18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Prawda v frajerstwo
igi7 • 2021-08-09, 12:46
Każdy ma prawo wyrażać poglądy, które mają być częścią logiki.

Zapraszam do konfrontacji między weteranem z Wietnamu, a kolesiem w sukience:

Zgłoś
Avatar
mgrhans 2021-08-09, 15:59 7
Shizona napisał/a:

Dokładnie każdy ma swój punk widzenia. Bez sensu kłótnia żaden nie przekona drugiego do swojej racji. To be honest idąc nauką trans ma racje choć niektórzy nadużywają swojej inności.



Kłótnia z sensem, jak najbardziej. Padło w niej zasadnicze pytanie, na które nie było odpowiedzi: "czy masz kutasa?". Po posturze tego "hot chick" wnioskuje, że jak najbardziej. A że hot chick nie zaprzeczył, to przyjąłbym milczący akcept i przyznał rację panu weteranowi, który ma w dupie czyjeś uczucia
Zgłoś
Avatar
Vinim2 2021-08-09, 16:10 1
Typow pokroju goscia w spodnicy do samolotu i na front wyslac i niech pokaza jak sobie poradza..
Zgłoś
Avatar
wolkerthc 2021-08-09, 16:34 1
mgrhans napisał/a:

Kłótnia z sensem, jak najbardziej. Padło w niej zasadnicze pytanie, na które nie było odpowiedzi: "czy masz kutasa?". Po posturze tego "hot chick" wnioskuje, że jak najbardziej. A że hot chick nie zaprzeczył, to przyjąłbym milczący akcept i przyznał rację panu weteranowi, który ma w dupie czyjeś uczucia



To, że urodziłeś się z chujem nie determinuje tego, że nie możesz być kobietą. Co stoi na przeszkodzie?
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2021-08-09, 16:46 37
wolkerthc napisał/a:

To, że urodziłeś się z chujem nie determinuje tego, że nie możesz być kobietą. Co stoi na przeszkodzie?



Biologia.
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-08-09, 16:47
Halman napisał/a:

na czacie już wszyscy wiedzą ze jesteś zdeklarowanym tęczusiem...



Wiem, że wszyscy wiedzą że jesteś gejem, nie musisz mi się przedstawiać
ale o moim małym w Twoim tyłku zapomnij...i nie wysyłaj mi więcej tych wstrętnych ofert na priwie!
Zgłoś
Avatar
Shizona 2021-08-09, 16:51
mgrhans napisał/a:

Kłótnia z sensem, jak najbardziej. Padło w niej zasadnicze pytanie, na które nie było odpowiedzi: "czy masz kutasa?". Po posturze tego "hot chick" wnioskuje, że jak najbardziej. A że hot chick nie zaprzeczył, to przyjąłbym milczący akcept i przyznał rację panu weteranowi, który ma w dupie czyjeś uczucia



To że tak wygląda nie oznacza że każda osoba tak wygląda. Uwierz mi jak byś trafił z trans babką do łóżka to nie poczułbyś różnicy w seksie jeśli by przeszła wszystkie operacje. Masz i powiedz czy na pewno byś wiedział, że jest trans.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-08-09, 16:57 17
Wysrane w to co ludzie ubierają, kim sie czują, czy maja chuja czy dziure i jak sie nzywają, byle tylko nie próbowali ingerować w życie zwykłych ludzi. Nie próbowali edukować nam dzieci, nie pchali wszystkim przed pysk swojej racji. Świat jest kreowany dla większości a nie dla mniejszości z zaburzeniami. Chcesz być typem w sukience to se bądź ale nie wpierdalaj sie na mównice i nie wmawiaj ludziom a przedewszystkim dzieciom że to jest spoko że to normalne i że takich ludzi jest coraz więcej. Nie kurwa to nie jest normalne, to nie jest wyznacznik postępu. I niech przestaną atakować zwykłych ludzi co AKCEPTUJĄ to ale kurwa nie mają ochoty tego wpuszczać do domów. Akceptacja oznacza że mam wyjebane w to kim jesteś i co robisz ale nie pozwole żebyś sie wpierdalał do mojego zycia. Niestety LPG tego nie rozumie i kto się tylko nie zgodzi choć z jednym z ich pomysłów to wpierdala go do jakiegoś worka homofobii, nazistów, księżopedofilii itp. Ale czego oczekiwać od ludzi co mają jakieś zaburzenia i żyją we własnym dziwnym świecie.
Zgłoś
Avatar
Shizona 2021-08-09, 16:57 1




