18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Prawdziwe Poświęcenie..
UtnijReke • 2015-09-02, 23:43
Dziewczyna prowadzi pamiętnik:
Dzień 1:
Kochany pamiętniczku: Jestem w szpitalu i choruje na serduszko. Przeżyję jeśli tylko ktoś mi je odda co jest nie możliwe. Szkoda że mój chłopak nie wspiera mnie w trudnych chwilach
Dzień 2:
Kochany pamiętniczku: Operacja się udała! Szkoda tylko że mój chłopak w ogóle nie odbiera telefonu Emotikon frown
Dzień 3:
Kochany pamiętniczku: Dzisiaj chciałam pójść do mojego chłopaka aby mu powiedzieć że operacja się udała. Dzwoniłam i waliłam w drzwi. W końcu gdy nikt nie otwierał wywaliłam drzwi z zawiasów. Mojego chłopaka nie było. Ale na stole leżała jakaś kartka a na niej wiadomość:
Wybacz mi kochanie że nie wspierałem cie w trudnych chwilach ale w Kaliszu był koncert grubsona za free i musiałem pojechać bo taka okazja nie zdarza się 2 razy.

Sprawdzałem ale możliwe że niedokładnie
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-09-03, 4:18 4
Logiczne. Skoro nikt nie otwiera to na pewno trzeba wywalić drzwi z zawiasów. Kto by przecież pomyślał, że widocznie nikogo nie ma w domu. Wyważanie drzwi to całkiem normalna rzecz w związkach.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-09-03, 5:15 12
Nie wiem co to jest grubson i mimo sprawdzenia nadal nie chcę wiedzieć. Do kibla paszoł won.
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-09-03, 5:26
Chłopie, ty się nie chwal lepiej wpisami ze swojego pamiętnika.
PS Współczuję chłopaka, musi cię nie kochać.
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-09-03, 5:48 3
W.S.N.R. napisał/a:

Nie wiem co to jest grubson i mimo sprawdzenia nadal nie chcę wiedzieć. Do kibla paszoł won.



Mówisz masz

Zgłoś
Avatar
goliat1982 2015-09-03, 9:29
Można ze śmiechu "pęc" ! Ubaw kurwa po pachy! Dawno mnie tak nic nie rozbawiło
Zgłoś
Avatar
Foodman 2015-09-03, 9:29 9
fascynujące.
dzien pierwszy
dzien drugi operacja
dzien trzeci wywarzam drzwi

kurwa życie jak w simsach!
Zgłoś
Avatar
R................t 2015-09-03, 11:09 27
Wszystkim którzy nie zrozumieli (a powyżej widzę kilku) tłumaczę:

Dowcip rozwija się w łzawy sposób, czytelnik może domyślać się że chłopak poświęcił serce dla dziewczyny (dosłownie - został dawcą). Jednakże on nie wspiera jej wybierając koncert jakiegoś idioty.

PS. znam przypadek koleżki co przyjechał z zoną rodzić (1 dziecko) i po 2 godzinach poszedł na kiełbaskę (hala targowa Kraków - tam jest kolejka) kiedy wrócił po 1,5 h dziecko już było. Mam zamiar to kiedyś opowiedzieć jego córce bo nie lubię tego śmiecia.
Zgłoś
Avatar
uka_chr 2015-09-03, 11:32 79
@up

Wyruchaj mu córę, z tego bedzie niezadowolony bardziej
Zgłoś
Avatar
AmnetikDXM 2015-09-03, 11:46 6
dzień po operacji na serce dostała wypis ze szpitala i wykurwia drzwi jak czak noris, kooozak świnia
Zgłoś
Avatar
Philosophy 2015-09-03, 12:20 31
Dziewczyna rozmawia z chłopakiem.

Dz: Kocham Cię
Chł: Ja bardziej.
Dz: Jutro będę miała operację na serce.
Chł: Wiem.

Po operacji dziewczyna budzi się a przy jej łóżku siedzi tylko tata.

Dz: Gdzie on jest?!
Tata: Nie wiesz kto był dawcą serca?

Dziewczyna rozpłakała się

Tata: Żartuję, poszedł do kibla.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2015-09-03, 14:21
A na sb mówili, że bongman się nie udziela :/.
Zgłoś
Avatar
pemb 2015-09-03, 14:27 16
Dziewczyna rozmawia z chłopakiem.

Dz: Kocham Cię
Chł: Ja bardziej.
Dz: Jutro będę miała operację na serce.
Chł: Wiem.

Po operacji dziewczyna budzi się a przy jej łóżku siedzi tylko tata.

Dz: Gdzie on jest?!
Tata: Nie wiesz kto był dawcą serca?

Dziewczyna rozpłakała się i piedolnęła na zawał...
Zgłoś
Avatar
eligurf 2015-09-03, 15:40 1
@RagicMabbit

No i dobrze zrobił, jak poszedł na kiełbaskę. Do porodu jest potrzebna rodząca i czasami położnik. Ojciec już zrobił swoje.
Byłem dwa razy, straszna nuda, a pomoc żadna, bo kobieta i tak łazi nerwowo i lepiej w oczy nie wchodzić. Jedyne do czego potrzebny jest ojciec, to co najwyżej żeby hydraulicy nie zaczęli naprawiać na sali kaloryfera w czasie porodu itp. (kto kojarzy Monthy Pythona wie o czym piszę). No i zrobić zdjęcia tych wszystkich kart, żeby te chuje ich nie podmienili jak coś pójdzie nie tak.

Podobnie od operacji serca potrzebny jest pacjent, internista, chirurg i parę piguł. Jak koncert był dobry (choć nie wiem kto/co to grubson) to pewnie warto było.

Wywalić drzwi dzień po operacji serca - pachnie fejkiem.
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2015-09-03, 16:10 2
Cytat:

PS. znam przypadek koleżki co przyjechał z zoną rodzić (1 dziecko) i po 2 godzinach poszedł na kiełbaskę (hala targowa Kraków - tam jest kolejka) kiedy wrócił po 1,5 h dziecko już było. Mam zamiar to kiedyś opowiedzieć jego córce bo nie lubię tego śmiecia.



- Tato, byłeś przy moich narodzinach?
- Oczywiście kochanie.
- I jak było?
- Musztarda trochę za kwaśna, ale za to kiełbaska spieczona w sam raz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie