18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Budrys2000 Wczoraj 22:14
Me gusta colombiana

😉
Zgłoś
Avatar
PanWladca Wczoraj 22:21
To jest za ostre na Sadistica
Zgłoś
Avatar
unname90 Wczoraj 22:28
No super gitara filmiki. Z jakiego powodu to gówno ląduje na głównej?

#phrontch wydaje mi się że ostatnio więcej tandety tutaj wrzucasz
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj Wczoraj 22:52
Kici-Kici napisał/a:

Po prochach będzie łatwiejsza 😉



Ja to wiem, dogłębnie poznalem temat 😎 ale ten srilmik po co

[ Dodano 2024-09-19, 22:52 ]
Kiedys napchalem krysztalu pod napleta i wjechalem w typiare. Ale miala zdziwko 🤠
Zgłoś
Avatar
Niewychowany Wczoraj 23:06 1
Jak pojadę na wycieczkę do Peru, to tylko na mecz😉
Zgłoś
Avatar
Lukigm Wczoraj 23:08
Dobra koka nie jest zła
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL Wczoraj 23:12 1
W Ameryce Południowej to normalna codzienność... kumpel odbył tripa 6 miesięcy po tych krajach, to mówił w w barze na totalnym zadupiu to tak jak u nas orzeszki w barze, to u nich na stołach była koka. Za free, do piwka
Zgłoś
Avatar
0rion Wczoraj 23:25
no i co w tym kurwa takiego dziwnego czy nadzwyczajnego zeby to tu dodawac. jprdl
Zgłoś
Avatar
spike2222 Wczoraj 23:40 1
DEADmanPL napisał/a:

W Ameryce Południowej to normalna codzienność... kumpel odbył tripa 6 miesięcy po tych krajach, to mówił w w barze na totalnym zadupiu to tak jak u nas orzeszki w barze, to u nich na stołach była koka. Za free, do piwka



Ufaj dalej na słowo swoim znajomym, to daleko zajdziesz!
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 0:14
ra0mir napisał/a:

Ja pierdole ludzie... toż one walą czysta kokainę. To jest całkowicie nieszkodliwe. My walimy wódę, inni palą zioło a oni kokę od dziada pradziada. Koka to roślina a nie chemiczne gówno.


No, tak całkowicie nieszkodliwe, to nie. Tak jak z innymi używkami, trzeba mieć umiar i znać potencjalne konsekwencje nadużywania. Tak powinna wyglądać prewencja antynarkotykowa zamiast straszenia pokłutymi żyłami i pierdolenia "lepiej chlej wódę".
Zgłoś
Avatar
Natel Dzisiaj 1:05 1
Ćpuńskie szmaty
Zgłoś
Avatar
patryk123441 Dzisiaj 2:01 1
ra0mir napisał/a:

Ja pierdole ludzie... toż one walą czysta kokainę. To jest całkowicie nieszkodliwe. My walimy wódę, inni palą zioło a oni kokę od dziada pradziada. Koka to roślina a nie chemiczne gówno.



Doinformuj się zanim zaczniesz pisać tak durne komentarze...
Zgłoś
Avatar
ra0mir Dzisiaj 5:58
patryk123441 napisał/a:

Doinformuj się zanim zaczniesz pisać tak durne komentarze...



Dzieciaku chyba ty. Jak ja walilem kokę to ty na gówno papu wolałeś.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 52 minuty temu
ra0mir napisał/a:

Ja pierdole ludzie... toż one walą czysta kokainę. To jest całkowicie nieszkodliwe. My walimy wódę, inni palą zioło a oni kokę od dziada pradziada. Koka to roślina a nie chemiczne gówno.



Ćpun, to zawsze ćpun. Nie ma tłumaczenia, kompromisu. Teraz z takim palaczem pracuję. Śkierdzi i żyjd w innym świecie. Ktos z firmy mocno go popiera, bo pożytku nie ma z niego żadnego. Na dwa lata jak go znam, to słowa prawdy nie powiedział i nikogo nie szanuje. Ot, taki luzak, totalne zero.
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 37 minut temu
Tak samo robi na trybunach lewa
Zgłoś