18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Halman 2022-01-25, 15:07 1
widziałem to nagranie na stronie naszacela.pl
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-01-25, 15:11 32
Zamknąć mordy tym świetoszkom
Zgłoś
Avatar
SomebodySomebody 2022-01-25, 15:27 84
więźniowie pokrzyczeli, po czym obciągneli koledze z celi i poszli spać. koniec.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2022-01-25, 15:37 49
SomebodySomebody napisał/a:

więźniowie pokrzyczeli, po czym obciągneli koledze z celi i poszli spać. koniec.



Z twoich opowiesci wyciagam wniosek,ze przypomnialo ci sie jak obciagales siedzac i mierzysz wszystkich swoja miara
Zgłoś
Avatar
zdun 2022-01-25, 15:39 20
reszta siedzi za niewinność
sorry, jest lepszego sortu.....
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-01-25, 15:44 28
Głowno mu zrobią. Pójdzie na pojedynkę z pełną ochronką i wyżywieniem. Odbębni swoje jak na wakacjach po czym wyjdzie jeszcze bardziej zdegenerowany i wysuszony sexualnie i prawdopodobnie dokona większej zbrodni celem zaspokojenia swoich marzec o których myślał całymi dniami w więzieniu.
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2022-01-25, 16:40 4
Jarosławkaczyński napisał/a:

Głowno mu zrobią. Pójdzie na pojedynkę z pełną ochronką i wyżywieniem. Odbębni swoje jak na wakacjach po czym wyjdzie jeszcze bardziej zdegenerowany i wysuszony sexualnie i prawdopodobnie dokona większej zbrodni celem zaspokojenia swoich marzec o których myślał całymi dniami w więzieniu.



To chyba bardziej chodzi o strach takie męczarnie psychiczne.
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2022-01-25, 16:48 27
Pochodze z prawniczej rodziny, to co piszecie o tym ze siedza za niewinnosc to oczywiście macie racje ale w wiezieniu panuja jakies zasady. Jedna z nich jest to ze dzieci sie nie rusza bo one nie sa niczemu winne. Gosciu bedzie mial przejebane az do wyjscia. Dopadna go tak czy siak. Ale do czego zmierzam to to ze zasady sie nie zmienily w tym wzgledzie co mnie badzo cieszy, licze ze zaobaczymy co mu zrobili w naszej ulubionej czerwonej zakladce na tej stronie.
Zgłoś
Avatar
P................2 2022-01-25, 16:59 9
Wielkie prawilniaki xD Na codzień żyją bez zasad Ale takimi zagrywkami chyba myślą, że się wybielą
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-01-25, 17:16
Halman napisał/a:

widziałem to nagranie na stronie naszacela.pl



Chyba dawno temu, bo strona nie istnieje
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-01-25, 18:34
Typ pewnie po kuracji w tym pierdlu urodzie dwójkę dzieci XD zęby i twarz będą nie rozpoznawalne xD
Zgłoś
Avatar
Bruhh 2022-01-25, 18:51 15
lokalszczecin napisał/a:

Pochodze z prawniczej rodziny, to co piszecie o tym ze siedza za niewinnosc to oczywiście macie racje ale w wiezieniu panuja jakies zasady. Jedna z nich jest to ze dzieci sie nie rusza bo one nie sa niczemu winne. Gosciu bedzie mial przejebane az do wyjscia. Dopadna go tak czy siak. Ale do czego zmierzam to to ze zasady sie nie zmienily w tym wzgledzie co mnie badzo cieszy, licze ze zaobaczymy co mu zrobili w naszej ulubionej czerwonej zakladce na tej stronie.



Za to zabicie przypadkowego przechodnia za to, ze nie chcial oddac porfela jest juz legitne, nawet jesli nikomu nie zawinil i na klatce dzien dobry mowil?
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-01-25, 19:37 13
Taka kurwa powinna żyć tak, by każdego dnia chciała umrzeć.
Szkoda że dopiero tam , pomiedzy bandytami być może spotka go chociaż cząstka sprawiedliwości.
Gdyby zasady prawa były normalne, to już wyrokiem prawa by był poćwiartowany, organy sprzedane/oddane i tak samo ta jego kurwa.
Zgłoś
Avatar
ifheowna 2022-01-25, 19:46 4
Nic mu nie zrobią pójdzie na ochronkę. Tak jestem kryminalistą. Jak coś to nie ruchali mnie w dupe, nie musiałem też obciagac. Z tym ruchaniem to tylko na dużych wyrokach w zamkniętych celach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie