18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
grigori985 2014-01-07, 20:13
krakenoo napisał/a:

kurwa jadłem !...



najedzony ??
to teraz grzecznie do łóżka nupel do pyska i spać
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-01-07, 21:09 1
Belthezer napisał/a:

No i zamiast pierdzieć o biednych zwierzętach wzięli się do roboty. Daję za to żubra, a co!



Proponując komuś żubra to raczej uświadamiasz tego kogoś, że nie podobał się temat albo, że go nie lubisz
Zgłoś
Avatar
bart13 2014-01-07, 21:23
Pies był tak wystraszony, że aż mu się skóra na dupie zmarszczyła
Zgłoś
Avatar
mucia 2014-01-07, 21:28
Wieki nie było materiału na sadolu, przy którym krzyknąłem "KURWA!", zasłoniłem oczy i leciałem rolką w dół jak opętany.
Zgłoś
Avatar
Pokażptaka 2014-01-07, 23:06
Dla takich ludzi zawsze szacunek
Nie ma kary dla tego skurwysyna co to zrobil. Upsss urazilam jego matke? Trudno, mogla se lepiej wychowac.
Zgłoś
Avatar
a................1 2014-01-07, 23:21
Jakim to trzeba być pojebańcem aby krzywdzić niewinne zwierzęta nie mówiąc o ludziach.... takich "ludzi" powinno się exterminować odrazu wraz ze wszystkimi krewnymi aby eliminować zjebane DNA ze społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
postil 2014-01-07, 23:37
Powiem Wam jedno jestem lekko w chuj najebany ale nifdy morda nie cieszyla mi się bardziej niż po tycg zdjęciach.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2014-01-08, 0:14 3
hidz napisał/a:

lepiej kurwa zwierzetom pomagac niz ludzia, nigdy tych kurw nie zrozumie, jebac greenpeace i im podobnych



A wiesz czemu? Bo zwierzęta są kurwa bezbronne . Taki pies chuja zrobi jak jego popierdolony właściciel robi mu krzywdę. Uwierz mi że wolałbym pomagać zwierzętom niz niektórym ludziom bo większość z nich to poprtostu kurwy są.
Zgłoś
Avatar
lobo206 2014-01-08, 3:09 3
wlasnie za to lubie spolecznosc sadola, wolimy ogladac idiotow ktorzy sami sobie robia krzywde albo przypadkowe wypadki i nas to specjalnie nie rusza.. wrecz przeciwnie z reguly bawi. Ale takie skurwysynskie przypadki bezsensownej agresji wobec bezbronnego i prawdopodobnie w chuj oddanego temu skurwialemu "wlascicielowi" psiaka nas wkurwiaja ... bardzo, i japa kozaki co pisza niby smieszne teksty o zmasakrowanym tylku tego psa, sam mam pitbulla ktory zostal za wczesnie sprzedany bo mial 4 tyg.. i koles go napierdalal bo mu sika po mieszkaniu i nie rozumie ze ma lac na dworze, plus przypalenie za uchem szlugiem prawdopodobnie... psiak ma prawie dwa lata teraz, juz pewnie tego nie pamieta i jest super pozytywnym przyjaznym psem ale chuj wie czy by nie skonczyl tak jak ten na zdjeciach gdyby sprzedawca nie byl ogarniety i nie kontrolowal ludzi ktorym poopychal szczeniaki . pozdrawiam ;]
Zgłoś
Avatar
Riva 2014-01-08, 5:22
Miała psina ogromne szczęście,że taka duża i paskudna odleżyna mu się w ogóle zagoiła
Zgłoś