18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sowiak92 2012-02-08, 18:56
Olsztyn. Material stary bo ten plac jest teraz zajebany czyms zwiazanym z solidarnoscia.
Zgłoś
Avatar
Thanatophiliac 2012-02-08, 18:57 10
Pan kapitan napisał/a:



a gdzie Krym.


na ciostku
Zgłoś
Avatar
cossac 2012-02-08, 18:59 5
A ja siedzę i się wam przypatruje... Gdybyście tak oddali na mnie głos i władzę do osoby takie jak AKEVITT nawet nie zdążyłby się spakować przy spierdalaniu z tego kraju. Trzeba przestać patrzeć co unia, USA, Rosja i Zimbabwe (bo tak na serio to oni rozdają karty na świecie) powiedzą i zacząć robić swoje. Zasady są po to żeby je łamać. Nie ma technologii do wydobywania gazu łupkowego?? Skserować kurwa!! i pomalować na inny kolor żeby się nie czepiali.
Zgłoś
Avatar
sowiak92 2012-02-08, 19:25 1
dokladnie cossac ma racje. akevit ja nie wybieralem kraju w ktorym sie urodzilem i go poprostu nie kocham bo nic mi nie dal oprocz stresu.
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-02-08, 19:26
@up
Chiny to już od dawna robią, a teraz zbliżają się do potęgi gospodarskiej
Polska jedynie patrzy na zachodnich debili... ;/
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-02-08, 19:58
@up Chiny już dawno są potęgą gospodarczą.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-08, 19:59 3
@up Mój ojciec jest myśliwym i chciał sobie kupić ruski automat śrutowy, którego nazwa brzmi jeśli dobrze pamiętam Bekas Auto. Broń ta jest o tyle zajebista, że inżynierzy w ruskiej fabryce kupili kilka sztuk najlepszych na świecie automatów Browninga i Winchestera, rozebrali je i najlepsze zastosowane w nich rozwiązania zastosowali w swoim produkcie. (ruscy nie podpisali żadnych umów patentowych i na ACTA też pewnie leją ciepłym moczem). Różnice są 2: broń ta jest jeszcze lepsza od dwóch wcześniej wspomnianych, gdyż Browning nie mógł naruszyć patentów Winchestera i odwrotnie, a ruscy mieli dupie obie te firmy; oraz ruscy sprzedają swoją broń za 200 USD, amerykanie za minimum 1000USD. Niestety UE zabrania importu tego produktu, wiadomo dlaczego...
Zgłoś
Avatar
dogAndaluzyjski 2012-02-08, 20:25
Polska dla Polaków, Niemców, Żydów i Słowaków.
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-02-08, 20:27 3
Wlasnie wyrzygując i wysrywajac z siebie hektolitry szamba odpowiedzieliscie na to czemu AKEVITT napisal co napisal.BO mi tez kurwa wstyd i żołc mi sie ulewa jak czytam co ludzie maja w głowach . Zjebana nienawistno -zlodziejska mentalnosc polaczka-buraczka sprowadza ten kraj na dno a bedzie jeszcze gorzej . Ci co oddali zycie i przelali krew za ten kraj w grobie sie teraz przewracaja . A tym co maja zbyt male mozgi i nie rozumieja o czym moze to zycze chuja w zęby i dalej sie kurwa zagryzajcie i plujcie na siebie , zebyscie tylko sie kiedys nie zesrali z tej nienawisci. ,,,

Wielcy kurwa patrioci od siedmiu bolesci sie odezwali .....
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-02-08, 20:40
kaiel napisał/a:

akevit załóż myckę i spierdalaj



abstrachujac do beznadziejnej wypowiedzi poprzednika twoja jest chyba na tym samym żałosnym poziomie.

Czy ty też widzisz za każdym rogiem żyda ?
bo jest taka część społeczeństwa co myślą że są patriotami ale tylko myślą brak im komuny to teraz widzą wszędzie żydów

Aż strach co by było gdybyśmy mieli czernoskórych
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-02-08, 21:14
Thanatophiliac napisał/a:


na ciostku



osz ty chuju, zjebałem się z krzesła
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-08, 21:49 7
ssij mi napisał/a:

Wlasnie wyrzygując i wysrywajac z siebie hektolitry szamba odpowiedzieliscie na to czemu AKEVITT napisal co napisal.BO mi tez k***a wstyd i żołc mi sie ulewa jak czytam co ludzie maja w głowach . Zj***na nienawistno -zlodziejska mentalnosc polaczka-buraczka sprowadza ten kraj na dno a bedzie jeszcze gorzej . Ci co oddali zycie i przelali krew za ten kraj w grobie sie teraz przewracaja . A tym co maja zbyt male mozgi i nie rozumieja o czym moze to zycze ch*ja w zęby i dalej sie k***a zagryzajcie i plujcie na siebie , zebyscie tylko sie kiedys nie zesrali z tej nienawisci. ,,,

Wielcy k***a patrioci od siedmiu bolesci sie odezwali .....



Ja się nie dziwię, że jest tyle nienawiści tutaj, bo z osób które chcą żeby w tym kraju było lepiej robi się właśnie zawistnych polaczków i schizofreników. A autorem tego pomysły jest rudy kaszub i jego telewizja propagandowa. Niestety w tym kraju jest coraz mniej Polaków, większość to właśnie naleciałości ze wschodu przesiąknięte pedalsko-europejską propagandą; stada intelektualnego plebsu gnieżdżące się w wielkiej płycie i myślące, że wiedzą wszystko, bo oglądają telewizję, w której kilku złodziei i kapusiów udaje światowców, a tak na prawdę są ruchani w dupę i przez wschód i przez zachód. Ten dziadek z filmu zwrócił tylko uwagę na brak flag, bo wiedział, że jeśli wypowie się dosadniej na temat ludzi w tym kraju to zrobią z niego moherowego wariata.
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-02-08, 22:15
A ja sie dziwie bo mozna by bylo zyc inaczej ale coż to chyba marzenie scietej glowy....Za chuja nie moge zrozumiec tej "naszej Polskiej mentalnosci' moge to tylko porownac do srania do wlasnego łózka:(
Zgłoś
Avatar
Javen 2012-02-08, 22:17 2
@Qboos
POjebało ludzi z tą "tolerancją"... Jak ktoś mówi, że 2+2=5 to nie mam prawa mu powiedzieć, że jest idiotą? Tak samo z innymi rzeczami... tak się ludziom w dupach poprzewracało, że zamiast zwalczać głupotę, to ją jeszcze nierzadko popieramy.
Zgłoś
Avatar
oksi89 2012-02-08, 22:17
W dzień narodzin mojego Dziadka zmarł Piłsudski. Prawdziwy Wielkopolanin!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie