18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Niedawny news z mojego miasta. Strona już została naprawiona.
Przez pewien czas wyświetlały się różne dziwne pozycje w menu. Właściciel serwisu oczywiście tłumaczył się atakiem hakerów, ale myślę, że to poprostu admin się zapomniał i odkrył ukryte pozycje przeznaczone dla księży.









Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-08-03, 13:58
Bo księża nie potrafią poszukać normalnie na necie jak powiekszyć kutasa? Nie rób z siebie debila. Większości i tak to nie potrzebne, kurwy zaspokajają podstawowe zwierzęce instynkty.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-08-03, 14:40 3
Internet Ci się skończył, że oglądasz takie strony?
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-03, 15:16 22
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Znowu jakieś gówno dla zdegenerowanych antyklerykałów, których starzy to pierdolone komusze ścierwo.


Nie sraj tak żarem, bo sobie dupę spalisz
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-03, 15:21 7
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: Aż tak cię parzą moje słowa? Przecież to tylko zimne i bezosobowe stwierdzenie faktu, bo tacy są antyklerykałowie w Polsce. Setki przykładów - każdy z nich to jebane ścierwo.


Nie, po prostu nudzi mnie ciągły Twój płacz. Jak tak Cię to boli, to może będziesz ignorował takie tematy? Z doświadczenia wiem, że nie warto wkurwiać się z powodu błahych rzeczy.
Ja wolę pozostać neutralny i popatrzeć, jak dwie strony toczą pianę z ust i walczą między sobą o 'dominację przekonań'
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-08-03, 15:30
Gejowskie miasto ten Rybnik
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-03, 15:31 2
Rebeliant_ZPF napisał/a:

To żaden płacz. Ja po prostu lubię w sieci Internet umieszczać komentarze o ludzkim ścierwie. Czy to o ścierwie arabskim, murzyńskim, czy antyklerykalnym. Ścierwo to ścierwo, nie jestem rasistą, nikogo nie dyskryminuję. Chciałbym aby zdechli wszyscy, aby było na świecie lepiej, bo jak może nie być lepiej bez złodziei, analfabetów czy komunistów i ich pomiotów? ;]


W takim razie mam nadzieję, że "marzenia" nie przejdą w czyny
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-08-03, 18:44
Zhakowali im serwer i mają zombie-linki po prostu.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-08-03, 18:50
Seryjny samobójca ma kolejne zlecenie.
A dziś piątek...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-08-03, 18:59
Kolejny już temat gdzie się obsrywacie że temat chujowy, a i tak odpowiadacie i wypisujecie swój ból w komentarzach.

Owszem, temat chujowy, ale tak nudny i nijaki że nie warto komentować. No kurwa, ktoś w menu jakiejś świątyni na stronie która pewnie ma 100 odwiedzin miesięcznie dodał parę pozycji w menu. Kurwa, sensacja.

Skomentowałem jedynie by wam przypomnieć, że wasz ból dupki to jedynie pożywka dla takich debili jak ja, którzy widząc was kwik będą was jedynie bardziej prowokować i śmiać się z was.
Zgłoś
Avatar
rocknroll 2018-08-03, 22:18
Pójdziesz do pierdla za takie numery !
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2018-08-04, 0:43
Jeśli to jest Bazylika to spierdalaj od tego jak najdalej. Jak sama nazwa wskazuje Bazyliszek tam urzęduje i tylko czeka żeby złym spojrzeniem w kamień zamienić człowieka.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2018-08-04, 9:52
Ukryte pozycje dla księży, jasne... Wątpię żeby jakieś dziecko się popłakało, bo ksiądz ma małego.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-08-04, 13:06
To tak jak u nas,na Sadolu.
Po zalogowaniu pokazuje się zakładka HARD. hehehe
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-08-04, 20:36 4
@Rebeliant_ZPF nie różnisz się niczym od tych których nienawidzisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie