18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Magik2501 2011-01-30, 0:37 4
Mam wrażenie, że na Sadolu nie ważne jaki by dowcip nie był chujowy, jaki gnojek by go nie wymyślił, jaki by był bez sensu to i tak dostanie od chuja piw jeśli będzie w nim słowo klucz "Jezus" lub "ksiądz".
W przyrodzie musi być równowaga, istnieją pojeby oddające całe życie wierze i są pojeby, których to strasznie boli. Są i tacy jak ja co mają wyjebane.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-01-30, 0:53 3
Kto powinien mieć całkowity zakaz rozmnażania się?

- Rodzice ZareFF'a

-----------------
Jestem za aborcją.
Zgłoś
Avatar
SEW300i 2011-01-30, 11:17 3
ZareFF jadłeś Jezusa, czy jakieś psychotropy ?
Zgłoś
Avatar
A................L 2011-01-30, 16:38
Ale się tych masochistów czepiacie...
Zgłoś
Avatar
ZareFF 2011-01-30, 18:42 10
@Mr.Chris
Jesteś zabawny jak choroba weneryczna.
Zgłoś
Avatar
Swiezy_2006 2011-02-05, 14:21
Magik2501 napisał/a:

Mam wrażenie, że na Sadolu nie ważne jaki by dowcip nie był chujowy, jaki gnojek by go nie wymyślił, jaki by był bez sensu to i tak dostanie od chuja piw jeśli będzie w nim słowo klucz "Jezus" lub "ksiądz".
W przyrodzie musi być równowaga, istnieją pojeby oddające całe życie wierze i są pojeby, których to strasznie boli. Są i tacy jak ja co mają wyjebane.



No to po chuj się odzywasz jak masz tak strasznie wyjebane ?
BTW: dowcip słaby
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-02-05, 14:22
@up radzę nie wyzywać człowieka z mackami na twarzy, bo to może źle się dla Ciebie skończyć. Moderatorzy próbują ogarnąć syf panujący na tej stronie ( i dzieciarnię ).
Zgłoś
Avatar
totenkopf1990 2011-02-05, 14:23
Kurwa naucz się poprawnie układać zdania jebany debilu, a potem wrzucaj swoje suchary
Zgłoś
Avatar
d................a 2011-02-05, 14:37 3


ok...
Zgłoś
Avatar
Lupi 2011-02-05, 15:01 2
Ja myslalem ze poziom spasc nizej nie moze.

Ale na przykład taki totenkopf1990 ktory z 1990 ma pewnie tyle wspolnego co Rydzyk z biedą, wyzywa jak typowy gimbus o co? W sumie o nic. Flame jaki panuje w komentarzach przerasta juz poziom sadyzmu - to jest po prostu wyzywanie wszystkiego i wszystkich ktorzy sie pojawia, bo taka moda w gimnazjum.

A moderatorzy nic nie ogarną bo ogarniecie sie człowieka przychodzi z wiekiem. A subtelny sadyzm ktory mamy doceniac.... Eh... Nie te czasy.
Zgłoś
Avatar
Bachowski 2011-02-05, 15:22
Wiesz kto sięcieszy, kiedy nie wymyślasz dowcipów?
- Wszycy.
Zgłoś
Avatar
IIWW 2011-02-05, 19:25
totenkopf1990 napisał/a:

Kurwa naucz się poprawnie układać zdania jebany debilu, a potem wrzucaj swoje suchary



4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

prośba do moderatorów o ban, a co najmniej ostrzeżenie. to jest obrażanie innych użytkowników, oraz totalny brak kultury osobistej
Zgłoś