18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
krasnal_hałabała 2022-12-26, 2:45 1
Hetman_Wielki napisał/a:

co to za chłopczyk który leje kobietę przyszła żonę matkę, tak kultura czy nie moc?
osobiście gnoja bym wykastrował by żadnej już nie krzywdził



Dokładnie, wykastrować i nabić na pal, jego i całą jego rodzinę, żeby wadliwe geny nie były przekazywane. Obozy Zagłady powinny być elementarną częścią kultury Europejskiej, trafiać tam powinni wszyscy przedstawiciele skurwysyństwa, bo jak mawia stare przysłowie "Jeśli chcesz walczyć ze skurwysynami, to musisz być gorszym skurwysynem od nich".

35i napisał/a:

Chuja byś zrobił.
Kolejny internetowy napinacz, bez znajomości zasad poprawnej pisowni.



Ty za to byś zrobił tyle, że ja pierdolę. Spokojnie, niedługo pokażesz ruskim jaki jesteś macho, wezmą cię siłą do wojska, wpierdol spuszczą podoficerowie jedenaście razy dziennie po pół godziny bicia przez dwa tygodnie, nauczą dyscypliny, jak się będziesz stawiał za bardzo, to na drzewo... ale... myślę, że nie będziesz się stawiał i pamiętaj, nieważne jak dobrze wspominasz wojsko, służyłeś w czasie pokoju, w czasie wojny są inne zasady. Potem pójdziesz zesrany na pierwszą walkę spotkaniową z ruskimi i wtedy dopiero będziesz wiedział z jakiej gliny cię ulepiono, zakładając, że przeżyjesz. A jeśli mieszkasz na zachodzie, to nic nie zmienia, wojna będzie na całym świecie, w Polandii z ruskimi, na zachodzie z ciapatymi, w USA z czarnuchami i latynosami, Wschodnia Azja będzie zmagała się z Chinolami, Indie kontra Pakistan a na Bliskim Wschodzie i w Afryce totalna dzicz i wszyscy na wszystkich, Australia też z Chinami a także z ciapatymi z Indonezji. Wtedy zobaczymy jaki jesteś macho.
Zgłoś
Avatar
Babosz 2022-12-26, 2:49 1
Na końcu oczywiście stawianie na nogi, wiec okolicznosc łagodząca w sądzie - idzielił pierwszej pomocy.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-12-26, 3:13 3
krasnal_hałabała napisał/a:

wpierdol spuszczą podoficerowie jedenaście razy dziennie po pół godziny bicia przez dwa tygodnie,



ROTFL. Kto ci, dzidziuś, te bajki opowiada? W Czerwonego Kapturka i Złego Wilka też wierzysz?
Zgłoś
Avatar
Owlman 2022-12-26, 3:30 5
Te kopy na twarz znaczyły, że oświadczyny zostały przyjęte?
Zgłoś
Avatar
Aloaloo 2022-12-26, 3:54 2
Co za jebany debil. Żeby tak dać się nagrać?
Zgłoś
Avatar
joti 2022-12-26, 4:59 10
Aloaloo napisał/a:

Co za jebany debil. Żeby tak dać się nagrać?



Dlaczego debil? Dzięki temu nagraniu zyskał szacunek w lokalnej społeczności, do tego stał się obiektem pożądania wielu kobiet.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-12-26, 7:05 4
Czyli przyja oświadczyny a teraz żyją sobie w pełnej charmoni i miłości.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-12-26, 7:22 6
krasnal_hałabała napisał/a:

Dokładnie, wykastrować i nabić na pal, jego i całą jego rodzinę, żeby wadliwe geny nie były przekazywane. Obozy Zagłady powinny być elementarną częścią kultury Europejskiej, trafiać tam powinni wszyscy przedstawiciele skurwysyństwa, bo jak mawia stare przysłowie "Jeśli chcesz walczyć ze skurwysynami, to musisz być gorszym skurwysynem od nich".
Ty za to byś zrobił tyle, że ja pierdolę. Spokojnie, niedługo pokażesz ruskim jaki jesteś macho, wezmą cię siłą do wojska, wpierdol spuszczą podoficerowie jedenaście razy dziennie po pół godziny bicia przez dwa tygodnie, nauczą dyscypliny, jak się będziesz stawiał za bardzo, to na drzewo... ale... myślę, że nie będziesz się stawiał i pamiętaj, nieważne jak dobrze wspominasz wojsko, służyłeś w czasie pokoju, w czasie wojny są inne zasady. Potem pójdziesz zesrany na pierwszą walkę spotkaniową z ruskimi i wtedy dopiero będziesz wiedział z jakiej gliny cię ulepiono, zakładając, że przeżyjesz. A jeśli mieszkasz na zachodzie, to nic nie zmienia, wojna będzie na całym świecie, w Polandii z ruskimi, na zachodzie z ciapatymi, w USA z czarnuchami i latynosami, Wschodnia Azja będzie zmagała się z Chinolami, Indie kontra Pakistan a na Bliskim Wschodzie i w Afryce totalna dzicz i wszyscy na wszystkich, Australia też z Chinami a także z ciapatymi z Indonezji. Wtedy zobaczymy jaki jesteś macho.



Mam propozycję, bierz połowę tego co bierzesz.
Dawno nie widziałem wpisu tak odklejonego typa. Fajnie, że w ogóle piszesz na temat, dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
kubol 2022-12-26, 8:06
Powinna mu podziekowac, przeciez wszyscy widzielismy to samo- mucha jej siedziala na glowie, a potem wplatala sie we wlosy, aprzeciez wiadomo, ze w tamtych rejonach sa to owady smiertelnie niebezpieczne.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-12-26, 8:13 3
Magiczne Indie
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2022-12-26, 8:38
35i napisał/a:

Chuja byś zrobił.
Kolejny internetowy napinacz, bez znajomości zasad poprawnej pisowni.



Już zesrałeś się poligloto jebany ?...
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2022-12-26, 8:44 1
I jutro zrobi mu zajebisty humus
Pa mam nadzieje że ona ma starszego brata
Zgłoś
Avatar
Lexter 2022-12-26, 8:47 3
Łobuz kocha najbardziej
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-26, 8:50 3
Przecież to taka tradycja. Dobrze odegrał swoją rolę, pokazał, że potrafi się bić i w razie czego obroni swoją rodzinę. Dlatego oświadczyny zostały przyjęte i będą na zawsze razem.
Zgłoś
Avatar
chitlerowiec 2022-12-26, 9:08 3
Hetman_Wielki napisał/a:

co to za chłopczyk który leje kobietę przyszła żonę matkę, tak kultura czy nie moc?
osobiście gnoja bym wykastrował by żadnej już nie krzywdził



Pantoflarz zwykły jesteś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie