18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SalvaCzoko 2014-03-07, 12:14 18
To nie ma nic wspólnego z driftem. Syf i chujnia, równie dobrze mogli im wjebać przy kołach maszynki do robienia dymu.
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2014-03-07, 14:52
@SalvaCzoko

Jak to nie ma nic wspólnego z driftem, rozwiń swoją wypowiedź. Bo z tego co wiem to właśnie kąt skrętu w drifcie ma bardzo dużo wspólnego, a nie tylko tylny napęd i milion kucy.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-03-07, 14:53 8
SalvaCzoko napisał/a:

To nie ma nic wspólnego z driftem. Syf i chujnia, równie dobrze mogli im wjebać przy kołach maszynki do robienia dymu.



Ja pierdole.....kolejny znafffca...
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-07, 14:57 18
@ups

wyobraz sobie jakby piłkarze grali 3x większą piłką. Koszykówce kosz by miał średnice pół metra. Narciarze by mieli 2 duże deski zamiast nart. Zapaśnicy byli by ubrani w stroje sumo.

tak to się ma do tego skrętu.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-03-07, 15:27
ale peirolicie... skręt w drifcie to podstawa i czym więskzy tym lepeij,... idac waszym tokiem dodawanie mocy to też ułatwienie, lepiej e36 1.8 d1 wygrać...
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2014-03-07, 15:30 40
Mój rower ma większy kąt skrętu.
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2014-03-07, 15:42 1
@ups wy wyszyscy jesteście tacy znawcy a pewnie zaden z was nawet nie stał kolo driftowozu ...

radze sie wybrać na zawody i zapytać sie po co taki kąt to wam ładnie wytłumaczą
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-03-07, 15:55 7
Cytat:

@ups wy wyszyscy jesteście tacy znawcy a pewnie zaden z was nawet nie stał kolo driftowozu ...

radze sie wybrać na zawody i zapytać sie po co taki kąt to wam ładnie wytłumaczą



gówno mnie to obchodzi - nie podnieca mnie drift - wolę kobiety
Zgłoś
Avatar
zarazor 2014-03-07, 16:06 3
JURIJ_77 napisał/a:



gówno mnie to obchodzi - nie podnieca mnie drift - wolę kobiety



Racja. Poza tym obrazek do dupy rodem z kwejka
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2014-03-07, 16:08 2
Fajnie by sie takim pod lidlem parkowało...
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-03-07, 16:28 4
Jak dla mnie to nie jest drift. Tylko popisówka. Na który nawet przykro się patrzy...

Prawdziwi kierowcy to tacy, którzy i silnikiem 2.0 bez szpery, klatki bezpieczeństwa itp osiągną piękny efekt.

- Tu auto całkowicie nieprzystosowane, prócz mocy... Odpalcie moment 5:00 ! To jest TO!

Nie jest sztuką wejść ładnie w zakręt autem za 40.000zł ze szperą, ze skrętem jak powyżej...
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2014-03-07, 16:36
@up chciał bym sie zobaczyć w tym aucie za 40k zł żebyś mi pokazał jak to jest łatwo.

i nie pierdol za bmka nie jest przystosowana bo sama moc jaką generuje daje dużo możliwości.

a i jak by co to ten gosc od bmki już nie żyje

JURIJ_77 napisał/a:



gówno mnie to obchodzi - nie podnieca mnie drift - wolę kobiety



a mnie gówno obchodzi że cie nie obchodzi. nie podoba sie przewiń dalej. nikt cie nie zmusza zeby ci się podobał ...
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-03-07, 16:46
1. co to tutaj do kurwy nędzy robi? 2. rozumiem że ma być efektownie, ale drift takim przerobionym "czymś" to nie sztuka
Zgłoś
Avatar
takija 2014-03-07, 17:27 3
xts napisał/a:

@ups

wyobraz sobie jakby piłkarze grali 3x większą piłką. Koszykówce kosz by miał średnice pół metra. Narciarze by mieli 2 duże deski zamiast nart. Zapaśnicy byli by ubrani w stroje sumo.

tak to się ma do tego skrętu.



Wyobraź sobie że każda dyscyplina sportowa ma jakieś wymagania i ograniczenia. W drifcie kąt skrętu kół nie jest ograniczony przepisami. W Piłce nożnej wielkość piłki jest ściśle określona. Porównanie z dupy wzięte

Avalanger napisał/a:

Jak dla mnie to nie jest drift. Tylko popisówka. Na który nawet przykro się patrzy...

Prawdziwi kierowcy to tacy, którzy i silnikiem 2.0 bez szpery, klatki bezpieczeństwa itp osiągną piękny efekt.

- Tu auto całkowicie nieprzystosowane, prócz mocy... Odpalcie moment 5:00 ! To jest TO!

Nie jest sztuką wejść ładnie w zakręt autem za 40.000zł ze szperą, ze skrętem jak powyżej...



Piszesz o nieprzystosowanym aucie i pokazujesz klasyka M5 jako przykład
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie