18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W ubiegłą niedzielę aktywistki grupy FEMEN, ubrane topless i ubrane w białe szorty z czerwonym tuszem w kroku, przerwały demonstrację przeciwko aborcji i eutanazji w Paryżu, tuż przed aresztowaniem przez policję

Zgłoś
Avatar
razak 2023-01-26, 8:45 2
Ja to jestem zdania, że te wszystkie kurwiszony, które chcą legalnej aborcji. To chcą jej po to, by sie mogły bez obaw jebać i kurwić z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia od najmłodszych lat. No bo przecież dla każdej inteligentnej osoby to nie jest żaden problem usunąć po cichu dziecko, za granicą, prywatnie jeśli już miało by się naprawdę urodzić w fatalnym stanie. Te pierdolone aferzystki będą się jebać z kim popadnie, a później na komendzie zgłoszą gwałt zbiorowy. Tego typu wieśniary to są i tak je widzę po przez ich zachowanie. Przecież gdybym się dowiedział, że moja matka takie coś odpierdalała za młodu to bym spierdolił do lasu i niech mnie kurwa wilki wychowują... Czorty jakich mało z tych kurew. Jebać
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-01-26, 9:08 2
Są takimi zwolenniczkami demokracji, że gdy odbywa się legalna, demokratyczna demonstracja to muszą ją nielegalnie i niedemokratycznie za każdym jebanym razem zakłócić. I niech ktoś mi jeszcze powie, że gdy tym razem lewica dojdzie do władzy, to tym razem nie skończy się jak zwykle na komuniźmie.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-26, 9:26
One potrzebują prawa do utylizacji w trybie natychmiastowym.
Zgłoś
Avatar
Swooniak 2023-01-26, 9:34 1
Pogwałcić tym co są przeciwko aborcji matki, żony i córki i raz dwa im się zmieni punkt widzenia
Ale wiadomo o co chodzi, trzeba coraz więcej patologii i niechcianych dzieci którym z czasem wypierze się mózgi i będą głosować na tego co więcej daje
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2023-01-26, 10:57 1
Ta chuda nawet spoko, ale jak by nikt nie reagował to bym im pizdy tylko zmarzły , same by zrezygnowały trzeba traktować jak powietrze
Zgłoś
Avatar
piter96 2023-01-26, 11:56 1
dance4life napisał/a:

Nie ma to jak z golymi cycami latac po ulicy, trzymajac w reku krzyz...



A krzyż to co takiego? Facet z gołymi cycami.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-01-26, 12:09 1
Swooniak napisał/a:

Pogwałcić tym co są przeciwko aborcji matki, żony i córki i raz dwa im się zmieni punkt widzenia
Ale wiadomo o co chodzi, trzeba coraz więcej patologii i niechcianych dzieci którym z czasem wypierze się mózgi i będą głosować na tego co więcej daje



Z powodu czynu zabronionego (nie tylko zgwałcenia, ale np. kazirodztwa) dokonuje się pojedynczych aborcji. W 2020 roku dokonano ich u nas dokładnie dwie. Na ponad tysiąc przypadków. W 2021 żadnej. Więc rozszerzanie jednej, najrzadszej przesłanki na wszystkie inne jest oznaką spierdolenia umysłowego i typowego dla lewactwa niezrozumienia problemu. Zresztą, przecież tego nikt nigdzie nie zabronił, jełopie, więc nie do końca wiem o czym ty teraz pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
tand3r0 2023-01-26, 12:25
Juzwa napisał/a:

W Rosji lepiej sobie radzą z takimi pojebańcami.



I to jest dobra metoda na radzenie sobie z takimi zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
korek166 2023-01-26, 13:43
Gazem po mordzie i do lochu
Zgłoś
Avatar
chlebowymazut 2023-01-26, 13:47 1
razak napisał/a:

