18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Prawda o Komorowskim i Tusku
jachimon • 2013-04-17, 23:49
Facet nie lubi owijać w bawełnę i jednoznacznie wskazuje, dlaczego obecny rząd powinien trafić pod sąd ! Wywiad przeprowadzony na Krakowskim Przedmieściu w dniu 10 kwietnia br..
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-04-18, 6:19
IMO miło by było gdyby zwyczajnie wyrżnięto polityków z tych partii głównego nurtu, a na ich miejsce by przyszli młodzi, wykształceni ludzie autentycznie chcący ten kraj rozwijać, a nie -jedynie- z ambicją dopchania się do tzw koryta.

Oczywiście to nie nastąpi bo ludzie nie mają jaj ani odpowiednich kandydatów na zastępstwo obecnie rządzących. Pozostaje więc zamknąć japy i albo służyć -jak niewolnik- do śmierci, robiąc za dojną, wykorzystywaną, poniżaną i bitą krowę albo spierniczać za granicę.

Ja gdy jeszcze trochę zarobię i załatwię sobie jakiś -jakikolwiek byle nie koczować pod mostem - start w pewnym fajnym kraju to zwyczajnie stąd się ewakuuję

Edit:

@Ptoon
Cytat:

Nie wiem dlaczego wszystkim się wydaje, że mogą się wypowiadać na temat prawa, nie mając zielonego pojęcia co to w ogóle jest. Dobry system powinien działać tak, żeby człowiek intuicyjnie mógł stwierdzić jakie jest prawo, nie będąc prawnikiem. No ale jak widać na tym przykładzie intuicja tego pana i jego postulaty doprowadziłaby do złamania prawie wszystkich podstawowych praw, które nasza cywilizacja przyznaje człowiekowi od paruset lat.



Według mnie nie jest intuicyjne te, którego obecnie trzeba przestrzegać. Przynajmniej nie całe. Za przykład może tu służyć sytuacja gdy ktoś mnie okrada na ulicy, a ja gonię złodzieja po czym go obezwładniam, a na koniec to ja odpowiadam przed sądem za przekroczenie obrony koniecznej- intuicja mi nakazuje odzyskać własność i dać złodziejowi nauczkę, a prawo mówi co innego (można było nie gonić napastnika, wartość skradzionej rzeczy była niewielka i inne pierdoły).
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-04-18, 7:41
bądźmy szczerzy kto siedzi tak głęboko w polityce pewny o siebie być nie może więc troche mnie denerwuje ta trwoga po zamachu, oczywiście że to mógłbyć zamach ale my się nigdy nie dowiem o co biega w tej polityce więc emocjonowanie się skrajne to głupota wg mnie
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-04-18, 8:11
wiesiors4 napisał/a:


I naprawdę tylko to zapamiętałeś z filmiku?
przypomniała mi się historia z kaczorem, który puścił z tabletu bardzo mądre słowa Glińskiego. Ale najważniejsze, że puścił z tabletu, no beka w chuj, rzeczywiście sprawy kraju schodzą na dalszy plan, najważniejsze jest wyśmianie, że jako pierwszy poseł użył tabletu do "poselskich" celów.



Nie, nie jestem gimbusistą, obejrzałem cały film i zapamiętałem o wiele więcej. Nie wdaję się dyskusję na temat o czym ten gość mówi, bo to nie ma sensu, gdyż nie mam zamiaru uczestniczyć w wojnie pierdolniętych "pełowców" i równie mocno jebniętych "pisuarów". Tyle w temacie. I uprzedzając odpowiedzi, chodzę na wybory i głosuję, ale ponieważ nie uważam, że jest ktoś godny mego głosu w naszym rządzie, więc jest to w 100% głos nieważny. Pozdro ;]
Zgłoś
Avatar
M................o 2013-04-18, 8:49
Asaltis napisał/a:

Macionso, Tak dobrze go znasz, że wiesz, że jest ćwierćinteligentem, imbecylem ale nadal nie powiedziałeś co złego w tym, że wyraża swoje zdanie, przeczytaj sobie wyborczą to Ci się polepszy. Masz tam całą mase najinteligentniejszych ludzi na świecie oni Cię poprowadzą. Chyba wolę słuchać jego niż kolejnego młodego wykształconego z wielkiego miasta. Ku chwale Towarzyszu!



6 minut 11 sekund słuchania tych pseudointelektualnych wypocin raczej mi wystarczy żeby ocenić że ten Pan mądrością nie grzeszy. Niestety masz w jednym rację. Nic w tym złego że wyraża swoje poglądy, tylko najbardziej mnie w tym rozbawiło, że on wspomina o cenzurze i jak to Ci biedni dziennikarze nie mogą powiedzieć co im na wątrobie leży. Słuchaj sobie starych niewykształconych oszołomów, tylko błagam Cię, nie namawiaj do tego innych bo jak tak dalej pójdzie to obywatelami naszego kraju będą sami szurnięci specjaliści od spiskowej teorii dziejów, narzekający na marną emeryturę. Reszta sobie po prostu grzecznie z tej piaskownicy ze swoimi zabawkami spierdoli.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-04-18, 10:41
Macionso,

200 lat pod obcym butem z małą przerwą dla II RP, teraz jako taki wolny ustrój (zaliczamy się do państw o wadliwej demokracji) i ludzie wierzą w miłość niemiecko-rosyjską..

.. wierz sobie, ale jak przyjdą to nie płacz tylko idź jako pierwszy ich witać..

a historia i tak zatoczy koło, zawsze zataczała
Zgłoś
Avatar
M................o 2013-04-18, 12:27
cerastes napisał/a:

Macionso,

200 lat pod obcym butem z małą przerwą dla II RP, teraz jako taki wolny ustrój (zaliczamy się do państw o wadliwej demokracji) i ludzie wierzą w miłość niemiecko-rosyjską..

.. wierz sobie, ale jak przyjdą to nie płacz tylko idź jako pierwszy ich witać..

a historia i tak zatoczy koło, zawsze zataczała



Czemu to do mnie piszesz? ja się nie wypowiadałem odnośnie wadliwej demokracji - która rzeczywiście u nas funkcjonuje, ani tym bardziej o miłości niemiecko-rosyjskiej cokolwiek miałoby to znaczyć... no chyba że jesteś spambotem i wrzucasz takie komentarze seriami nie patrząc na kontekst.
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-04-21, 18:40
Po pierwsze, w Polsce mamy niestety demokrację więc ten człowiek jest w teorii na równi z tuskiem czy innymi rządzącymi komunistami. A po drugie mówicie że w mediach mówi się o otoczce, ktoś wspomniał o jarku jak przemawiał z tabletu, fakt gliński dobrze prawił, ale media go wyśmiały. A tutaj człowiek w większości mówi prawdę, mówmy o tej prawdzie a nie dyskutujemy o tym czy jest prostakiem czy nie.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 19:24
@up

Powiedzmy, że demokracja jest zła, więc co proponujesz? Zamordyzm z jakimś wodzem na czele? A może coś jeszcze innego, coś z zakresu utopii, dystopii? Rozumiem, że głos powinni mieć ludzie mądrzy, wykształceni i kompetentni, czyli pozbawiłbyś siebie możliwości głosowania?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-21, 20:18
Koniec Świata, w Chile za Pinocheta jakoś demokracji nie było a wolny rynek odbudował kraj po socjalistycznej gehennie tej morderczej szmaty Allende.
Zgłoś