18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Radzimierz 2013-08-11, 14:44 11
Nie oglądam żadnej telewizji, ponieważ każda jest poniżej poziomu. Jednak zastanawiam się, czy te wszystkie wpisy na tvn są dla żartu czy ludzie mają na serio tak nasrane we łbie... To jest przecież na poziomie wyznawców teorii spiskowo-smoleńskich, wyznawców radia Maryja i obrońców krzyża. To oni się tak zachowują. Nie mam już zielonego pojęcia czy to tylko żarty czy to jednak na serio jesteście popierdoleni. Niech ktoś mnie wprowadzi w temat, proszę.
Zgłoś
Avatar
Raush 2013-08-11, 14:46 3
Są popierdoleni, nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-08-11, 15:11
Pierdolisz, ze nie ogladasz. To tak jak z disco polo. Nikt nie slucha, a kazdy zna slowa
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-08-11, 15:30 16
Radzimierz napisał/a:

Nie oglądam żadnej telewizji, ponieważ każda jest poniżej poziomu. Jednak zastanawiam się, czy te wszystkie wpisy na tvn są dla żartu czy ludzie mają na serio tak nasrane we łbie... To jest przecież na poziomie wyznawców teorii spiskowo-smoleńskich, wyznawców radia Maryja i obrońców krzyża. To oni się tak zachowują. Nie mam już zielonego pojęcia czy to tylko żarty czy to jednak na serio jesteście popierdoleni. Niech ktoś mnie wprowadzi w temat, proszę.



Nasrane we łbie to ma każdy, kto czerpie wiedzę o świecie z jednego źródła - a tak się składa że TV jest jedynym źródłem informacji dla 90% naszych rodaków. Tylko 10% cokolwiek czyta (nawet jeżeli jest to GWprawda).

Ile masz TV tzw. pro-pisowskich, a ile masz tzw. pro-powskich (w dużym uproszczeniu)? Kto jest bardziej zindoktrynowany?

A co do teorii spiskowych, ponieważ w Polsce nie było dekomunizacji, to w różnych kluczowych punktach zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym - siedzą sobie różne pokomunistyczne ścierwa i przeszkadzają Polsce stanąć na nogi.

Jak chcesz możesz wyznaczać rodowód (żydzi akurat chętnie za tzw. komuny tępili Polaków), ale mnie to osobiście pierdoli. Wróg Polski, to wróg Polski.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-11, 16:38 3
Cytat:

Jednak zastanawiam się, czy te wszystkie wpisy na tvn są dla żartu czy ludzie mają na serio tak nasrane we łbie... To jest przecież na poziomie wyznawców teorii spiskowo-smoleńskich, wyznawców radia Maryja i obrońców krzyża.



Nie pierdol chlopie, wystarczy wiedziec jak wyglada konstrukcja panstwa polskiego, gowno zbudowane na klamstwie o obaleniu komuny, i potem uzbrojony w ta wiedze poogladac Fakty, Wiadomosci czy Panorame. Smiech czlowieka ogarnia. Niedawna panorama: 5 minut o tym ze w Pierdziszowie Dolnym znaleziono zardzewialy rower, nikt go nie odbiera i nie wiedza co z tym zrobic. CO MNIE KURWA obchodzi zardzewialy rower?!?! A to jak TVN zareagowal na bojkot Radwanskiej (ktora miala do tego pelne prawo) to przechodzi jakiekolwiek pojecie.

Poczytaj sobie tez troche o poczatkach TVNu, spolce ITI, kto w tym maczal paluszki.
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-08-11, 22:01 6
@up
wy, którzy tak gadacie na ten zjebany tvn jestescie rownie mocno zindoktrynowani jak najwierniejsi widzowie stacji iti... tyle ze w druga strone. Naprawde myslicie ze te wasze pisemka w stylu "uwarzam rze", niezalezna, gazeta codzienna, nasz dziennik to jakies ostoje prawdy ? Za kazda gazeta czy tv stoi jakas grupa i kazda jest rownie zafalszowana. a wy sobie ubzduraliscie jakas wojne miedzy prawdziwa polska a zdrajcami ... co za zjeby
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-12, 1:12
Radzimierz napisał/a:

Nie oglądam żadnej telewizji, ponieważ każda jest poniżej poziomu. Jednak zastanawiam się, czy te wszystkie wpisy na tvn są dla żartu czy ludzie mają na serio tak nasrane we łbie... To jest przecież na poziomie wyznawców teorii spiskowo-smoleńskich, wyznawców radia Maryja i obrońców krzyża. To oni się tak zachowują. Nie mam już zielonego pojęcia czy to tylko żarty czy to jednak na serio jesteście popierdoleni. Niech ktoś mnie wprowadzi w temat, proszę.



Być może jestem zmanipulowany i w ogóle... Ale mimo wszystko wydaje mnie się, że Wiadomości TVP serwują niemalże identyczne informacje co TVNowskie Fakty. Jeśli zapytałbyś mnie o zdanie, powiedziałbym że znalazłeś sobie po prostu kozła ofiarnego. Programy stricte informacyjne mówią jednym głosem.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-12, 1:13
Żydzi. Za wszystkim stoją żydzi
Zgłoś
Avatar
Pawian 2013-08-12, 1:22 13
i.sadistic.pl/pics/7e81ae163ddc.jpg

Zgłoś
Avatar
martin87 2013-08-12, 1:25 1
Foxowe bajki typu The Simpsons, Family Guy mają to do siedzie, że potrafią w każdym momencie szydzić ze wszystkiego. Nie zdziwił bym się gdyby to był specjalny test nawiązujący do danego odcinka.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-12, 1:25 1
stalowyszczur napisał/a:



Nie pierdol chlopie, wystarczy wiedziec jak wyglada konstrukcja panstwa polskiego, gowno zbudowane na klamstwie o obaleniu komuny, i potem uzbrojony w ta wiedze poogladac Fakty, Wiadomosci czy Panorame. Smiech czlowieka ogarnia. Niedawna panorama: 5 minut o tym ze w Pierdziszowie Dolnym znaleziono zardzewialy rower, nikt go nie odbiera i nie wiedza co z tym zrobic. CO MNIE KURWA obchodzi zardzewialy rower?!?! A to jak TVN zareagowal na bojkot Radwanskiej (ktora miala do tego pelne prawo) to przechodzi jakiekolwiek pojecie.

Poczytaj sobie tez troche o poczatkach TVNu, spolce ITI, kto w tym maczal paluszki.



A o komunie, mędrcu mój, to słyszałeś z gazety, telewizji, czy internetu? A może z pierwszej ręki? Może ktoś z twej rodziny ma nieczyste sumienie...

Jakie to śmieszne państwo, gdzie byle chłop, czy robotnik zna tajemnice nieobjawione - w końcu wszyscy kłamią - z wyjątkiem może chłopskiego zdrowego rozsądku...
Zgłoś
Avatar
zukon 2013-08-12, 8:06 1
Oto przykład manipulacji TVN-u dla niepotrafiących zrozumieć :
sadistic.pl/jak-manipulowac-widzami-tvn-czytelnikami-gw-itd-vt108755.htm
Zgłoś
Avatar
wortor 2013-08-12, 8:30
Za Family Guy i 'bul' dupy homofobicznych antysemitów zawsze piwo;)
Zgłoś
Avatar
dzodzo 2013-08-12, 10:36
wortor napisał/a:

Za Family Guy i 'bul' dupy homofobicznych antysemitów zawsze piwo;)



to jest American Dad
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie