiadać się na ten temat. Czemu Episkopat tak się boi wprowadzenia podatku wyznaniowego ?? Ano bo ów podatek pogrzebałby mit o 90% katolików w Polsce i uregulowałby stosunki państwo-kościół.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-07-20, 21:02
presscot napisał/a:

Debile.


Szanuj bliźniego jak siebie samego ?? tak to leciało ?? przestańcie naprawdę nie warto i mowie do obydwu stron. skupcie się na hejtowaniu ciapatych i żydów jak już ich nie będzie to wtedy możemy się pozabijać ale narazie mamy większych wrogów !
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-20, 21:04
Widzisz tu gdzieś walkę? Masz jedną świętość tylko i tylko twoja racja jest najtwojsza? Największy burdel w głowach od lat robi wiara i kasa. Wiara dla tumanów, kasa dla tych co potrafią zarobić. Taka jest smutna prawda. A 10 przykazań to każdy w miarę normalny człowiek się stara przestrzegać. No może prócz "nie cudzołóż" ale tu akurat księża mieli, mają i mieć będą duże pole do popisu.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 21:18
quartz75 napisał/a:

Widzisz tu gdzieś walkę? Masz jedną świętość tylko i tylko twoja racja jest najtwojsza? Największy burdel w głowach od lat robi wiara i kasa. Wiara dla tumanów, kasa dla tych co potrafią zarobić. Taka jest smutna prawda. A 10 przykazań to każdy w miarę normalny człowiek się stara przestrzegać. No może prócz "nie cudzołóż" ale tu akurat księża mieli, mają i mieć będą duże pole do popisu.



A których 10 przykazań bo są ze 2 wersje i jedna zmodyfikowana.
Jedna z Księgi Wyjścia druga z Księgi Powtórzonego Prawa i zmodyfikowana prezentowana przez Watykan.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-07-20, 21:26 1
presscot napisał/a:

Debile. Księży nie ma w 10 zawodów, z największym procentowym udziałem pedofilów. No cóż, ale trzeba jechać na kościół, bo w niedziele mama na godzinę odrywa od komputera.



Argument z dupy taki sam jak, że przez marihuane nikt nie umiera a przez alkohol ileś tysięcy rocznie i trzeba zdelegalizować alko kosztem marihuany. Nie bierzecie pod uwagę, że marihuanę zażywa może 10% społeczeństwa a alkohol ok. 95%. Tak samo - 2 księży na jedną gminę/kilkaset pracowników(różnych zawodów) na jedną gminę, a jednak księża gwałtami dorównują tym setkom ludzi XD.

simonq92 napisał/a:

Żałosny autor zjebanej wstawki. Gdybym cie gdzieś spotkał to byś dostał buta w mordę, jaśnie "oświecony" baranie.



Typowy Katol-patol
A Jezus was uczył "nadstaw drugi policzek", a wy chcielibyście może jeszcze krucjat dzisiaj.
Powiem wam co uważam - gdyby nauka się tak nie rozwinęła, nie było tylu szkół, Internetu (warunki sprzyjające tworzeniu się ciemnych mas) i kościół był u władzy, do dziś mielibyśmy krucjaty z Arabami.
Nie jestem pro-arabski, nie popieram dzisiejszych jihadystów, ale akurat w czasach średniowiecza to oni byli bardziej rozwinięci umysłowo od Europejczyków. Oni nie chcieli wojen, to Chrześcijanie ich najeżdżali powołując się na biblię (tzn. Jerusalem powinno być Chrześcijańskie, chuj, że Araby były tam od wieków)
Zgłoś
Avatar
fatlink 2013-07-20, 21:29 5
Co wy marne małe istotki macie do gadania? Ktoś chce chodzić do kościoła niech do niego chodzi, nie chce siedzi w domu. Najlepiej klepać w klawiaturę i obrażać kogoś kto zrobił dla Polski więcej niż kiedykolwiek kto inny. Jak żył Jan Paweł II tysiące młodzieży miliony nawet siedziały czekały na niego, pamiętam jak stałem z moim małym synem pod oknem Krakowskiej Kurii, wyszedł i to było niesamowite, łzy mam w oczach gdy teraz to piszę. Gdzie się podziała ta młodzież? Normalna, pełna wartości.. Umierał to wszyscy stali pod oknami i gorliwie się modlili płakali.. Wiecie co? Wygląda to identycznie jak w biblii gdy Judasz zdradził Jezusa.. Identycznie. Gdzie się podziała ta młodzież do cholery?? Gdzie? Teraz na czasie jest popieranie Palikota? To jest teraz wasz bohater, idol? Ikoną dzisiejszych młodych ludzi jest właśnie facet który macha wiboratorem? Który ma w swoim ugrupowaniu faceta udającego kobietę tak?
Nie widzicie co się dzieje wokół nas? Coraz większa nagonka na kościół?
W Ewangelii św. Jana
Apokalipsa/ Piszę o nadejściu różowej fali, i zmian wartości. Nie wydaje wam się, że te czasy nadeszły? Teraz nie można obrazić pary homoseksualnej i nazwać ich na ulicy pedałem, cwelem, bo łamiesz prawo, nie możesz im odmówić niczego tak jak teraz ta afera o cukierniku który odmówił przygotowania tortu dla pary homoseksualnej, stracił pracę i ma problemy z prawem. Na księdza, czy jakąkolwiek osobę która jest osobą katolicką można jechać do woli, aż się gardło nie zedrze.. W moich czasach pedały siedziały po domach i się maskowały, jakby tylko wyszedł na ulice ze swoją "dziewczyną" i nie daj Bóg się pocałował to zostaliby publicznie zlinczowali i milicja by jeszcze pomogła wsadzili by do pierdla za podjudzanie podżeganie.. Nie nadaję się do tych czasów, do czasów "mężczyzn" w obcisłych spodniach z tunelami w uszach czy kolczykami.. Okulary zerówki i 30 kg wagi. A kobiety zmaterializowane, nie szukające kandydata na męża głowę rodziny, tylko kogoś z grubym portfelem. Zanikła miłość, szacunek, zanikły na prawdę najprostsze wartości. To jest konto kolegi siedzimy grillujemy pijemy chciał mi pokazać jeden filmik na tej stronie, wstałem, skrollując trafiliśmy na to.. Wolałbym nie wstawać, i nie spierdolić sobie wieczoru jakim był ten..
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-07-20, 21:30 2
Tempter1989 napisał/a:

