18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Pobudka w metrze zgłoszony przez Zulu-Gula
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Prawilny murzyn
silwerbalk • 2024-05-24, 20:47
Koleś, który dostał muki wyzywał i popchną starszą kobietę przez co ta zmarła. Choć kropla pozytywnego murzyna w oceanie murzyńskosci

Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-05-24, 20:52 2
Nawet zepsuty murzyn nie myli się dwa razy na dobę.
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2024-05-24, 20:54 8
Nie dajmy się nabrać XXI wiek, pełno kamery, artykuły w Internecie na temat wszelkich zdarzeń, środek komunikacji miejskiej. Gdzie niby materiał udowadniający ze murzyn jest poczciwy? Dla mnie bez takiej informacji to materiał jak materiał których mnóstwo, gdzie murzyn atakuje przypadkową osobę. Rownie dobrze byle murzyn moze stworzyć taki opis aby sie wybarwić.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-05-24, 20:56 1
Rozruszał śpiocha
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-24, 20:59 4
_Gentleman_ napisał/a:

Nie dajmy się nabrać XXI wiek, pełno kamery, artykuły w Internecie na temat wszelkich zdarzeń, środek komunikacji miejskiej. Gdzie niby materiał udowadniający ze murzyn jest poczciwy? Dla mnie bez takiej informacji to materiał jak materiał których mnóstwo, gdzie murzyn atakuje przypadkową osobę. Rownie dobrze byle murzyn moze stworzyć taki opis aby sie wybarwić.




No tutaj jak policja broni czarnego ( co jest kurwa ewenementem jak dla mnie ) to noo musiał mieć dobre podstawy do tego
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-05-24, 21:12
przecież Niedzicki już w programie Laboratorium mówił że naczelne są inteligentne
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-24, 21:17 2
silwerbalk napisał/a:

Koleś, który dostał muki wyzywał i popchną



Koleś. Jeden.
Popchną - oni, w przyszłości?

W szkole byłeś ałtorytetę (!) ortograficznym? Tzn. prymasem (!) z polskiego?
;>
Zgłoś
Avatar
Kali111 2024-05-24, 21:49 2
silwerbalk napisał/a:

No tutaj jak policja broni czarnego ( co jest kurwa ewenementem jak dla mnie ) to noo musiał mieć dobre podstawy do tego



miała być starsza kobieta a nie małpa
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-24, 22:04 3
Jebał go pies
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-24, 22:18 1
To nie był murzyn. To była tylko charakteryzacja do Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Zresztą ten co popchnął nie jest biały, to murzyn ucharakteryzowany do TTBZ. A ta popchnięta to geslerka... Będzie mniej włosów w izbie. Same plusy.

*w zupie kurwa....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-24, 22:45 1
kilka razy było sadistic.pl/t/579003
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2024-05-24, 22:46
silwerbalk napisał/a:

No tutaj jak policja broni czarnego ( co jest kurwa ewenementem jak dla mnie ) to noo musiał mieć dobre podstawy do tego



Policja nie chce go bronić, tylko zastanawia się, z jakiej odjebać go broni. Może lepiej zacznij naukę od początku, a zwłaszcza z lekcji języka polskiego, bo nawet ułożenie prostego zdania widać sprawia Ci ogromne problemy lub po prostu nigdy o czymś takim nawet nie słyszałeś.
Zgłoś
Avatar
rudyslask 2024-05-24, 22:48
Ni chuja w to nie uwierzę
Zgłoś