18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
MrMorus 2013-08-12, 11:44 1
Wpiszcie w Youtube - Wojciech Sumliński w Ottawie "Z rozmowy z TVNiezależnaPolonia w Ottawie dowiedzieć się możemy o wydarzeniach
co do których trudno uwierzyć że mogły się wydarzyć w ciągu ostatnich lat w demokratycznym i niezawisłym państwie, za jakie ma uchodzic Polska.
Kulisy niewyjaśnionych prowokacji służb specjalnych, próby zdyskredytowania i zniszczenia Komisji ministra Macierewicza, matactwa i wikłanie dochodzeń w które zamieszane były najważniejsze osoby w państwie.
Drugi wątek, którym podąża od lat red. Sumiński, to trop rzeczywistego przebiegu zabójstwa księdza Popiełuszki. Rozmowa mówi też o niewiarygodnych kulisach tych wydarzeń, okupionych nieludzkimi próbami zniszczenia dziennikarza i jego rodziny."
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-08-12, 13:15
@up

pan Sumiński jest mniej więcej tak wiarygodny jak pan Urban...
gratulacje
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-12, 14:51
zukon napisał/a:

Oto przykład manipulacji TVN-u dla niepotrafiących zrozumieć :
sadistic.pl/jak-manipulowac-widzami-tvn-czytelnikami-gw-itd-vt108755.htm



Z jednej strony należy się cieszyć ALE (wskazane jest tu, że drugi człon zdania zawierać będzie treść opozycyjną do pierwszego, czyli z drugiego członu nie należy się cieszyć), Policja nie ma niestety tak skutecznych metod. Słowo niestety nie jest tu żadną manipulacją... I w doniesieniach prasowych nie ma manipulacji.

Przy czym Kaczor nie wskazał w "niestety" na metody zastraszanie i wymuszania zeznań przez UB, a na skuteczność działania. To jest tu tylko manipulacją. Oczywistym zdaje się dla każdego, kto potrafi widzieć rzeczy z każdej strony (taki platoński idealizm), że Kaczorowi chodziło tu o sprawy KRYMINALNE (UB było lepiej zorganizowane niż Policja), nie policyjne - w końcu nie działałby na swoją niekorzyść podczas wypowiedzi prasowej(Kaczor jest doktorem prawa, wiedział o czym mówi). Niefortunnie sformułował swoje zdanie (nie spodziewał się, że ludzie to debile, że przyczepią się do prześladowań UB wobec tłumu; a to dziwne, bo Jarek czasem używał figur retorycznych ewidentnie pod rozum motłochu). Bronię tu Jarka, choć jego poglądy stoją na antypodzie moich.
Zgłoś
Avatar
plArc 2013-08-12, 18:39
To zabawne, że teorie spiskowe nie istnieją bo jak ktoś udowodni, że istnieją to już nie teorie spiskowe.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-12, 19:39 1
zypon napisał/a:

@up
wy, którzy tak gadacie na ten zjebany tvn jestescie rownie mocno zindoktrynowani jak najwierniejsi widzowie stacji iti... tyle ze w druga strone. Naprawde myslicie ze te wasze pisemka w stylu "uwarzam rze", niezalezna, gazeta codzienna, nasz dziennik to jakies ostoje prawdy ? Za kazda gazeta czy tv stoi jakas grupa i kazda jest rownie zafalszowana. a wy sobie ubzduraliscie jakas wojne miedzy prawdziwa polska a zdrajcami ... co za zjeby



Pudlo chlopie, nie czytuje zadnej "prawicowej" prasy polskiej, glownie dlatego iz uwazam, ze w Polsce nie ma prawicowych politykow, jest lewica pobozna i bezbozna, splatana ze soba interesem utrzymania swoich stolkow i dochodow z kieszeni podatnika. Nikt mnie nie indoktrynuje, wystarczy mi dobra pamiec wydarzen politycznych z ostatnich kilkunastu lat.

Ktos tam ponizej: Sa inne zrodla niz telewizja i internet, jesli nie urodzilem sie w 1970, tylko 14 lat pozniej rozumiem ze mam juz zakaz wyciagania wnioskow dotyczacych historii najnowszej naszego panstwa czy moze zadowoli cie jesli bede unikal uzywania slowa "komuna"?
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-13, 1:00
stalowyszczur napisał/a:



Pudlo chlopie, nie czytuje zadnej "prawicowej" prasy polskiej, glownie dlatego iz uwazam, ze w Polsce nie ma prawicowych politykow, jest lewica pobozna i bezbozna, splatana ze soba interesem utrzymania swoich stolkow i dochodow z kieszeni podatnika. Nikt mnie nie indoktrynuje, wystarczy mi dobra pamiec wydarzen politycznych z ostatnich kilkunastu lat.

Ktos tam ponizej: Sa inne zrodla niz telewizja i internet, jesli nie urodzilem sie w 1970, tylko 14 lat pozniej rozumiem ze mam juz zakaz wyciagania wnioskow dotyczacych historii najnowszej naszego panstwa czy moze zadowoli cie jesli bede unikal uzywania slowa "komuna"?



Zadowolisz mnie jeśli nie będziesz mówił o tym, co znasz jedynie z opowieści albo, co gorsza, z wyobraźni - skoro nie z mediów... Jeśli media kłamią, skąd w ogóle przypuszczenie, że komuna kiedykolwiek istniała?
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-14, 0:57 1
Cytat:

Jeśli media kłamią, skąd w ogóle przypuszczenie, że komuna kiedykolwiek istniała?



Oslabiasz mnie gosciu do takiego stopnia, ze nie mam sily z toba polemizowac. Przeczytaj jeszcze raz co napisales i zastanow sie chwilke.
Zgłoś