18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
psotny_fiutek 2024-03-02, 21:47 10
To jest najszybszy zgon motużytkownika ze startu zatrzymanego jaki tu widziałem. Mocna kandydatka do nagrody Darwina w kategorii : motowagina roku

P.s . Wróciłem ! Po 30dniach banicji ale jak to mówił Michał Wołodyjowski ,, nic to '' !

Przez podpierdalacza podpierdolony żem ja został. Na szczęście ten osobnik podszywający sie pod kobietę dziś o 15.16 dostał bana na 30 dni... Sprawiedliwość jednak na Sadolu istnieje!

Cóż za przypadek że właśnie tego dnia kiedy ja wróciłem

Wróciłem by bawić Was i wkurwiać swoimi komentarzami, dla każdego coś się znajdzie !
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-02, 22:04 3
Może następne wcielenie będzie mieć lepsze
Zgłoś
Avatar
Deck888 2024-03-02, 22:07 2
Pełna profeska
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-03-02, 22:17
Pov: turysta jest w Azji i wypożycza pierwszy raz w życiu skuter za 15 zł i staje się pełnoprawną motopizdką
Zgłoś
Avatar
StachuJoness 2024-03-02, 23:21
Ja pierdolę jaka to tępa pizda, w koło szum a w oddali gwizda
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2024-03-03, 0:10 3
psotny_fiutek napisał/a:


P.s . Wróciłem ! Po 30dniach banicji ale jak to mówił Michał Wołodyjowski ,, nic to '' !
Przez podpie**alacza podpie**olony żem ja został. Na szczęście ten osobnik podszywający sie pod kobietę dziś o 15.16 dostał bana na 30 dni... Sprawiedliwość jednak na Sadolu istnieje!
Cóż za przypadek że właśnie tego dnia kiedy ja wróciłem
Wróciłem by bawić Was i wk***iać swoimi komentarzami, dla każdego coś się znajdzie !



Powtarzasz się a wszystkich chuj to obchodzi
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2024-03-03, 4:12
Ciekawe czy to była jej pierwsza i ostatnia przejażdżka
Zgłoś
Avatar
turor 2024-03-03, 8:20
psotny_fiutek napisał/a:

To jest najszybszy zgon motużytkownika ze startu zatrzymanego jaki tu widziałem. Mocna kandydatka do nagrody Darwina w kategorii : motowagina roku
P.s . Wróciłem ! Po 30dniach banicji ale jak to mówił Michał Wołodyjowski ,, nic to '' !
Przez podpierdalacza podpierdolony żem ja został. Na szczęście ten osobnik podszywający sie pod kobietę dziś o 15.16 dostał bana na 30 dni... Sprawiedliwość jednak na Sadolu istnieje!
Cóż za przypadek że właśnie tego dnia kiedy ja wróciłem
Wróciłem by bawić Was i wkurwiać swoimi komentarzami, dla każdego coś się znajdzie !



Znajomy pyta o nick tego podpierdalacza
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-03-03, 17:23
Motocyklistka? Po co jej to było....? U nas modne są inne funkcje i bardziej bezpieczne np. ministra...
Zgłoś
Avatar
Zabka_Pou 2024-03-03, 18:30
Notocyklistka - czeka, czeka, odpala i... no to cyk.
Zgłoś