Idź się lecz kretynie.


sam sie lecz debilu
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 21:42 1
fatlink napisał/a:

Co wy marne małe istotki macie do gadania? Ktoś chce chodzić do kościoła niech do niego chodzi, nie chce siedzi w domu. Najlepiej klepać w klawiaturę i obrażać kogoś kto zrobił dla Polski więcej niż kiedykolwiek kto inny. Jak żył Jan Paweł II tysiące młodzieży miliony nawet siedziały czekały na niego, pamiętam jak stałem z moim małym synem pod oknem Krakowskiej Kurii, wyszedł i to było niesamowite, łzy mam w oczach gdy teraz to piszę. Gdzie się podziała ta młodzież? Normalna, pełna wartości.. Umierał to wszyscy stali pod oknami i gorliwie się modlili płakali.. Wiecie co? Wygląda to identycznie jak w biblii gdy Judasz zdradził Jezusa.. Identycznie. Gdzie się podziała ta młodzież do cholery?? Gdzie? Teraz na czasie jest popieranie Palikota? To jest teraz wasz bohater, idol? Ikoną dzisiejszych młodych ludzi jest właśnie facet który macha wiboratorem? Który ma w swoim ugrupowaniu faceta udającego kobietę tak?
Nie widzicie co się dzieje wokół nas? Coraz większa nagonka na kościół?
W Ewangelii św. Jana
Apokalipsa/ Piszę o nadejściu różowej fali, i zmian wartości. Nie wydaje wam się, że te czasy nadeszły? Teraz nie można obrazić pary homoseksualnej i nazwać ich na ulicy pedałem, cwelem, bo łamiesz prawo, nie możesz im odmówić niczego tak jak teraz ta afera o cukierniku który odmówił przygotowania tortu dla pary homoseksualnej, stracił pracę i ma problemy z prawem. Na księdza, czy jakąkolwiek osobę która jest osobą katolicką można jechać do woli, aż się gardło nie zedrze.. W moich czasach pedały siedziały po domach i się maskowały, jakby tylko wyszedł na ulice ze swoją "dziewczyną" i nie daj Bóg się pocałował to zostaliby publicznie zlinczowali i milicja by jeszcze pomogła wsadzili by do pierdla za podjudzanie podżeganie.. Nie nadaję się do tych czasów, do czasów "mężczyzn" w obcisłych spodniach z tunelami w uszach czy kolczykami.. Okulary zerówki i 30 kg wagi. A kobiety zmaterializowane, nie szukające kandydata na męża głowę rodziny, tylko kogoś z grubym portfelem. Zanikła miłość, szacunek, zanikły na prawdę najprostsze wartości. To jest konto kolegi siedzimy grillujemy pijemy chciał mi pokazać jeden filmik na tej stronie, wstałem, skrollując trafiliśmy na to.. Wolałbym nie wstawać, i nie spierdolić sobie wieczoru jakim był ten..


Objawienie ma to do siebie że można je dowolnie interpretować. Dla wielu wielką wszetecznicą jest nie kto inny jak Watykan całym tym brudem moralnym którego się dopuścił. Więc zamilcz.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-20, 21:59
@McMenel - tych co mi się kazali uczyć. Z jakiej księgi czy po jakiej modyfikacji? Nie wiem, mam to w dupie;P
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie