18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Prawdziwy perkusista
D................2 • 2012-09-15, 23:50
Przesyłam Wam solo na perkusji by Mike Portnoy bo to co ostatnimi czasy oglądam na głównej mnie zniesmacza(chodzi mi o jakieś covery perkusyjne piosenek pop) have fun
Zgłoś
Avatar
Rotuu 2012-09-16, 21:41
Joey Jordison from Slipknot



i tutaj: sadistic.pl/post/1300880.htm
Zgłoś
Avatar
sedroo 2012-09-16, 21:58 1
co do muzyki jestem dosyć tolerancyjny ... - lubicie to sobie słuchajcie ale po chuj tak sie jaracie tym. I oczywiscie ta gadka typu że metal to jedyny i właściwy rodzaj muzyki... tak samo jak brudasy co są najmądrzejszymi ludźmi na świecie i ktoś z innej subkultury nie jest godzien z nimi dyskutować :S
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-09-16, 22:44
Dexter2012 napisał/a:

@u.Jeszcze mają Moora (klawiszowiec) i LaBrie (wokalista).Podsumowując taki skład , że mucha nie siada:D


Chyba jesteś toche nie na czasie od jakichs 18 lat bo teraz Ruedessa mają na klawiszu
Ciekawi mnie to podniecanie się grą Larsa I Joeaya Jordisona. Meta to zespół mojego życia, ale błagam, przecież każdy wie, że do najlepszych Larsowi daleko. A Joey to to samo tylko troche wiecej podwójnej stopy. Z resztą, najlepszymi perkusistami są ci, którzy czerpią z każdej muzyki. Bo technika sama to chuj warta jest jak sie stuka zwyczajnie jak metronom.
Moim skromnym zdaniem George Kollias jest godny zwrócenia uwagi potrafi grać tak:

Blast Majster

I w ten sposób:


P.S. Ktoś wspomniał o Jojo Mayerze, oczywiście Mistrz:

Bym powstawiał jeszcze, ale po chuj więcej.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-09-16, 22:46 1
A panowie młodego Cavalere widzieli ?

Zgłoś
Avatar
Listek 2012-09-16, 23:05
Bonzo.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-09-16, 23:15
sedroo napisał/a:

co do muzyki jestem dosyć tolerancyjny ... - lubicie to sobie słuchajcie ale po chuj tak sie jaracie tym. I oczywiscie ta gadka typu że metal to jedyny i właściwy rodzaj muzyki... tak samo jak brudasy co są najmądrzejszymi ludźmi na świecie i ktoś z innej subkultury nie jest godzien z nimi dyskutować :S



Z Twojego postu wynika że nie jesteś dosyć tolerancyjny. Więc stul dziób.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-16, 23:16
suchy945 napisał/a:

Z Twojego postu wynika że nie jesteś dosyć tolerancyjny. Więc stul dziób.



Ty również nie jesteś. Ciekawy tytuł użytkownika.
Zgłoś
Avatar
wrc1 2012-09-16, 23:20
"I jak tu nie kochać metalu? Moim zdaniem to jest jedyny tak szeroki i trzymający wysoki poziom gatunek."

najbardziej szerokim gatunkiem jest muzyka elektroniczna. Ponizej podaje link z klasyfikacja tylku kilku glownych gatunkow tej muzyki.
techno.org/electronic-music-guide/

"trzymający wysoki poziom gatunek"
haha

w kazdym gatunku znajdzie sie syf.
Zgłoś
Avatar
MUSTAINE 2012-09-16, 23:54 1
Joey Jordison i Lars Ulrich litości...
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2012-09-17, 0:12
Jedne z najszybszych nóg wśród perkusistów PORTNOY!!!!
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-09-17, 15:10
.:. napisał/a:



Ty również nie jesteś. Ciekawy tytuł użytkownika.



Mój coś oznacza, Twój niekoniecznie
Zgłoś