18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
k................7 2010-01-12, 19:00
ferro napisał/a:

ja pierdole oO ludzie Bear Grylls w Born Survival pokazuje jedynie jak przetrwac w danych warunkach, napisane jest, że niektóre sceny zostały zainscenizowane - po to by własnie ukazać jak prawidłowo wtedy postepować.



Czytałeś wypowiedź Felasa ?
Wiadomo że gościu nie będzie latał po pustyni z kamerzystami tysiące kilometrów od cywylizacji ale bez przesady 100 metrów od drogi kręcić odcinek o survivalu ?
Mógł rozbić namiot w ogródku i też była by to inscenizacja ale jak dla mnie mógłby chociaż kręcic te sceny w troche oddalonej sceneri chociażby przez szacunek dla widza.
Nie wymagam żęby jadł z głodu te robaki i pił siki żółwia z pragnienia, ale skok nad dziurą w ziemi kręcony tak by wyglądał na przepaść to przesada.
To już nie umiejętności to umiejętność kadrowania tak aby wyszło że przeżyjesz na pustyni o kaktusach i skorpionach
Zgłoś
Avatar
3bitz 2010-01-12, 19:21 7
konio167

A ja myślę, że pierdolisz!
Zgłoś
Avatar
jarko 2010-01-12, 19:21 1
a nikt jeszcze nie zwrócił uwagi na to, że jak skacze z helikoptera do wody to w wodzie jest kręcony z trzech ujęć mimo tego, że z góry nie widać nikogo z ekipy żeby pływał obok niego?
Zgłoś
Avatar
Dildo 2010-01-12, 19:34 2
i tak sie fajnie oglada
Zgłoś
Avatar
Masochistka90 2010-01-12, 19:45
Kooron napisał/a:



ja słyszałem że to nie była płaszczka tylko jakieś inne gówno ...


konkretnie to byla pewnie rajaa ; )
Zgłoś
Avatar
i................e 2010-01-12, 19:45
przecież oni nigdy sie nie ukrywali z tym że wiele z tego co robią jest inscenizacją więc nie wiem o co takie wielkie bum
Zgłoś
Avatar
Kooron 2010-01-12, 20:26
olo1990pl napisał/a:

Odnośnie Steva Irvina to kiedyś pokazali w czasie odcinka na Discovery jak kręcili "pełnometrażowe" filmy z dżungli/pustyni - większość tych rzadkich okazów zwierząt które poszukiwał były na kilka minut wyciągane z klatek hodowców, robili kilka ujęć i oddawali - były też wpadki jak im uciekały.



Tak Tak Konio167 twoje dzieciństwo legło w gruzach
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2010-01-12, 20:55 1
Według Was on jest zajebisty?! Kamerzysta ma przejebane.
Zgłoś
Avatar
Gotenks 2010-01-12, 21:00
i tak jest niezły, on jedynie pokazuje co robić w zaistniałych sytuacjach
Zgłoś
Avatar
e................4 2010-01-12, 21:57
Gotenks napisał/a:

i tak jest niezły, on jedynie pokazuje co robić w zaistniałych sytuacjach



Eee... Nie bardzo to do mnie przemawia. Dużo osób się nim podnieca, a zapomina o kamerzystach. Lepszy był ten drugi koleś co sam kręcił swoją podróż i pokazywał jak przeżyć. Ten był wiarygodny.
Zgłoś
Avatar
DMN 2010-01-12, 23:07
experto jestes tak naiwny, aby wierzyc w to, ze caly czas byl sam, mial czas na przygody i krecenie samego siebie? a propos dzikich zwierząt, to było w jakimś programie, że łażą szukając np. węża, gdy go złapią to puszczają go przed bohaterem i akcja!
Zgłoś
Avatar
kamil21 2010-01-12, 23:17
ten typ co jest niby sam jest jeszcze gorszy od beara...on wszystko znajduje...potrzeba mu sieci zeby zlowic ryby...na nastepny dzien ja znajduje...potrzeba mu zapalek...znajduje flare przy ktorej sa zapalki...i jeszcze inne rozne takie glupie rzeczy...
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-01-13, 1:31
I tak jest kozak. Ale wtopa niezła Jeszcze ta droga;) Bo samochody to mogły po prostu sobie stać, wycieczka czy chuj wie co .
Zgłoś
Avatar
justeen 2010-01-13, 13:57
ale był odcinek jak sie wpierdzielił na pustyni do gniazda pszczół w poszukiwaniu miodu i użądliła go tylko jedna... to i tak było niezłe, jezeli te pszczoły były pszczołami...
Zgłoś
Avatar
suter 2010-01-13, 18:00 18


to jest prawdziwy Bear!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie