18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kaiel 2012-02-08, 15:01 53
a teraz tęczowe flagi wieszają degeneruchy
Zgłoś
Avatar
K................k 2012-02-08, 15:04 4
No oczywiście wielki szacunek dla faceta, ale materiał nie jest jakiś bogaty ani wyczerpujący.. Niewiele wnosi.
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2012-02-08, 15:29 11
nigdy nie wywieszam flagi Polski, pod żadnym pozorem nie chce się utożsamiać z tym krajem bo wstyd na cały świat. I przykre jest to ze jeszcze nasi dziadkowie walczyli z ten cudowny kraj.....
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-08, 15:32 177
akevit załóż myckę i spierdalaj
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-02-08, 15:38 38
AKEVITT napisał/a:

nigdy nie wywieszam flagi Polski, pod żadnym pozorem nie chce się utożsamiać z tym krajem bo wstyd na cały świat. I przykre jest to ze jeszcze nasi dziadkowie walczyli z ten cudowny kraj.....



Niby taki cudowny kraj, a nie chcesz się z nim utożsamiać czy choćby flagi wywiesić...

Wielu rzeczy Polak powinien się wstydzić, ale w żadnym razie tego, że jest Polakiem. Między innymi o to walczyli i za to umierali nasi dziadkowie, pradziadkowie.
Zgłoś
Avatar
Rience 2012-02-08, 15:41 23
@AKEVITT: Za karę siedzisz w Polsce i mówisz po polsku? Jeśli tak Ci wstyd tu mieszkać, to droga wolna.
Zgłoś
Avatar
Qboos 2012-02-08, 15:42 6
kaiel napisał/a:

akevit załóż myckę i spierdalaj



Oto tolerancja dla innych poglądów w polskim wydaniu.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-08, 15:46 27
a co tu tolerować ?

on nie jest Polakiem on tylko sie tu urodził.
Zgłoś
Avatar
TaboretBoy 2012-02-08, 15:47 29
K.rwa dlaczego ? nie ma flagi nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Mił 2012-02-08, 17:00 1
A ja chcę zostać prawdziwym sadolem.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-02-08, 17:51 12
AKEVITT napisał/a:

nigdy nie wywieszam flagi Polski, pod żadnym pozorem nie chce się utożsamiać z tym krajem bo wstyd na cały świat. I przykre jest to ze jeszcze nasi dziadkowie walczyli z ten cudowny kraj.....



No i kurwa któraś menda mi usunęła post, ale nieważne...
Skoro Ci wstyd, to wynoś się z Polski i nie pisz/nie mów po polsku, ty folksdojczu. Nie dawaj żadnych oznak polskiego pochodzenia, bo wstyd to ty przynosisz...
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2012-02-08, 18:22
a idzcie w chuj z tym starym zjebanym mocherem komunistycznym on by zezar gowno tego jebanego rzadu komunistycznego
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-02-08, 18:45 3
tomkararek napisał/a:

a idzcie w chuj z tym starym zjebanym mocherem komunistycznym on by zezar gowno tego jebanego rzadu komunistycznego



Mohery = ultraprawica, kojarzona z pewną toruńską rozgłośnią i ogólną dewocją
Komuna = komunizm, skrajna i służalcza wobec Kremla lewica
Gdzie Rzym a gdzie Krym.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-08, 18:48 16
1/3 mojej rodziny zginęła na wojnach za ten kraj, żeby teraz szczęśliwie żyły tutaj sobie pedały i ścierwo nawiezione podczas akcji Wisła, otumanieni rusko-żydowską propagandą telewizji N i głosujący na kaszubskiego wnuka żołnierza Wermachtu. Prawdziwi Polacy poginęli na frontach i w Katyniu, niedobitkami zajęło się sb i inne komusze służby.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie