18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
qyk 2012-11-13, 18:16 6
Sezon na takie "parkowania" zaraz się rozpocznie! Pamiętajcie o najważniejszej zasadzie bezpieczeństwa Hamulec do oporu i czekamy aż autko się zatrzyma!!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-13, 20:39
W chuj czasu zaoszczędził przez to wyprzedzenie powolniaka.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-11-14, 5:34 4
qyk napisał/a:

Pamiętajcie o najważniejszej zasadzie bezpieczeństwa Hamulec do oporu i czekamy aż autko się zatrzyma!!



Nie troluj, bo jeszcze ktoś weźmie na poważnie to co piszesz, i zrobi sobie krzywdę
Zgłoś
Avatar
doryjan 2012-11-14, 13:54 4
@up chyba tacy jak ty..
Zgłoś
Avatar
m................y 2012-11-14, 14:28
Kurwa, tam już taka zima a tutaj ciągle błoto, deszcz, dla odmiany błoto i tak wyjątkowo przy okazji deszcz.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-14, 16:58
może to był jego garage
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-11-14, 21:09
doryjan, czyli na śliskiej nawierzchni, chuj czy śnieg,lód,mokry asfalt, trzymamy hampel do spodu i czekamy gdzie nas auto powiezie... ? Weź się kurwa pierdolnij w czajnik, zrób prawko, rozbij tyle wozów co Ja ( nie z przypadku, tylko szukanie barier ile można, a gdzie jest granica.zresztą lekcje były trafne) i wtedy dopiero się wypowiadaj nt zachowania auta w poślizgu. Dziękuję, serdeczny CHUJ ci w dupę, i lepiej żeby to zrobił twój stary niż ja bo wtedy szwów w szpitalu by nie starczyło. Za parę min. dostanę W więc już możesz to już ściągaj spodnie i z tego się cieszyć... Chyba nic mnie tak nie wkurwia jak wypowiedzi pajaców z rocznika 92' nt prowadzenia auta. Naprawdę rzadko się unoszę, ale wkurwiłeś Mnie.
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2012-11-15, 1:41
Szyderczy, cichutki śmiech na końcu filmiku rozpierdolił mnie najbardziej
Zgłoś