18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Zasysacz 2021-08-04, 0:29 12
O fucktycznie tez odniosłem takie wrażenie że mu łep urwało przy pierwszym odtworzeniu
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2021-08-04, 0:35 2
Alkohol łagodzi obyczaje.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-08-04, 8:21 16
Ot, po prostu technicznie uderzył w szczękę dolną (czyli brodę) i jak widać pięści do tego nie trzeba aby odcięło zasilanie. Pod wpływem uderzenia, głowa zawodnika „odskakuje” do tyłu i pojawia się ucisk na nerwy rdzenia kręgowego. W wyniku tego dochodzi do niedotlenienie układu nerwowego i następuje chwilowa utrata przytomności.
Zgłoś
Avatar
grzybkam 2021-08-04, 9:08 18
Fx12 napisał/a:

Ot, po prostu technicznie uderzył w szczękę dolną (czyli brodę) i jak widać pięści do tego nie trzeba aby odcięło zasilanie. Pod wpływem uderzenia, głowa zawodnika „odskakuje” do tyłu i pojawia się ucisk na nerwy rdzenia kręgowego. W wyniku tego dochodzi do niedotlenienie układu nerwowego i następuje chwilowa utrata przytomności.



widze, że często obrywałeś
Zgłoś
Avatar
[Magik] 2021-08-04, 11:30 4
Fx12 napisał/a:

Ot, po prostu technicznie uderzył w szczękę dolną (czyli brodę) i jak widać pięści do tego nie trzeba aby odcięło zasilanie. Pod wpływem uderzenia, głowa zawodnika „odskakuje” do tyłu i pojawia się ucisk na nerwy rdzenia kręgowego. W wyniku tego dochodzi do niedotlenienie układu nerwowego i następuje chwilowa utrata przytomności.



Wiesz co, dzieki za wyjasnienie, teraz wiem dlaczego tak sie dzieje, lap piwko.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-08-04, 11:42 1
Fx12 napisał/a:

Ot, po prostu technicznie uderzył w szczękę dolną (czyli brodę) i jak widać pięści do tego nie trzeba aby odcięło zasilanie. Pod wpływem uderzenia, głowa zawodnika „odskakuje” do tyłu i pojawia się ucisk na nerwy rdzenia kręgowego. W wyniku tego dochodzi do niedotlenienie układu nerwowego i następuje chwilowa utrata przytomności.



Dzięki za kopię tekstu z :
fanatycyadrenaliny.pl/ciezki-nokaut

Zgłoś
Avatar
Mokebe 2021-08-04, 11:49
@Halman

polak to ten co na pizde dostał, od dorodnego Ukra.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-08-04, 12:22 2
Mokebe napisał/a:

@Halman
polak to ten co na pizde dostał, od dorodnego Ukra.


nigdzie nie napisałem kto jest kim...
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2021-08-04, 12:42
Mokebe napisał/a:

@Halman
polak to ten co na pizde dostał, od dorodnego Ukra.



Co to za różnica kto dostał jak widać zabawa była normalna a nie afryka.
Zgłoś
Avatar
adamo4242 2021-08-04, 17:41
Chyba jakis czeczen i ukry.
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2021-08-04, 22:43
Na wpierdol to nie wyglada, bo się sam nadstawił, czeczen wyjaśnił
Zgłoś