18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nowynick 2014-04-09, 10:15 76
jakbym wzorem reporterów miał mu pomóc szukać w Warszawie kandydatki to zacząłbym od zoo
Zgłoś
Avatar
K................u 2014-04-09, 10:24 234
Niech sobie kozę weźmie
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-04-09, 10:25 54
Akurat gdybym był kobietą to bym się zgodził. Po pierwsze dlatego, że chodzi tu o przewodnika, a nie partnerkę seksualną. Po drugie - będzie to podróż po europie i szejk będzie zmuszony do przestrzegania prawa krajów w których będzie gościł. Nie ma zatem żadnego zagrożenia dla kobiety, że ją pobije, zniewoli i rozkaże nosić burkę pod groźbą chłosty.

Trzeba odróżnić szejków, ludzi wykształconych, mających firmy na zachodzie od prostych "ciapaków" z lepianek, którzy dymają kozy i krzyczą Allahu Akbar. To tak jakby porównywać profesora filologii polskiej z typowym panem Ryśkiem spod Biedronki.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-04-09, 10:32 17
kurwa jakie zjeby, chlop kozy szuka, a tepe cipy pod wplywem propagandy juz slinia bobra

piwko za kobiete sadola

@Ekspertem... brak slow do okreslenia poziomu twojego zjebania.... chyba za duzo razy w dziecinstwie slyszales allahu akbar i teraz ci odpierdala skoro serio wierzysz w to co napisales...

i ja porownam profesora z ryskiem - zaden z nich sie nie wypierdoli w powietrze w imie czegokolwiek
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-04-09, 10:40 39
KozaZMeczetu napisał/a:

Niech sobie kozę weźmie



napisała Koza Z Meczetu
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-04-09, 10:57 17
Rax napisał/a:


@Ekspertem... brak slow do okreslenia poziomu twojego zjebania.... chyba za duzo razy w dziecinstwie slyszales allahu akbar i teraz ci odpierdala skoro serio wierzysz w to co napisales...

i ja porownam profesora z ryskiem - zaden z nich sie nie wypierdoli w powietrze w imie czegokolwiek



Tak, wierzę w to co napisałem a ty mądralo nawet nie jesteś wstanie mojego posta ugryźć skoro ograniczasz się do inwektyw. Gratuluję poziomu.
Gdybyś był nieco bardziej rozgarnięty i potrafił czytać ze zrozumieniem, to może zrozumiałbyś mój wpis. Chodziło mi o różnicę między dwoma przedstawicielami tej samej kultury - nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą. Jeden Muzułmanin uczony jest od małego nienawiści do świata zachodniego i by się wysadził w tłumie niewiernych, a inny jest erudytą, biznesmenem i człowiekiem cywilizowanym, którego kultura zachodnia interesuje i podchodzi do niej z należytym szacunkiem. Czego tu nie rozumieć?

Rax napisał/a:

kurwa jakie zjeby, chlop kozy szuka, a tepe cipy pod wplywem propagandy juz slinia bobra



Skoro ja jestem "zjebany" to jak określić poziom umysłowy, który sam reprezentujesz? Dno dna. Albo usiłujesz być sadystyczny pod publiczkę, albo jesteś najzwyczajniej w świecie głupi.
Nie każdy Arab to kozojebcą, tak samo jak nie każdy Polak jest pijakiem.

A tak w ogóle to o jakiej propagandzie mówisz? Większość dziewczyn z filmiku podchodziła do sprawy z rezerwą, a nie "śliniła bobra". Nawet zrozumienie lekkiego reportażu cię przerasta.
Zgłoś