18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ygg 2012-07-20, 9:24
makabrax napisał/a:

ciężarówka jadąca w terenie zabudowanym na zakręcie po przeciwnym pasie? sorry ale nie uwierzę w coś takiego, szczególnie że zobacz ile czasu upłyneło od jej przejazdu...


Gregorioo napisał/a:

Dzieciak wpadł najpierw pod samochód a potem była ciężarówka. Być może równocześnie ale na bank ciężarówka nie wessałą chłopaka.



a Wam co? filmy się pojebały? Gregorioo, Emmet Brown, czy jak? minęła chwila od przejazdu, ale zamiast chełpić się studencką wiedzą (w macu wam się przyda przy składaniu hamburgerów), wyjdź na ulice i poczekaj na przejazd ciężarówki jadącej "50km/h". Korzystając z własnej wiedzy przyjrzyj się ujęciu i podaj dokładną prędkość pojazdu - ja jestem zbyt leniwy, więc Tobie nic nie będę udowadniał :o

Kaciaj napisał/a:

hahhahahahahahhahhahahahahahhahahahahahahah
nie wiem czego uczą w gimbazie ale więcej dowiesz się w discovery



tak, tak, oglądaj discovery, Bear Grylls i Mike Rowe nauczą Cię, do czego służy gówno... ten kanał był zabawny i potrafił czegoś nauczyć, jak miałem 10 lat...
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-07-20, 10:21
@ygg
Ale z ciebie hejter, ho ho.
Zgłoś
Avatar
ygg 2012-07-20, 11:15
jestem tu nowy, nie chcę odbiegać od poziomu tego portalu, jeszcze by mnie jakiś gimbus zwyzywał, o ironio, od gimbazy... z tego co załapałem, to najważniejsze jest właśnie nie dać się przekonać, że nie ma się racji, tylko obstawać przy swoim zdaniu, nawet jeśli ocieka idiotyzmem... podoba mi się tu, zostanę dłużej... albo nie, zależy od adminów, pewnie kiedyś im też podpadne :o na całe szczęście jestem jeszcze płotką
Zgłoś
Avatar
Rakiz 2012-07-20, 11:26
Mogła tego gnojka z 2:00 przejechać, skoro mały nie wie w którym miejscu powinno przechodzić się przez jezdnie...
Zgłoś
Avatar
ygg 2012-07-20, 11:35
ten mały gnojek będzie pracował na Twoją emeryturę, ogarnij się... no chyba, że odwrotnie, to zrozumiem...
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2012-07-20, 15:48
realign napisał/a:

"albowiem należy się zatrzymać gdy jakiś inny samochód zatrzymał się przed przejściem umożliwiając pieszym przejście. "

Skręcali w lewo, dlatego stali.



aa rzeczywiście, mój błąd, przepraszam.
Zgłoś
Avatar
MrJungleBlade 2012-07-20, 15:51
koleś dostaje od tira w tył i jego reakcja "ała" profesjonalnie !
Zgłoś
Avatar
chmursko 2012-07-20, 17:42 1
Rems, porównujesz kobietę do psa? W takim razie i z Ciebie jest szczeniak, w końcu suka Cię urodziła.
Zgłoś
Avatar
Xian5 2012-07-20, 18:04
Up Kobieta jest tylko nosidełkiem czyli frajerem a to facet zapładnia, spuszcza się i przekazuje swoją mądrością plemnikową. Józef Piłsudski I roman giertych mają tyle wspólnego co Cejrowski do swoich pół butów z biedronki za 0.5gr
Zgłoś
Avatar
raf217 2012-07-20, 18:43
Nie wiem jak takie coś jest kurwa możliwe...
Zgłoś
Avatar
bossik21 2012-07-20, 19:01
Za pomylenie pedałów hamulca z gazem powinien być dozywotni zakaz prowadzenia pojazdu !
Zgłoś
Avatar
c3zar 2012-07-20, 20:05 1
Leothyr napisał/a:

Wiecie, że w sytuacji z filmu nr 1 za wypadek był odpowiedzialny...rowerzysta?
Przez przejście dla pieszych bez ścieżki należy PRZEPROWADZIĆ rower.
Kierowca samochodu nawet mandatu nie dostał



No shit sherlock ?

Sam kiedyś przejeżdżałem rowerem po pasach, ale teraz z perspektywy kierowcy i swojej jeszcze krótkiej kariery kierowcy wiem jaki to jest debilizm, już nie raz musiałem dawać po heblach bo jakiś pacan wyskakuje nagle na ulice. A więc rowerzyści przejeżdżający po pasach -
Zgłoś
Avatar
Сусанна 2012-07-20, 21:22
chmursko napisał/a:

Rems, porównujesz kobietę do psa? W takim razie i z Ciebie jest szczeniak, w końcu suka Cię urodziła.



masz w zupełności rację , natomiast Rems powinien dostać bana bo jak co ale zostałyśmy urażone tym komentarzem
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-07-20, 21:33
Was też zastanawia dlaczego ci ludzie jak mają w coś przykurwić to włączają wycieraczki?!
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-07-20, 22:17
A w Częstochowie niby najwyższa zdawalność na poziomie 80% ;-D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie