18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Prawie jak pogo
Belochka • 2011-09-09, 22:54
Kolega jak widać chciał się przypodobać reszcie towarzystwa, ale nie wyszło. Za mały rozbieg.

Rosja.
Zgłoś
Avatar
jakotakojest 2011-09-09, 23:05
Prawie jak...
Dubstep Brasil.
Zgłoś
Avatar
pawlonkon 2011-09-11, 14:19
Wkurwiają mnie tacy co w pogo tylko dla napierdalania wchodzą no chyba, że to metalowy koncert.
Zgłoś
Avatar
Sharsh 2011-09-12, 4:45 2
@up jeszcze sobie kuku zrobisz, nie? weź jak coś ci nie pasuje to zamiast łazić na takie koncerty idź biberka na żywo posłuchaj... na pewno się odnajdziesz wśród tamtych, i razem powzdychacie jak to jesteście gnębieni...

Piwo za prawdziwy metalowy koncert jest zarośnięty gitarzysto-wokalista, nie rozumiem co śpiewa, ledwo słyszę melodię i jest pogo ^^
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-09-12, 12:50 2
Chomochom napisał/a:

Piwo za prawdziwy metalowy koncert


Tyś metalowy koncert widział. Slipknota na YT najwyżej.

Cytat:

Wkurwiają mnie tacy co w pogo tylko dla napierdalania wchodzą no chyba, że to metalowy koncert.


Pogo to zwyczaj bardziej punkowy i polega on właśnie na napierdalaniu O, masz piękny pokaz czym jest to mityczne pogo.
Zgłoś
Avatar
DyRiusz 2011-09-13, 21:54
siana tam najebac i swinie puscic, nikt by nie zauwazyl
Zgłoś
Avatar
Sharsh 2011-09-14, 2:06
@Ammol
"Pogo to zwyczaj bardziej punkowy i polega on właśnie na napierdalaniu O, masz piękny pokaz czym jest to mityczne pogo. " kolejny dzieciak który wywrócił się w pogo, obtarł łokieć i przez to uważa je za brutalny taniec... to ja cię oświecę, napierdala to się w mosh'u, i możesz to też wytłumaczyć osobie która cię wprowadziła w błąd (stawiam w ciemno że to będzie ksiądz z twojej parafii)
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-09-14, 19:41 1
Chomochom, Wyobraź sobie, że nie wyszło ci kreowanie się na wielkiego metalowego antychrysta, który zwiedził pół świata i napierdalał na setkach koncertów zanim jego ulubiony zespół powstał. Zauważył chłopiec różnicę w nazewnictwie (i to jaką zajebistą!) to musi się pochwalić. Ale muszę cię zmartwić, pogo i mosh pit, mimo, że znaczą zgoła co innego, to pojęcia stosowane zamiennie a w masowej kulturze nie rozróżniane. Ale co ja tam wiem, w końcu ty masz swój gimnazjalny/licealny zespolik i nakurwiasz gridcore na światowym poziome.

Na chuj ja w chodzę w internetowe dysputy
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-09-15, 20:51 5
UP all

Gówno wiecie. To ja jestem true, black i necro metalem.
Zgłoś
Avatar
Nazad 2011-09-15, 21:24
What happens in russia. lands on sadistic
Zgłoś
Avatar
k................o 2011-09-16, 13:44
Niech się idioci kopia po mordach nawzajem to i nas wyręczą. ;]
Zgłoś
Avatar
element456 2011-09-16, 14:44
matalowcy to brudasy
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-09-16, 16:06
Ten wyzej to troll,uwaga!
Zgłoś
Avatar
Belochka 2011-09-16, 21:57
Chomochom napisał/a:

nie rozumiem co śpiewa, ledwo słyszę melodię i jest pogo ^^

Gość "śpiewa" bardzo znane swojego czasu Nas Nie Dogoniat. Nie wierzę, że Panowie obok odwalili do tego pogo, ale co tam. To Rosja. Oni by się nawet przy Wlazł kotek na plotek zaczęli się napie*dalać.
Zgłoś