Ja to jestem zdania, że te wszystkie kurwiszony, które chcą legalnej aborcji. To chcą jej po to, by sie mogły bez obaw jebać i kurwić z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia od najmłodszych lat. No bo przecież dla każdej inteligentnej osoby to nie jest żaden problem usunąć po cichu dziecko, za granicą, prywatnie jeśli już miało by się naprawdę urodzić w fatalnym stanie. Te pierdolone aferzystki będą się jebać z kim popadnie, a później na komendzie zgłoszą gwałt zbiorowy. Tego typu wieśniary to są i tak je widzę po przez ich zachowanie. Przecież gdybym się dowiedział, że moja matka takie coś odpierdalała za młodu to bym spierdolił do lasu i niech mnie kurwa wilki wychowują... Czorty jakich mało z tych kurew. Jebać



Mam nadzieję, że kiedyś, ktoś wyrucha, tj. zgwałci ci 15 letnią córkę, przy tym, dla zabawy, potnie jejj gębę, połamie nogi i wyłupi jedno oko. Mam nadzieję, że tak wyruchana zaciąży, i zmuszona durnym prawem, urodzi dziecko po czym popełni samobójstwo. Przez resztę życia ten bękart będzie przypominać ci jak piękne chwile z tatusiem bękarta miała twoja córka, i jak radośnie wspomina w niebie ciąże.
Zgłoś
Avatar
omenlol 2023-01-26, 13:54
To jest ten cały postępowy zachód ??
Zgłoś
Avatar
Saika 2023-01-26, 19:05
Ale dlaczego koce TRC? Jak by tak zostawić skute w parku / na asfalcie przez kilka godzin... Myślę że było by to skuteczniejsze.
Ps. Niby Polska taka pojebana/ zaściankowa/ "katole" i ciemnogród jak to niektórzy mówią... A jednak tutaj jakoś nie mam strachu wyjść po bułki czy pójść gdzieś wieczorem. I jakoś też o tych sławetnych gwałtach nie słychać... Hmmm dziwne...
A te co krzyczą że codziennie są gwałcone zapraszam wypierdalać, jedźcie do Francji, do Niemiec czy do Emiratów Arabskich.
Tam sobie krzyczcie, zobaczymy jak długo zdołacie nim piękni "orientalni doktorzy" pokażą raczej dobitnie co o tym myślą.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-01-26, 20:00 1
panar3 napisał/a:

Głupie kurwy, nie wiedzą suki, że są bezmózgimi narzędziami w rękach globalistów. Chuj im w dupę, murzyński, i chuj im na grób jak już się zużyją ruchane przez stada czarnuchów. A tfu!



Chuj ci do tego czyj chuj je rucha. Ważne że nie twój.
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-01-26, 21:55 1
razak napisał/a:

Ja to jestem zdania, że te wszystkie kurwiszony, które chcą legalnej aborcji. To chcą jej po to, by sie mogły bez obaw jebać i kurwić z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia od najmłodszych lat. No bo przecież dla każdej inteligentnej osoby to nie jest żaden problem usunąć po cichu dziecko, za granicą, prywatnie jeśli już miało by się naprawdę urodzić w fatalnym stanie. Te pierdolone aferzystki będą się jebać z kim popadnie, a później na komendzie zgłoszą gwałt zbiorowy. Tego typu wieśniary to są i tak je widzę po przez ich zachowanie. Przecież gdybym się dowiedział, że moja matka takie coś odpierdalała za młodu to bym spierdolił do lasu i niech mnie kurwa wilki wychowują... Czorty jakich mało z tych kurew. Jebać



Jesteś chłopem, więc Twoje wywody i argumenty są tyle co o kant dupy rozbić...ha thu Ci w ryj! Sam pewnie jebiesz babę bez gumy, a gdyby wydarzyła się taka sytuacja że dziecko z wadami i upośledzeniami, do końca życia trza utrzymywać to byś pierwszy spierdolił. Albo jak taki Jaki, czy inna Godek byś wmawiał wszystkim że to "normalne" i dążył do tego żeby wszyscy tak mieli, jak Ty masz przesrane w życiu. Zabraniając właśnie aborcji w imię własnych poglądów i poniżonego ego.
Zgłoś
Avatar
Jebacpis69 2023-01-26, 22:42 1
panar3 napisał/a:

Głupie kurwy, nie wiedzą suki, że są bezmózgimi narzędziami w rękach globalistów. Chuj im w dupę, murzyński, i chuj im na grób jak już się zużyją ruchane przez stada czarnuchów. A tfu!



Leki prawacka miernoto brałeś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie