18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mazga50 2023-07-04, 4:37 1
Bo smoluchy za kierownicą to zuo.
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2023-07-04, 6:19
Sądząc po odgłosach tuptania,j ako ostatnia na miejscu zjawiła się gejsza.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2023-07-04, 7:33
Pani ładna się popsuła??
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-07-04, 11:02
chryyyste ile tu nieruchających mizoginów XD
Zgłoś
Avatar
squach 2023-07-04, 11:06
encoder178 napisał/a:

No i gitara. Da organy jakimś normalnym ludziom + będą mieli miły czas na kostnicy. Z tego powodu według mnie motopizdy są bardzo przydatne .



Kumpel z SOR czy karetki mówił, że ni chuja nawet na narządy się nie nadają. Albo to na chłodnicy od tira, albo rozścielane na asfalcie lub po prostu zgon na miejscu.
Zgłoś
squach napisał/a:

Kumpel z SOR czy karetki mówił, że ni chuja nawet na narządy się nie nadają. Albo to na chłodnicy od tira, albo rozścielane na asfalcie lub po prostu zgon na miejscu.



To chuja się zna bo wycinek wątroby, szpik kostny, a nawet oczy da się pobrać
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-07-04, 12:54
Nagranie na pamiątkę.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-07-04, 13:50
SkoPio1 napisał/a:

W takich przypadkach mnie nie.
Dobrą robotę robią - wszak dzięki temu wzrastają szanse na to, by motopizda została tetraplegiczną motopizdą i przestała stanowić zagrożenie dla normalnych.



plus za fachowe określenie
Zgłoś
Avatar
Pentagram1996 2023-07-04, 16:17
Geraldinio napisał/a:

Jak mnie zawsze wkurwia w takich przypadkach ten odruch ustawiania do pionu. Jak ma uszkodzony kręgosłup to załatwisz jej co najwyżej trwały paraliż idioto!!!



Może o to chodziło
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-07-04, 19:13 1
Geraldinio napisał/a:

Jak mnie zawsze wkurwia w takich przypadkach ten odruch ustawiania do pionu. Jak ma uszkodzony kręgosłup to załatwisz jej co najwyżej trwały paraliż idioto!!!



On patrzy czy da radę jeszcze zaruchać, ma w piździe tej jej kręgosłup. Bezwładna się nie opiera.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-07-04, 20:01
Geraldinio napisał/a:

Jak mnie zawsze wkurwia w takich przypadkach ten odruch ustawiania do pionu. Jak ma uszkodzony kręgosłup to załatwisz jej co najwyżej trwały paraliż idioto!!!



Braki w edukacji, tak to jest jak zamiast w szkole się uczyć to siedzą na tiktokach i innych tównach.
Zgłoś