18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
matiqq 2012-12-04, 16:39
Pierdolololooo w główce...
Zgłoś
Avatar
cinoooo 2012-12-04, 16:45 7
KN1 napisał/a:

@up nie no .. maja odwagę tam wejść tylko tyle bo dalej to jest gówno i nieważne gdzie jest .. a tym gorzej jak musze to oglądać na codzień. Chyba że mówisz o czymś takim:

Obrazek



właśnie o coś takiego mi chodzi, kolejny przykład:

nie dodaje tego zdjęcia ze względów religijnych tylko ze względu na sposób wykonania.
Zgłoś
Avatar
staffior 2012-12-04, 17:00 2
@up

ja pierdole
w Polsce rzygniesz i będzie wyglądało jak coś świętego a zaraz zlecą się emerytki i to zniczami i kwiatami obstawią
Zgłoś
Avatar
nememg 2012-12-04, 17:16
Gdzie to?
Zgłoś
Avatar
Deepshock 2012-12-04, 17:21
Żywcem zdjęte z joemonster
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2012-12-04, 17:47
Też tak umiem.
Zgłoś
Avatar
cinoooo 2012-12-04, 18:41
staffior napisał/a:

@up

ja pierdole
w Polsce rzygniesz i będzie wyglądało jak coś świętego a zaraz zlecą się emerytki i to zniczami i kwiatami obstawią



chyba nie przeczytałeś opisu pod obrazkiem...
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-12-04, 18:50 4

staffior napisał/a:

@up

ja pierdole
w Polsce rzygniesz i będzie wyglądało jak coś świętego a zaraz zlecą się emerytki i to zniczami i kwiatami obstawią

chyba nie przeczytałeś opisu pod obrazkiem...

nie przeczytal, bo w Polsce wstawisz cos co bedzie wygladalo jak swiete i zaraz sie zleca smarkacze z wodoglowiem zeby to zbesztac i opluc. a jak przy dupie krotko to skladaja rączki do Boga
Zgłoś
Avatar
nyypl 2012-12-04, 19:20
no hardkorowy bombing
Zgłoś
Avatar
Abgda 2012-12-04, 19:31
nememg napisał/a:

Gdzie to?



Jeśli chodzi o obrazek z J P 2, o ile dobrze pamiętam to na Kawiorach w Krakowie.
Zgłoś
Avatar
staffior 2012-12-04, 21:45 1
grzechu86tonie napisał/a:


nie przeczytal, bo w Polsce wstawisz cos co bedzie wygladalo jak swiete i zaraz sie zleca smarkacze z wodoglowiem zeby to zbesztac i opluc. a jak przy dupie krotko to skladaja rączki do Boga



przeczytałem wielki napinaczu i odnoszę się od obrazka a nie do jego opisu. jebie mnie w co wierzysz i skąd wiesz tyle o ludziach z wodogłowiem. Po prostu rozpierdala mnie ten widok że papa na ścianie a świecznik pod ścianą. tak samo jak modlenie się do przydrożnych drzew, wiara w cudowne plamy na szybach/ścianach czy krwawienie posążków. Już nie wspominam o kawałku mięśnia które wszyscy wielbią bo podobno zakrwawił.

wiec przestań pierdolic i uogólniać bo to że nie wierzę nie znaczy że jestem tak dwulicowy jak większość pseudo wierzących którzy mogą chlać , grzeszyć, kłamać , kraść bo później szepna to na ucho czarnemu w konfesjonale i bedzie wybaczone.
Zgłoś
Avatar
Novik 2012-12-04, 23:27
znajomy stał na wysokości 2 piętra na podobnym moście to też były emocje ale tutaj :0
Zgłoś