18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................1 2012-06-14, 17:50 2
ALTON napisał/a:

Kurwa nie pyskujcie już. Może poszła ze swoim menem żeby zrobić mu przyjemność? Nie jej wina że piłka nożna jest tak skurwysyńsko nudna że aż Xperia X8 oferuje większe emocje.

Ty nie pyskuj!
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-06-14, 19:25 4
Wszyscy jej kurwa żałują pieniędzy.Miała to wyjebała,jej sprawa.
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-06-14, 20:16 3
Sytacja wyglada nastepująco : Poszla na mecz, nagrała sobie 1 minute meczu zrobiła zdj.
, a potem grała, po co ? Bo : Zdj na facebooka, filmik na youtobe i juz cała szkoła mowi jaka ona super bo byla na meczu, i faceci sie interesują bo lubi piłkę itp. to dla sławy. A jak pozniej bedzie miala faceta to zamiast ogladania z nim meczu bedzie mu siorbac z nudów. Dużo jest takich pań.
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-06-14, 20:23
Czesiek181

Nie bo ty!
LOL
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-06-14, 20:35
Pan Bóg stworzył na próbę i zapomniał udusić
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-06-14, 20:51 4
Dalione napisał/a:

Głupia kurwa, ludzie się zabijają o miejsce na stadionie, a ta przyszła sobie pograć na telefonie


A chuj cie to powinno obchodzić, co ona robi na meczu, skoro kupiła za własną kasę bilet albo dostała od chłopaka załóżmy.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-06-14, 20:55 1
Ile osób zapłaciłoby żeby siedzieć i oglądać ten mecz na żywo a ten pustak siedzi na meczu bo w RMF-FM wygrała bilet...
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2012-06-14, 21:05
Wiecie co z nia zrobic
Zgłoś
Avatar
three_jr 2012-06-14, 21:09
a drugi debil nagrywa to na swój telefon. nosz kurwa!
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-06-14, 21:37
ALTON napisał/a:

Czesiek181

Nie bo ty!
LOL

Nie bo ty!
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-14, 21:48
A podobno na meczach reprezentacji nie ma "pikników".
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-06-15, 9:58
@Galin
Było mi powiedzieć to bym Ci dwa oddał.
Zgłoś
Avatar
Stashqo 2012-06-15, 11:56
Panna głupia, ale trzeba przyjąć poprawkę na to, że w naszym pojebanym kraju większość biletów podpierdolił PZPN, trochę mniej sponsorzy, a najmniej dostali kibice, w związku z tym laska ta może mieć bilet zwyczajnie za darmo z racji tego, że jest przykładowo sprzątaczką w wedlu, albo ciągnie pałę prezesikowi ks oborniki, który dostał 2 bilety od pzpn (też raz byłem na takim bilecie, chociaż z pzpn nie mam żadnego związku a koleżanka, z którą byłem po prostu zna kogoś kto tam na jakimś niższym szczeblu pracuje). Druga opcja jest taka, że to dziewczyna jakiegoś kibica, aby zwiększyć szanse na bilet dużo osób do losowania zgłaszało nie tylko siebie ale też bliskie osoby (np. dziewczyna lub rodzina) i z tego co się orientuję bilety zostawały wypisywane imiennie, dlatego wylosowana osoba musiała na taki mecz iść, nawet jeśli nie była zainteresowana.
Zgłoś