Zgłoś
Avatar
iceman137 2021-08-09, 17:55 1
tam na koncu filmu jest pomyłeczka
powinno być napisane
"daily cancer"
Zgłoś
Avatar
Bantol 2021-08-09, 18:54 1
Zgłoś
Avatar
Praxis 2021-08-09, 20:24 6
Oponka napisał/a:

nikt nie dostał po ryju. szkoda czasu



Nie trzeba kogoś bić aby go zdusić. Dziadzia dał tej pokrace pokaz prawdy w takiej dawce, że chłop (lub też baba za jaką się uważa) będzie teraz musiał iść na jakąś terapię.

Tępe chore zwyrole... nic w życiu nie osiągnęli, nikogo nie obchodzą, pedalstwo jest już w większości krajów akceptowane, więc teraz żeby zwrócić na siebie uwagę jest wysyp przebierańców i pierdolenie o identyfikacji. Może jestem staroświecki ale dla mnie jak człowiek ma fiuta między nogami to jest mężczyzną, a jeśli czuje inaczej to jest to mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi. I w drugą stronę to samo. I żadne lewackie tolerancyjne pierdolamento tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
cysiu87 2021-08-09, 21:18 2
czarnybombelek napisał/a:

No i bardzo kurwa dobrze. Jebane pokraki żerują na milczeniu ludzi, którzy rozumieją podstawową biologię. Jeszcze niedawno wszyscy zgodnie twierdzili, że dysforia płciowa jest chorobą psychiczną - co wydaje się idealnie logiczne jeśli komuś wydaje się, że jest kimś innym, niż wynika to z jego biologicznej budowy. Potem przestano mówić "choroby", a zaczęto "zaburzenia". No, ale przecież popierdoleńcom będzie smutno jak im się powie, że są popierdoleni i kilka lat temu WHO uznała, że nie jest to zaburzenie. Przecież to zupełnie normalne mieć chuja i kazać do siebie mówić per Kasia.
Kurwa, jestem za stary na to gówno, chyba identyfikuję się jako emeryt...



jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili. Szanuję ten komentarz w ch** !!! ukłony !
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-08-09, 21:46
A najgorsze że dzieci i debile promują Urbacha...

Zgłoś
Avatar
Kamiknf 2021-08-09, 21:54
Daj mi kurwa bejsbola
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-08-10, 11:57
czarnybombelek napisał/a:

No i bardzo kurwa dobrze. Jebane pokraki żerują na milczeniu ludzi, którzy rozumieją podstawową biologię. Jeszcze niedawno wszyscy zgodnie twierdzili, że dysforia płciowa jest chorobą psychiczną - co wydaje się idealnie logiczne jeśli komuś wydaje się, że jest kimś innym, niż wynika to z jego biologicznej budowy. Potem przestano mówić "choroby", a zaczęto "zaburzenia". No, ale przecież popierdoleńcom będzie smutno jak im się powie, że są popierdoleni i kilka lat temu WHO uznała, że nie jest to zaburzenie. Przecież to zupełnie normalne mieć chuja i kazać do siebie mówić per Kasia.
Kurwa, jestem za stary na to gówno, chyba identyfikuję się jako emeryt...



co do WHO to już im odjebało totalnie widać po tym syfie coronie xD wiecej nie trzeba mówić czym jest WHO...

KrystekKrystek napisał/a:

Biologia.



Kolego wytłumacz mu co znaczy słowo biologia bo może jest tak jebnięty że nie ogarnia co to słowo oznacza i ma przed oczami tylko tęcze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie