18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
nowynick 2018-04-25, 14:56 7
kurwa dożywotnio odebrać prawko to mało, rozumiem "późne żółte", czy wjazd na czerwonym pół sekundy po zapaleniu, każdemu się zdarza, ale to?
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-04-25, 15:02 28
@up Pewnie chuj gapił się w telefon i przeglądał 'szony z tindera...
Możecie mnie nazwać motopizdą, bo od lat jeżdżę na motocyklu, ale dwukrotnie zdarzyło mi się przez otwarte okno zabrać komuś telefon i rozkurwić go o asfalt.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-25, 15:03 18


im droższy tym lepiej motopizdo
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-25, 15:19
Kurwa zabiłbym tego chuja...
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-25, 16:42 5
@up chciałbym to zobaczyć
Zgłoś
Avatar
pakicito 2018-04-25, 18:18 12
Cytat:

Możecie mnie nazwać motopizdą, bo od lat jeżdżę na motocyklu, ale dwukrotnie zdarzyło mi się przez otwarte okno zabrać komuś telefon i rozkurwić go o asfalt.


movie or didnt happen
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-04-25, 18:27 6
Na miejscu autora nagrania pojechał bym za nim żeby nagrać tablice rejestracyjne, społkiem nie jestem ale tego chuja bym podpierdolił na policje
Zgłoś
Avatar
cucho 2018-04-25, 22:29 8
pazuzu napisał/a:

Na miejscu autora nagrania pojechał bym za nim żeby nagrać tablice rejestracyjne, społkiem nie jestem ale tego chuja bym podpierdolił na policje



Zrobił coś podobnego. Odczytał numery z nagrania i wysłał na skrzynkę Policyjną. Zadzwonili (podał dane jako świadka, bo stwierdził, że nie odpuści) i powiedzieli, że zajęli się sprawą.
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-04-25, 22:31
Pewnie dla dziewczyny to nie pierwszy raz na tym przejściu. W takich miejscach powinny być fotoradary czy kamery. Jednak lepiej trzepać hajs na jakiejś ruchliwej drodze niż łapać takich idiotów.
Zgłoś
Avatar
tomus790 2018-04-25, 22:40
po 1:57 tez nic ciekawego
Zgłoś
Avatar
Sonal 2018-04-25, 22:54 2
Sosna84 napisał/a:

@up Pewnie chuj gapił się w telefon i przeglądał 'szony z tindera...
Możecie mnie nazwać motopizdą, bo od lat jeżdżę na motocyklu, ale dwukrotnie zdarzyło mi się przez otwarte okno zabrać komuś telefon i rozkurwić go o asfalt.



Pomijając to, że brakuje w Twoim tekście jakże istotnego fragmentu, tzn. "(...) zdarzyło mi się czasem pomarzyć, że przez otwarte okno (...)" - to ponadto należy się zadumać, że do czego to doszło by motocyklista pouczał innych jak (bezpiecznie) jeździć.

Świat zszedł już całkowicie na psy...
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2018-04-26, 0:39 3
@up

Tylko w tym miesiącu staranowałem 3 rowerzystów i rozjebałem 2 telefony pizdom które jechały i przeglądały.
Jako rowerzysta.
Zero litości dla pierdolonych śmieci które nie potrafią się poruszać. Niech giną. Ja mu wierzę.

Jeżdżę cały rok w przeciwieństwie do sezonowych pizd, maks 2 tygodnie przerwy ze względu na gołoledź. Auta mnie szanują i ja je szanuję. Nie ma nic gorszego niż niedzielni kierowcy lub sezonowcy. I auta z Litwy.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-26, 6:20 3
Sosna84 napisał/a:

Możecie mnie nazwać motopizdą, bo od lat jeżdżę na motocyklu, ale dwukrotnie zdarzyło mi się przez otwarte okno zabrać komuś telefon i rozkurwić go o asfalt.


A pomyślałaś motopizdo, że ktoś może w podzięce owym autem w ciebie wjechać? Ja bym pewnie tak zrobił, tłumacząc że uznałem cię za bandytę który sięgnie zaraz po moje kluczyki, panika itd, w końcu jadę z dziećmi etc... Jestem pewny że zarowno policja jak i sędzia nie są motopizdami i nie raz spodkal zlodzieja/bandtę, więc zrozumieją. Tymbardziej że skoro lubisz prędkość a nie masz na sportowe auto, i zostałeś motopizdą, to jako biedak na dobrego adwokata też nie będziesz miał. Może byś do pierdla za napaść i stwarzanie zagrożenia nie trafił, no chyba że sędziowie nie lubią motopizd jeszcze bardziej niż sadole. Ale napewno by cię zabolało finansowo za szczeniacki wybryk.
Zrozum więc motopizdo, póki nie jest za późno, że nie ty jesteś od karania kogokolwiek, a czyjaś własność to rzecz święta.
Zgłoś
Avatar
endriuu151 2018-04-26, 6:35 3
Cytat:

A dziewcze jak niby nic poszło dalej



A co miała zarobić? Pobiec za nim i mu wjebać czy wyciągnąć nagrywającego z auta i ruszyć w pościg?
Zgłoś